reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Witajcie
Umnie dziś nocka ciężka mała zasneła na dobre dopiero o 4 a tak to się kitosiła a ja niespałam złośliwa z niej bestyjka jak tylko ja chce się przespać to ona już się kręci a jak ja nie śpie tylko coś robie to śpi ze trzy godzinki oj kiedy ja się wyśpie w końcu :sorry2:
anecznik-no straszne są te zachcianki naprawde gorzej niż w ciąży:tak:
lena-no to pewnie będzie dziś dzidziulek:tak:
 
hey, ja nadal 2 w 1. wczoraj wieczorem pojechaliśmy na Ip bo miałam takie nieregularne skurcze, a na IP pod KTG nic, zeroooooo:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:nawet jednego skurczyka....
mam się zgłosić w sobote, czyli w dzień terminu.

Martwię się bo L4 mam do piątku, zapisałam się już do internisty, może mi da zwolnienie, a jak nie to sama nie wiem co robić.

NA domar złego mam opryszczkę pod nosem. to już 2 raz w ciąży, w sumie to powinnam się spodziewać, bo od kilku lat mam conajmniej je 2 razy do roku:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:. wrrrrrr ale jestem zła
!!!!!!!!!!

Lena i katarzynajaicka trzymam kciuki za was i za maleństwa.
 
Trzymam kciuki za wszystkie dwópaczki ;-) Cobra, spokojnie doczekasz się :-)
Zbliża się koniec czerwca pomalutku...Czy któraś z Pań przenosi się na lipiec ;-) ? Pozdrawiam !
 
reklama
witam widze ze cos sie zaczyna dziac , pelnie teraz zaczla napewno. Czekam na dobre wiesci

Ewela nabial moze uczulac wiec jak juz wyeliminujesz tego smazonego kotleta :-D a brzuszek dalej bedzie bolal to wez sie za nabial...

Ewelinka u nas tez dziwna noc, pierwsz pobodka ok 1 cycolenia 20 min i od razu zasypianie, nastpena pobodka 0 5 i co ciumkniecie zasniecie.... nie potrafilam go nakarmin caly czas zasypial a jak go odkladalam to zaczynal jeczec....

AniaCh oczko lepiej :) ru,mianek pomogl, zanim zdazylam doczytac ze to sola fizjologiczna...

Zdec mi sie nie pogorszyl, jaka masz wade ?? ja mam - 3 bylam przed porodem u okulisty na badaniu dna oka czy porod nie spowoduje odklejenia rogowki. Okulistka uprzedizla ze pogorszenie wzroku moze sie utrzymywac tak jak pisze Gryzka do 3 -4 miesiecy po porodzie. A ja cos przeczuwam ze 26 to walsnie ty sie wypakujesz , zobaczymy czy mam racje :)

Kajdusia powitanie piekne :)) a ja sie pochwale moim mezem :) nosze juz dwa pierscionki z bialego zlota:)) jeden za Olafka a drugi za Eryczka :) to jedyna bizuteria ktorej nie zdejmuje po wejsciu do domu :)

Lena katarzynajanecka mam nadzieje ze juz przecie:-D
 
Do góry