reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

karo85 po Twoim suwaczku widzę że jesteś mamą na granicy czerwiec-lipiec. Podobnie jak ja, tylko na razie wychodzi mi przewaga na lipiec;-)
 
reklama
karo85 po Twoim suwaczku widzę że jesteś mamą na granicy czerwiec-lipiec. Podobnie jak ja, tylko na razie wychodzi mi przewaga na lipiec;-)

no tak jest:-) według usg z wtorku dzidzia na 6 w i 2 dni - a suwaczek coś chyba inaczej liczy ale nie wiem już sama :cool: może i lipiec będzie. ostatnią M. miałam 23 września...
 
Witajcie,

ja dzisiaj czuje sie o niebo lepiej:-), wczoraj to była jakaś masakra, gowa mnie bolała w wymiotowałm 4 razy:szok::szok:

iiwka
- ja tez się nie zamierzam szczepić. A waga pokazuje mi 4,5 kg mniej, ale to dlatego że praktycznie codziennie wymiotuje, licze na to że jeszcze ten tydzien i się skończy:tak:
mamo mikołaja - dużo zdrowia życzę;-)
paula24211 - powodzenia na wizycie, z niecierpliwością czekamy na wiadomości, szczególnie co do tych wrednych plamień!
koriander - też czekamy na wieści:tak:
 
no tak jest:-) według usg z wtorku dzidzia na 6 w i 2 dni - a suwaczek coś chyba inaczej liczy ale nie wiem już sama :cool: może i lipiec będzie. ostatnią M. miałam 23 września...

Suwaczek dobrze liczy, bo ja miałam 20września i jest między nami prawidłowo 3 dni różnicy;-)
A na początkowych USG dziecko dopiero rośnie i jeszcze za dobrze nie można określić daty porodu;-)
Mi zawsze na USG wychodzi 2-9lipiec:-)
 
Hej dziewczyny, trochę lepiej się czuję, mdłości pojawiają się ale są już lżejsze i do zniesienia.Trochę więcej wstaję i tak sobie myślę po cichu czy by nie wrócić do pracy. Wizytę mam w poniedziałek a zwolnienie kończy mi się w środę. Muszę zobaczyć co powie gin, bo dzidziuś najważniejszy.

A chorowite niech grzecznie leżą w łóżeczkach i się wygrzewają.
 
Suwaczek dobrze liczy, bo ja miałam 20września i jest między nami prawidłowo 3 dni różnicy;-)
A na początkowych USG dziecko dopiero rośnie i jeszcze za dobrze nie można określić daty porodu;-)
Mi zawsze na USG wychodzi 2-9lipiec:-)

Moze jak będę za 2 tyg na wizycie to mi wyliczy termin porodu z tego co zobaczy;-) jejeu tak się martwię czy fasolka nie jest za mała CRL 4,90 mm w6 tc czy to źle?
 
od mojego ginka wiem ze wszelkie plamienie to pierwsza oznaka ze trzeba sie polozyc i odpoczac
Kajdusia moze ten aktywny czas wplynal u ciebie na to
wypoczywaj teraz
ja dzisiaj mam wizyte ale juz jestem spokojniejsza bo nie plamie
mam nadzieje ze krwiaczysko zniknelo
rozmawialam z mama i ona mowi ze kiedys babki czesto plamily w ciazy ale nie bylo usg i nikt nie wiedzal tyle co teraz, po prostu kazali lezec
 
reklama
Do góry