reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

reklama
Hefi - ja nie mam karuzelki ale właśnie zamierzam kupić i myślałam o tej co Ty ;)

Ewela28 - ja też mam dziś! jakiś koszmar! tak mnie brzuch napierdziela że szok, to tego wpierdzieliłam całą czekoladę i teraz mnie mdli... masakra

LenaDTR - ja podaje Vita D, bez recepty, w granicy koło 15zł, są to kapsułki, mały je lubi ;)
 
Hej Dziewczyny!

Mam pytanie i zarazem prośbę. Napiszcie mi czy wasze maluchy są zainteresowane karuzelą do łóżeczka? Jeżeli tak to jaką polecacie?
Mam fisher prica http://www.naszedzieci.pl/al/c0108/c010802.jpg i nie spełnia swojej funkcji chyba muszę poszukać czegoś bardziej "wyrazistego" bo pastelowe miśki nie bawią mojej Julki i wogóle nie zwraca na nie uwagi i muzyczka moim zdaniem taka sobie...
ja też mam taką samą i nie jestem zadowolona ale mały na szczęście się nią interesuje, przywiesiłam mu do niej jeszcze inne małe maskotki (bardziej kolorowe), najgorsze w tej karuzeli to to jak szybko wyczerpują się baterie, nawet na miesiąc nie starczają ale mąż przerobił na zasilacz i jest na prąd

Witajcie ja nie mam ochoty na nic;(mam doła dzisiaj była kuzynka bardzo płakała bo u Wiktorii wykryto zspół chariego!!!!masakra!!!hcemy zorganizować jakąś akcje zbiórki pieniedzy!!
Wiktoria Surowiec
współczuje :( fajna dziewczynka, nigdy nie zrozumię dlaczego takie małe dzieci spotykają takie rzeczy :(

koriander gratuluje wizyty, ale masz zdolną córeczkę!! ciekawa jestem jak Ci się uda wyskok z kolezankami :)

lena ja też podaje devikap

anecznik ale Ty się umęczysz z tym promotorem
 
ale zalatana jestem dziś, masakra, jutro po 11 jadę do mamy, pomóc ciasto robić i poustawiać stoły krzesła itp

oby się wszystko udało, chciałabym piękne przyjęcie Filipkowi przygotować :) żeby był dumny ze swojej pierwszej poważnej imprezy :)

mąż mnie wnerwia, ostatnio zrobił się jakis dziwny- rzuca tekstami o zarabianiu kasy, coś w stylu "moje ciężko zarobione pieniądze"- jak bym ja nie zarabiała, dostaje przecież kase z ZUS, z reszta wychowuje dziecko a to tez praca, poza tym gada, że mi sie nudzi w domu, bo zaczęłam grać w grę na FB, że prasuje ciuszki Filipa a to miało być jego zajęcie.... mogę przestać go wyręczac, ale wnerwia mnie gadanie "chyba ci się nudzi w dimu'
 
Dziewczyny ale jestem zabiegana....Ciągle cos pakuje.....dziś np. wstępnie prowizorycznie skręciliśmy łóżeczko, które kupiliśmy dopiero 2 dni temu bo balismy się że jak je wywieziemy do UK to sie okaże że czegoś brakuje...ale na szczęście wszystko jest ok....Poza tym chyba na lotnisko zabiorę Polcie w spacerówce...wiem że to jeszcze nie pora dla takiego maluszka ale przez jeden dzień nic się nie stanie a mi bedzie wygodniej niż z gondolą (zresztą moja spacerówka rozkłada się zupełnie na płasko)...a gondolkę Paweł zabierze....Szczerze mowiąc nie wiem jak mu się to wszystko do autka zmieści....Łóżeczko, materac, przewijak, bujaczek , nosidełko gondolka, ubrania, zabawki Polci i inne pierdoły...Pewnie go przetrzepią na granicy:-D:-D:-D....
A jeszcze na dodatek w niedzielę chrzest Małej....Także dodatkowa robota....Musiałam sobie coś kupić z ciuszków bo w Polsce nie miałam nic odpowiedniego na taką okazję....Poza tym cała rodzina ze strony Pawła to przyjezdni więc najpierw trzeba im coś na śniadanie u nas w domku przygotować...bo chrzest na 10.00 a oni maja zjechać tak po 8.00...a na obiadek i inne smakołyki do restauracyjki....Fajnie nam się udało bo z kościoła do restauracji mamy minutkę (dosłownie) a do fotografa pewnie z 30 sekund piechotką....Jak to się mówi wszystko na kupie!!!!
Nie podczytam Was nawet bo nie wiem od ktorej strony musiałabym zacząć....doczytałam tylko coś o gazach:-D:-D:-D:-D bo to problem i mi dziś bliski....:-D:-D:-D:-D,,,,i poczytałam dziś tez o karuzelkach...bo my tez jeszcze nie mamy i miałam juz zamówić wybrana na allegro ale okazało się że nie ma sensu bo tu kosztuje 60 zł z przesyłka a a w Anglii w Argosie 30 funtów więc na to samo wychodzi.....i kupimy więc na miejscu
No nic zmykam sęe myć i paluli....Chociaż moje dziecko daje mi się wyspać...Wczoraj poszła spać przed 20.00 a wstała o 5.00 ale jakoś tak siedzę i ziewam....:-):-):-)
Miłej i spokojnej nocki życzę!!!!
 
