reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

gosiagro gratuluje zabka!!!!!!!!!! i fajnie, ze dodałaś te przepisy, dziękuję i chetnie też z nich skorzystam, od kilku lat zamierzam załozyć sobie zeszycik z przepisami i jakos do tej pory go nie mam...wszytskie przepisy na luźnych kartkach albo na kompie ;)eh...

klementinka
nadika nie martwcie sie dziewczyny dziecka nie da sie zamknac w schematy wagowe, dla pediatrów tak jest prościej, ale ktos dobrze napisał, zebyś wierzyła w swoja intuicje! u nas też pediarta z pielęgniarka wmawiali mi, ze przekarmiam dziecko, bo przez pierwsze 3 miesiace swojego zycia przybrał na wadze ponad 5 kg i w 12 tyg wazył ponad 8 kg, a przez kolejne 3 miesiace bardzo mało przytył, ale mój mąż to kawał chłopa, wiec nawet jakby Kuba teraz wazył 15kg to bym sie nie martwiła, a przeciez wykraczałby poza siatke centylowa, głowa do góry, każde dziecko jest inne i dzięki temu przecież takie wyjątkowe ;)

lena zaintrygowałś mnie tym kiwi ;) jakos nie moge zagłosować, ale sprobuje jeszcze

kajdusia na zaparcia zobacz sobie co naskrobałam w watku o karmieniu ;)

katarzynajanicka z rodzina najlepiej wychodzi się na zdjeciach ;) to takie przykre…., ale przynajmniej masz zdrowe podejście do tego, , my też mamy kosmiczne zawirowania rodzinne i na początku za wszelka cene chciałam to posklejać, naprawic i sprawic, żeby wszyscy kochali się jak w bajce, ale teraz zrozumiałam, ze nie warto, jest jak jest i będzie co ma być, nic na siłę, ot cała filozofia ;)
i tak jak Ty też mam alergie na teściowa, ale na swieta chociaż łamiemy się opłatkiem
a z chrzestnymi to tak jest czasem ,ja tez uległam…. Ale dam chrzestnej szanse, może jednak sprosta zadaniu ;)
wiem, ze tak łatwo powiedziec, ale sprobuj o tym nie mysleć

eagle heheh, dobra poza, dobra
 
reklama
Ależ się w...zdenerwowałam, tak mi się ręce trzęsły że nie mogłam wsadzić kluczyka do bramki...
Wyszłam na spacer z Jasiem i u nas na ulicy pierdzilion cm śniegu a pod nim pierdzilionowa warstwa lodu. Chciałam dojsc do dróżki idącej przy lesie więc myślę twarda będę... Przeszłam ze 100m ,jedzie śmieciara ale tak szybko że rzucało ją po bokach a przed nami ogranicznik prędkości... Wiec pokazuję baranowi by zwolnił a ten udaje że mnie nie widzi, zaczęłam się drzeć uciekłam ile się dało na pobocze w zaspy wózkiem ( nie wiedziałam że mam tyle siły) , dziecko z wózka i pod płot ..., tego palanta zarzuciło i się zatrzymał a ja dziecko do wózka i mało go z samochodu nie wyciągnęłam i oczu nie wydrapałam. Posłałam mu kilka fajnych słów , zaczął się coś kłucić a ja za telefon i na policje to zaczął przepraszać ... Spisałam numery rejestracyjne by palanta postraszyć i wróciłam do domu tak szybko jak tylko umiałam. Oczywiście UM się dostało i inspektorowi odpowiedzialnemu za odśnieżanie dróg także się dostało...
Morał z tego taki że spacery zimowe tylko na podwórku z dzieckiem! lub werandowanie na tarasie...
Alez jestem wściekła
 
Ależ się w...zdenerwowałam, tak mi się ręce trzęsły że nie mogłam wsadzić kluczyka do bramki...
Wyszłam na spacer z Jasiem i u nas na ulicy pierdzilion cm śniegu a pod nim pierdzilionowa warstwa lodu. Chciałam dojsc do dróżki idącej przy lesie więc myślę twarda będę... Przeszłam ze 100m ,jedzie śmieciara ale tak szybko że rzucało ją po bokach a przed nami ogranicznik prędkości... Wiec pokazuję baranowi by zwolnił a ten udaje że mnie nie widzi, zaczęłam się drzeć uciekłam ile się dało na pobocze w zaspy wózkiem ( nie wiedziałam że mam tyle siły) , dziecko z wózka i pod płot ..., tego palanta zarzuciło i się zatrzymał a ja dziecko do wózka i mało go z samochodu nie wyciągnęłam i oczu nie wydrapałam. Posłałam mu kilka fajnych słów , zaczął się coś kłucić a ja za telefon i na policje to zaczął przepraszać ... Spisałam numery rejestracyjne by palanta postraszyć i wróciłam do domu tak szybko jak tylko umiałam. Oczywiście UM się dostało i inspektorowi odpowiedzialnemu za odśnieżanie dróg także się dostało...
Morał z tego taki że spacery zimowe tylko na podwórku z dzieckiem! lub werandowanie na tarasie...
Alez jestem wściekła

