reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Witajcie

Dzięki dziewczyny za życzenia dla Zuzi:) Czas zleciał nie wiem nawet kiedy.

Powiem Wam, że cały rok był nawet super, ale końcówka to znaczy dzsiaja i początek roku zapowiada się wizytami u lekarza. Pisałam Wam o tym, że zrobił się mi guz pod lewą piersią na prawdę wielki, zadwonilam po położną, stwierdziła, że to nie jest od laktacji i lepiej pojechać do szpitala i to sprawdzić. No więc pojechałam nawet udało mi się zrobić USG, które na szczęście nie wykazało żadnych torbieli i innych rzeczy, tylko poszerzona kanały mlekowe. Masuję, robię okłady ciepłe, ale na razie nic się nie zmniejsza. W poniedziałek idę do swojego lekarza ginekologa zobaczymy co powie. Mam nadzieję, że zejdzie mi to i nie będzie potzreby pomocy chirurga.

Życzę Wam przede wszytskim dużo zdrówka w Nowym Roku, pociechy z dzieciaczków, spełnienia marzeń i samych radosnych chwil.

Pozdrawiamy z Zuzią :)
 
Na parapecie już z 2h stoją:( Ale już jest jakiś postęp, zaraz spróbuję wlać drugą warstwę.

Ja zawsze daję mniej o 20-30%wody niz w przepisie na torebce, na parapet i się chłodzą , oczywiście nie w lato na parapet:p
Jak Ci nie bedzie gęstniała to dodaj żelatyny trochę rozpuszczonej pożądnie w małej ilości ciepłej\ wody. Ale pod warunkiem że mocno gęstnieć nie zaczęła
 
reklama
Do góry