Ostatnia edycja:
Siemka.mialam zagladac wiecej,ale mi nie wychodzi...;/
My tez chrzicmy w niedziele... 19.09...09 to data naszego slubu,wiec wypada rocznica.. :) Fajnie.
Sami uczcimy ja w poniedzialek,choc nie mam pomyslu. Chcialam cos orginalnego np jakis bungee czy spadochron,czy chcociaz kłady,ale te pierwsze za drogie,a na kłady trzeba miec prawko,a ja jestem w trakcie robienia kursu... Macie jakis fajny pomysl na rocznice ślubu?
Poza tym ja chyba depresje. Nie moge sie z nikim dogadac, wszystko mnie wkurza,nic mi sie nie chce np.mam sterte nieuprasowanych ubranek... Mezus mial przyjechac tydzien temu w niedziele,a zrobil niespodzianke i przyjechal we czwartek,fajnie,ale ja wole miec zapalanowane.
22.10 jedziemy do Cenrum Zdrowia dziecka z Filipem na konsultacje... stresuje sie juz :(
Jeszcze jesien przyszla...
Filip tez ma katar juz dlugo. Rodzinna lekarka powiedziala,ze to alergiczny,a teraz byam u takiego BARDZO DOBREGO PEDIATRY to powiedzial,ze to co Fifi ma w nosie to jest to co mu sie ulewa,bo czesc sie 'wylewa' a czesc trafia do noska i stad te kozy... komu wierzyc?!
Ide sie kapac,pracowity dzien jutro. Jeju,jak chrzin mi sie nie chce!Zazdroszcze Wam zapału do tego ;/ u mnie 30osób... dobranocki
 
Dzień dobry Wieczór Laseczki
Nie nadrobię Was dzisiaj. Dopiero usiadłam na tyłku teraz i idę zaraz spać. Byliśmy na bilansie 3 miesięczniaka Jasiek Waży 6100 mierzy 67 cm i wszystko super!! Mamy pozwolenie na szczepienie bo wyniki badań lepsze. Anemia jeszcze jest ale nie jest przeciwskazaniem. Ja zbadane podwozie mam i tez wszystko gra! Padam na pysk bo od 2 dni mój mąż ma kwarantannę i po pracy do nas nie wchodzi nawet na górę bo sie przeziębił , więc wszystko na moich barkach:( Najgorsze to to noszenie wanienki ciężkie jak cholewka. no i jeszcze samiuska z Jasiem siedze cały dzionek i powiem Wam że normalnie tęsknie za tym moim nowo upieczonym mężem:) Musze poczytać ile trwa prądkowanie. Okis uciakam
Przepraszam że nie poodpisuję ale nie mam siły czytać :* Dobrej nocki
 
reklama
ale jestem zmęczona:szok::baffled:byliśmy dziś na imprezie z firmy mojego T. było baaardzo fajnie:-) szkoda że Tymi nie ma kilku latek bo by się wyszalał(malowanie twarzy, karuzela, trampolina, strzelnice, dmuchane zjeżdżalnie itp i wszystko za darmoche więc dzieciaki miały frajdę) przepraszam że odpiszę tylko hefi ale nie mam siły

dziewczyny jutro chrzczące
-POWODZENIA
Hej Dziewczyny!

Mam pytanie i zarazem prośbę. Napiszcie mi czy wasze maluchy są zainteresowane karuzelą do łóżeczka? Jeżeli tak to jaką polecacie?
Mam fisher prica http://www.naszedzieci.pl/al/c0108/c010802.jpg i nie spełnia swojej funkcji chyba muszę poszukać czegoś bardziej "wyrazistego" bo pastelowe miśki nie bawią mojej Julki i wogóle nie zwraca na nie uwagi i muzyczka moim zdaniem taka sobie...
my mamy taka jak yoshe i jesteśmy bardzo zadowoleni, Tymek interesuje się zwierzątkami, gada do nich, krzyczy na nie:-D, śmieje się, czasem również na głos:-D z mężem jak Go podglądamy to mamy niezły ubaw:-D jedynie brakuje mi w niej pilota, ale bez niego też można sobie poradzić:-D ma fajne żywe kolory i elementy biało czarne które naszym Szkarabom się baaardzo podobają, właśnie te biało-czarne kolory zaważyły że zakupiliśmy tą:tak:
 
Do góry