reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

magdalena ja mialam pod koniec 9tg przez brzuch i bylo slicznie widac,i serducho walilo nieziemsko. chyba zalezy od aparatury.

Ja juz uciekam najpierw do pracy zajrzec a potem wieczorkiem badanie wiec milego dnia wam zycze i trzymajcie kciuki :tak:
 
reklama
Dziewczyny czy miałyście zlecane jeszcze jakieś badania oprócz tych które wyszczególniłam powyżej??
ja właśnie wogólne jeszcze nie robiłam badań i to mnie dziwi, bo jak pytałam to powiedziała mi że dopiero na następnej wizycie(26.11), jak dobrze się wszystko zagnieździ. Odniosłam wrażenie jakby gin. brał pod uwage to że do tego czasu moge poronić i wtedy bez sensu badania
 
Ja za przeciwciała,glukozę,VDLR,morfologię i mocz 80zł zapłaciłam...To dobrze że miałam już grupę krwi bo więcej bym zabuliła.

ja robiłam dzisiaj tylko morfologię, mocz i glukozę i zapłaciłam 20 zł- da się znieść

Ja na szczęście prywatnie robię tylko usg bo w przychodni gdzie mój gin przyjmuje na NFZ nie mają, za to badania mam za darmo:tak:

Magdalenka79 to uważaj strasznie na siebie! Bo z macicą dwurożną to niestety nie jest łatwo. Ja też się przez chwilę bałam że to mam, ale okazało się że nie i dziura "przegroda" zginęła.

Co do konfliktu to właściwie chyba go nie mamy. Mój mąż jak ognia unika igieł, ach Ci faceci:laugh2: I jedyne co że ma taką samą grupę krwi to potwierdzenie z książeczki wojskowej i słowo mojej teściowej. Poprzednim razem mu odpuściłam ale teraz jak pójdziemy na wizytę to muszę mieć pewność i ja pójdę na wizytę a on na pobieranie krwi, zobaczymy jak to zniesie:laugh2:
Co do oglądania fasolinek na USG to ostatnio nawet jak miałam robione dopochwowo to mój mąż mógł być i oglądać. W Dolmedzie mamy tak że jest maszyna, a obraz z maszyny do USG widać na dużym telewizorze powieszonym na ścianie, więc wrażenia są niesamowite.

Odebrałam dzisiaj wyniki badań i wszystko jest w normie:tak:Nawet t holerne CRP co miałam tak strasznie podniesione w szpitalu, norma to 10, a ja miałam 120:shocked2: Ale masakra w centrum wykopali jakiś niewypał i ewakuacja wszystkiego, pozamykane ulice, korki tragiczne:szok: Ale o KFC moje ulubione zdążyłam zaczepić:tak::tak:

Co do badań to zapłaciłam tylko za te co trzeba było robić naczczo, czyli glukoza, mocz i krew=25zł, a po resztę CRP, toksoplazmozę IgG i IgM oraz na wirusa zapalenia wątroby typ C i typ B poszłam po południu po skierowanie do LIM-u i zrobiłam je za darmo:tak::tak: Przynajmniej oszczędziłam conajmniej na dwa podglądnięcia fasolki:-)

Dziewczyny czy miałyście zlecane jeszcze jakieś badania oprócz tych które wyszczególniłam powyżej??
ja miałam jeszcze robiony potas, białko i ana HIV, aż sama byłam w szoku:szok:

ja właśnie wogólne jeszcze nie robiłam badań i to mnie dziwi, bo jak pytałam to powiedziała mi że dopiero na następnej wizycie(26.11), jak dobrze się wszystko zagnieździ. Odniosłam wrażenie jakby gin. brał pod uwage to że do tego czasu moge poronić i wtedy bez sensu badania
nie denerwuj się mój lekarz na poczatku tez mi nie robił, dopiero jak sprawdził czy bije serduszko:tak:
 
Ostatnia edycja:
ide coś zjeść, ostatnio wieczorem tak ok. 12 czuje takie ssanie w żołądku że musze wstawać i zapychać głod bo inaczej nie zasne
 
reklama
Mam nadzieję, że nic się nie dzieje:no::eek:ale ból jest nie do zniesienia czasami:-(ale nie plamię nie krwawię...więc myślę że jest ok:sorry:wizytę mam 19.11 więc już niedługo:tak:

Mnie też wczoraj bolał strasznie w nocy brzuch, nie wiedziałam jak się położyć żeby przestał. Ale sądzę że to przez te straszne zaparcia:-( Masakra z nimi:-( No normalnie 4-5 dni mogę nie robić kupki:-(
A czasem też mnie boli brzuch jak jestem głodna, w ciąży to jest taki specyficny ból. Właśnie powoli zaczyna, więc biorę się za obiadek:tak:
 
Do góry