jezus maria , matko swieta dobrze ze wam nic sie nie stalo! ...szok wiekszosc kierowcow to wogle wyobrazni nie ma:wściekła/y:

witam sie wtorkowo :)
my dzisiaj nocka znow super mala pobudke miala pierwsza przed 7 dostala butle i poszla spac dalej i spala tak jeszcze 1.5h-obudzilo mnie mlaskanie hehe..ostatnio sie nauczyla ze jak chce jesc to mlaska, a najlepiej to jej chrupki podchodza:-D

co do tesciowych w moim przypadku przyszlej(chociaz pewna nie jestem :-p)to one chyba wszystkie takie sa :) i jak to powiedziala mi ostatnio moja mama jednym uchem wpuscic, drugim wypuscic a w duchu sopie pomyslec a wez ty sp** hehe. z rodzina to faktycznie tylko na zdjeciach :)

dzis dzien zakupowy jade kupic sukienkie(o ile dostanie na takiego skrzata jak ja;-)) w sob mam impreze swiateczna z pracy- pierwszy raz wyjede do ludzi od porodu hehe juz sie nie moge doczekac :) ale bedzie kac w niedziele:-D

dzisiejszym solenizantom wszystkiego naj a przede wszystkim zdrowka :)

milego dnia :)
 
Obraz 139.jpgObraz 140.jpgObraz 138.jpg



A oto moje ciasto KIWIOWE:)
 
O Matko....Nie nadrobię!!!!Przestańcie tyle pisać!!!!
Zacznę od życzeń dla wczorajszych solenizantów bom wredna ciotka zyczeń nie złozyłam"
a więc:
Igusiu, Majusiu,Kasiu, Wiktorku, Dorianku, Juleczko, Michalinko i Ninusiu
Wszystkiego co najlepsze i co sprawi że na Waszych cudownych twarzyczkach pojawi się uśmiech!!!!
Rośnijcie zdrowo i dajcie wiele radości i cudownych chwil Waszym mamom i tatusiom
Ściskamy Was mocno
Polcia z mamą


Krzysiu i Kacperku
a Wam z okazji ukończenia dziś
6 miesięcy
życzymy samych radosnych dni, pełnych zabawy i uśmiechu
chłopaki - rozrabiaki!!!!
Polcia i cioteczka!!!!
 
Perfecta - dopiero doczytałam o Twojej przygodzie... :wściekła/y: normalnie bym kolesia rozszarpała!! co za kretyn!!!

Ja właśnie byłam zmuszona zacząć świąteczne porządki od mycia lodówki :) Mąż wylał mleko i tylko pobieżnie wytarł je :/ Ale przynajmniej miałam mobilizację bo tak to pewnie by stało i czekało na niewiadomo kiedy :) więc nie ma tego złego...
Właśnie się myją półki w zmywarce a ja z kawką przed TV :D i bb. Mała chyba właśnie się budzi z drzemki więc koniec lenienia się...

aaaa chciałam się pochwalić że zrobiłam pierwsze ozdoby świąteczne (na razie tylko w mandarynki powbijałam goździki ale już mam przyszykowane pomarańcze do suszenia :D)
suszone-pomara%C5%84cze-i-mandarynka-z-go%C5%BCdzikami-.jpg (zdjęcie nie moje tylko przykład tego co robie)


Lena - mojej też ślimaka kupiłam na mikołaja :p A ciasto wygląda pysznie!!!!! Mogę się wprosić? :-D
 
reklama
Gosiagro - gratuluję zębolka!!!! Jejku jak ja Wam zazdroszczę....Nam chyba ten ząb nigdy nie wyjdzie :-( A Polcia bidulka już od 2 miesięcy się ślini i trze dziąsła!!!
perfecta - ale przeżycia!!! Ja bym tego gościa ze smieciary chyba udusiła...Debil jeden..Dobrze że nic Wam się nie stało!!!
lena - bardzo proszę o nie wrzucanie takich pyszności na forum... ;-) bo ja jaestem kompletne beztalencie!!!! A ślinę mam po pachy!!!! W ramach protestu miałam na Was nie głosować....ale narazie się Wam upiekło (hihi) :-D...Głosik oddany!!!
MIałam jeszcze poodpisywać ale Polcia wstała ....z kupą w gaciorach..... :-( Fuj!!! Lecę przewinąc smrodka!!!
 
Do góry