reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

chciałam wyjść z małym na spacer, ubrałam go a on w ryk, wkładam do wózeczka a on cały czas ryczy, nie mogłam go uspokoić, musiałam go rozebrać i ponosić dopiero wtedy się uspokoił, a teraz zasnął we wózku.
Mały chyba przeczuwał burzę bo właśnie się strasznie zachmurzyło, ciemno na dworze i grzmi. Jak dobrze ze nie poszliśmy na spacer. uffffff

witaminka witamy w naszym gronie!!

kajdusia też taki obiad gotuję :))
 
reklama
Ja po kolejnej "rozmowie", słyszałam jak facet otwiera kopertę z moją pracą i przegląda :-D Kazał mi poprawić parę rzeczy i przyjechać w poniedziałek jednak cytuje "to że Pani poprawi i przywiezie mi ją w poniedziałek nie znaczy jeszcze że pracę przyjmę":wściekła/y: Zresztą już mi wszystko jedno byle tylko był w poniedziałek.

Jadę do miasta z maluchem po nosidełko więc życzę wszystkim udanego dnia
 
witaminka - witaj!!!!
koriander - trzymam kciuki za Lili
Magda M - gratki dla Kacperka, moja też już zaczęła łączyć rączki i tak fajnie paluszkami przebiera
Ewela - mmmmmmmmmm kawka pyszna

Myślałam że to będzie co nadrabiać, a tu tak malutko naprodukowałyście. Moja mała chyba wróciła do normy bo znowu przespała nockę, uf. A ja muszę się wybrać po pampersy bo już mi tylko kilka zostało i po prezent dla szwagierki i jak zwykle dylemat co kupić. Wpadnę wieczorkiem poczytać. Miłego dnia.
 
A my wróciłyśmy ze spacerku, pogoda dzisiaj przepiekna! W krótkim rękawku chodziłam w słońcu :):) a teraz wcinam pomidorki koktajlowe, które uwielbiam. Dobrze ze kalorii mało mają, haha
Jedna sąsiadka mnie dzisiaj wkurzyła- mówi do mnie "Moja synowa to jest szczupła, połowa Pani" a ja jej na to "to chyba chora jest jak waży 30 kg".

Koriander- i jak po wizycie juz jestescie? Ile Lilianka wazy??

Anecznik- ale palant z tego promotora;/
 
Hej Dziewczyny!

Mam pytanie i zarazem prośbę. Napiszcie mi czy wasze maluchy są zainteresowane karuzelą do łóżeczka? Jeżeli tak to jaką polecacie?
Mam fisher prica http://www.naszedzieci.pl/al/c0108/c010802.jpg i nie spełnia swojej funkcji chyba muszę poszukać czegoś bardziej "wyrazistego" bo pastelowe miśki nie bawią mojej Julki i wogóle nie zwraca na nie uwagi i muzyczka moim zdaniem taka sobie...
 
Hej Dziewczyny!

Mam pytanie i zarazem prośbę. Napiszcie mi czy wasze maluchy są zainteresowane karuzelą do łóżeczka? Jeżeli tak to jaką polecacie?
Mam fisher prica http://www.naszedzieci.pl/al/c0108/c010802.jpg i nie spełnia swojej funkcji chyba muszę poszukać czegoś bardziej "wyrazistego" bo pastelowe miśki nie bawią mojej Julki i wogóle nie zwraca na nie uwagi i muzyczka moim zdaniem taka sobie...

Ja mam taką samą, moja mała na szczęście ją lubi. Ale wiesz co, kup jakąś tanią karuzelę z wyrazistymi maskotkami i je po prostu podmień; ja tak zrobiłam w kołysce w której były białe misie i teraz się Hani karuzela podoba
 
Anecznik- naprawdę osioł z tego promotora, zaciśnij zęby i zakończ ten etap życia z nim ;-)
agast- pięknie odpowiedziałaś sąsiadce :-D Brawo dla Jagódki, lada chwila będzie się przemieszczać :-)
hefi- my mamy karuzelkęśliczną, wyrazistą, z ładną delikatną muzyczką, ale do nakręcania, więc nie polecam, tylko, że Małgosia w łóżeczku sypia tylko w nocy, w ciągu dnia też rzadko ją kładę, więc nie jest nam tak potrzebna
 
Hej Dziewczyny!

Mam pytanie i zarazem prośbę. Napiszcie mi czy wasze maluchy są zainteresowane karuzelą do łóżeczka? Jeżeli tak to jaką polecacie?
Mam fisher prica http://www.naszedzieci.pl/al/c0108/c010802.jpg i nie spełnia swojej funkcji chyba muszę poszukać czegoś bardziej "wyrazistego" bo pastelowe miśki nie bawią mojej Julki i wogóle nie zwraca na nie uwagi i muzyczka moim zdaniem taka sobie...
my mamy taką Tiny Love po kuzynce i bardzo się podoba
a0f972770e2a4f3f3830936ee446b431.jpg
 
reklama
Hej Dziewczyny!

Mam pytanie i zarazem prośbę. Napiszcie mi czy wasze maluchy są zainteresowane karuzelą do łóżeczka? Jeżeli tak to jaką polecacie?
Mam fisher prica http://www.naszedzieci.pl/al/c0108/c010802.jpg i nie spełnia swojej funkcji chyba muszę poszukać czegoś bardziej "wyrazistego" bo pastelowe miśki nie bawią mojej Julki i wogóle nie zwraca na nie uwagi i muzyczka moim zdaniem taka sobie...
ja mam taką: KARUZELA WYSPA MARZEŃ TINY LOVE KURIER 24 H PILOT (1219685266) - Aukcje internetowe Allegro i Iga jest zainteresowana, żywe kolory i muzyka poważna:-)
 
Do góry