reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Ja już dzisiaj nie wpadnę, zaraz jedziemy do Legnicy
Życzę wam szampańskiej dziś zabawy i wszystkiego najlepszego na NOWY ROK!!! Niech spełnią się marzenia i zeby udało się dotrzymać wszystkich postanowień!


i specjalne życzenia dla Lilianki Koriandowej z okazji ukończenia 7 m-cy!!!


Sto Lat Lilciu


25995913.gif
 
Madziu owszem masz racje w pewnej kwestii, to forum publiczne i ie jest naszą własnością jednak powstała tu pewna społeczność i czujemy sie dobrze w naszym towarzystwie, Ty jak rozumiem niebardzo ale masz takie prawo. Możesz nas poczytywać ,możesz oczywiście pisać co tylko zechcesz ale jesli nieodpowiada Ci towarzystwo to jaki w tym sens??? agresja niestety budzi agresje,Twoj pierwszy post nie był wulgarny to racja ale uraził uczucia innych mama,potem było juz tylko gorzej ,nietety włożyłaś tu swoją łyżkę dziekciu i zasiałas burze...konsekwencją były niewybradne slowa i niemiła atmosfera.
proponuje zakonczyć te dyskusje w starym roku i w nowy wejść z lepszym nastawieniem......wytykanie innym ich wad czy błędów też jest nietaktowne i niewiele ma wspólnego z kulturą osobistą także dajmy temu spokój....
 
Nie wierzę.. ;-);-);-)Ignaś się nie garnie do siadania? Ja bym głowę dała, że ona już Ci się po całym mieszkaniu rozpełza :tak: Wciąż mam przed oczyma jego, który jest mega ruchliwy i Nelcię, która z łaskawością rusza raz rączką raz nóżką.. :-):-D:-D:-):-)
Życzę Ci aby szybko się na nowo do mleczka przekonał!!!
A powiedz mi jeszcze bo czytałam coś o przeprowadzce ale nie jestem na bieżąco, zmieniliście tylko mieszkanie czy też może i miasto? :)

Lencja- Ignaś pełza po całym mieszkaniu :) ale sam do siadania nie bardzo tzn. w leżaczku to już mu się udaje czasami ale jak go posadzę na dywanie albo na kanapie to zaraz się przewraca :) Na ostatnim szczepieniu lekarka mi powiedziała że Ignaś szybciej będzie wstawał niż siedział - nie wiem czy to możliwe ??


Życzę wam dużo radości, szczęścia i spełnienia najskrytszych marzeń. Niech dzieciaczki nam zdrowo rosną :):):)
 
wpadłam tylko przywitać się:-)

wczoraj mieliśmy histerii ciąg dalszy, temperatura w pupce 38,8 po akcji czopkowej przeszło, dziś temperatury nie ma i oby tak zostało

widzę że tu cały czas akcja...i nie miła atmosfera:sorry2::eek::cool2::-(

Milka ja nie mam kiedy kaszki podawać, brakuje czasu, od czasu do czasu dostanie około 10 lub 17

Lilianko, Zuzanko wszystkiego najlepszego z okazji ukończenia 7 miesięcy

edit:
ewuś super że wychodzicie, przykre że tyle czasu musicie spędzać w szpitalu ale oby rok 2011 był dla Was pomyślniejszy

dorotka28de dopiero doczytałąm że miałaś problemy mleczkowe:-( lepiej już? jak na nowym mieszkanku?

EWA
gratulujemy ząbka, a my nic nie mamy:cool2:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry