reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
witam sie i ja
jaki tu ruch od rana:-)u nas nocka jak zwykle cyc po 4 i pobudka po 7 i znów cyc a teraz robaki małe sie bawią, hmmm....ciekawe jak długo zaraz pewnie potrzebne będzie im moje towarzystwo
lena wczoraj się nie udało zagłosować za to dziś juz tak
super że z koopkami lepiej tzn ich barak;-)
zdec oj to mała miała spanie a jak nocka w takim razie?
MagdaM dużo zdrówka oby to sie juz nie powtórzyło,
emalia82 super że z pieseczkiem wszystko dobrze i chce jeść, trzymam kciuki zeby się udało go odchować, czego się nie robi dla maluchów;-)
Milka26 wczoraj byliśmy na pierwszej konsultacji u protetyka słuchu tak żeby dowiedzieć się jakie są modele, zastanowić się na jaki byśmy się zdecydowali, jak wyglądają procedury zamówienia itd. niby mówi się że im wcześniej maluch zacznie nosić aparaty to lepiej ale to tak prosto nie wygląda, w tej chwili czekamy na komisję lekarską, mając orzeczenie o niepełnosprawności nasz lekarz wystawia wniosek do NFZ o refundację ( uwaga całe 1500 zł na jeden aparat a najtańszy to koszt prawie 3300:sorry2:, czyli w naszym przypadku dostalibyśmy aż 3 tys a to nawet nie pokrywa ceny jednego, a gdzie drugi?:dry:)
samo zamówienie to kwestia tygodnia, do 10 dni i poźniej wizyty w poradni i badania żeby aparaty odpowiednio zaprogramowac i ustawić
u takich maluchów toteż niestety trwa bo na początku nie ustawia się aparatów do optymalnego ich działania tylko stopniowo do tego dochodzi tak żeby dziecko mogło sie pomału przyzwyczaić do coraz większej ilości nowych dźwięków i tak ustawia sie głośność, tak więc to trwa nawet 3 miesiące by zaczęły w pełni spełniać swoja rolę
i jeszcze kwestia przyzwyczajenia malucha żeby nic przy nich nie majstrował i nie wyciągał, im wcześniej tym dzieci łatwiej je akceptują - tyle z teorii a jak będzie w praktyce zobaczymy niebawem
koniczynnka może powinniście częściej do rodziców chodzić
mój też pamietał wczoraj o imieninach, na jego szczęście:-)
liliti dobrze że u Sonii juz lepiej, powodzenia na wizycie
koriander oj a za kilka lat nie utrzymasz Lili w domku taka będzie ciekawa świata:-)
ło...jeszcze tylko 4 tygodnie do świąt:szok:
hefi brawo dla tausia, moze trzeba częściej z tego korzystać;-)


i nim skończyłam pisać potrzebny był cyc i Tomuś już śpi:-)

EWA1981 sto lat, sto lat :)
 
Ostatnia edycja:
Lena fajny awator:) Na początku nie wiedziałam kto to pisze;P Ale jak zobaczyłam: KLEKS, to już mi się rozjaśniło:)
Masakra, widać że wczoraj była babcia z wnuczką, bo nie chciała mi usnąć w łóżeczku, trochę się namęczyłam z kołysaniem wózka i w końcu padła jak kawka;) A teraz pora na moje śniadanko:)

MagdaM nawet fajny film:) Lena, emalia piszecie się z nami na kino?

A co, Wrocławianki dzisiaj to ranne ptaszki, więc podium nasze;)
 
lena fajny awatarek:-D
cobra niedobra ty:-):-):-)teściówka tęskni a ty co:-D:-D:-D
eagle to nieżle dopłacają niech ich licho:wściekła/y: ale nie dziwi mnie to mi to wogóle nie dopłacają do soczewek dla syna bo twierdzą że okulary może nosić a lekarze mówią co innego :angry::angry:więc sama pokrywam koszty
 
Ostatnia edycja:
zdec nie wrocławianki tylko ich dzieci ;) Ja bym z chęcią sobie pospała...
A do mnie dzisiaj teściowa przyjeżdża a ja wybywam z koleżanką i jej bąblem do galerii na mały shopping :D Wzięłabym i moją Julkę gdyby antybiotyku nie brała...:/
 
Ostatnia edycja:
To i ja jako ostatnia Wrocławianka się witam:-D

emalia - dobrze, ze z pieskiem ok, przetrwacie tydzień i będzie fajna pociecha z psinki:tak:

koriander - teraz to już nigdzie bez Lili nie wyjdziesz:-p też czekam na taki etap, chociaż jak ostatnio byliśmy u dewelopera i w banku to też byłam zdziwiona że nie marudziła

hefi - to trzeba wychodzić częściej:-), skoro faceci tak sobie dobrze radzą:-D:-D ja też jak wróciłam to Maja już była wykąpana nakarmiona i spała:-); udanego shoppingu

Madziu - to dużo zdrówka, mam nadzieję, że badania wyjdą dobrze!

zdec- moja dziś wstała o 5:25 i koniec spania:szok: na szczęście po chwili przejął ją maż bo stwierdził że i tak ma wstawać do pracy

Ja do kina wstępnie też się pisze:tak:

Lena - piękny nowy suwaczek, aż nie poznałam, głos na Zyrafke oddany :-)

eagle - super syncio same zyrraffki na forum;-)
 
Gosia- jak mnie liczyc jako wrocławiankę, to ja się zgłaszam jako ostatnia;-)

Co do kina, to w sumie mi naj bardziej zależało ,żeby iśc z dziecmi, więc ja się piszę w środę.A w jakich kinach to jest? Lena jedziemy jednym autem ?

Cobra- ta twoja teściowa to kur... wstydu nie ma. Najpierw takie sytuacje a teraz wydzwania , bo tęskni. O co jej kaman?

Lena- co ty teraz "pscółka" jesteś? Mam nadzieję ,że z kleksami już lepiej:tak:

Nocka u nas jak zwykle. Jak nie Jasiek to Lilusia. Idę ją teraz nakarmic :)
 
reklama
Do góry