reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

A czy macie jakieś pomysły gdzie kupić odzież ciążową? Byłam w happy mam ostatnio ale z jakości większości rzeczy nie jestem zadowolona , na portalu internetowym zupełnie inaczej taka odzież wygląda. cóż.... ;/ Wiem, że w h&m jest dział dla kobiet w ciąży. Są wśród nas doświadczone mamy więc może one wypowiedzą się w temacie?? ::-)


szczerze mowiac to ja nie kupowalam zadnych ciaowych
bo mialam taki malutki brzuszek ze miescilam sie caly czas w rozmiarze 38 :)

a mam 36 :)
 
reklama
ale czego ty mi gratulujesz??
c024.gif
No ładnie ja już między wierszami wyczytałam ,że teścik był pozytywny ;-) ale ze mnie gapa :/
 
Ostatnia edycja:
Ale mam nadzieje, że u Ciebie będzie plusik. Ja testowałam w zeszłą niedzielę o 20 :00 w 32 dniu cyklu ( przy 28 dniowych zazwyczaj ) :) Czekamy w takim razie na wieści z testowania:)
 
nawet nie iwesz jak ja bym chciala WKONCU ujrzec II krechy!!!


a ty jakie mialas objawy
przed testem i teraz jak jzu wiesz ze jestes na 100% w ciazy
 
Ostatnia edycja:
boli pęcherz ale teraz już mniej. Żurawinkę brała moja siostra jak była w ciąży stąd wiedziałam, że jest ne szkodliwa. Dzisiaj jeszcze dopytalam się na 100% czy napewno.
Jejku jak ja bym chciała, żeby wszystko było ok
 
A czy macie jakieś pomysły gdzie kupić odzież ciążową? Byłam w happy mam ostatnio ale z jakości większości rzeczy nie jestem zadowolona , na portalu internetowym zupełnie inaczej taka odzież wygląda. cóż.... ;/ Wiem, że w h&m jest dział dla kobiet w ciąży. Są wśród nas doświadczone mamy więc może one wypowiedzą się w temacie?? ::-)

Ja w H&M kupiłam fajne spodnie, więc mogę polecić zakupy tam :tak:
 
Pierwsza wizyta u lekarza z głowy, okazało się że to 4-5 tydzień więc mogę być majówką ale to już od mojej "kijanki" będzie zależało czy woli się urodzić bliżej dnia matki czy dnia dziecka :) Byle przetrwać ten pierwszy trymestr.
 
wszystkim nowym mamusiom i ich fasolkom, zyczę spokojnych juz 8 miesięcy :-)
smo czekam na wiadomości od ciebie - mam nadzieję, że bedzie miła (plusik lub 2 kreseczki). Szczęściara z ciebie, że taki maleńki brzusio posiadałaś. Ja niestety teraz przytyłam i już myślę o ciuchach, najbardziej obawiam się, że nie znajdę kurtki.
anecznik gratulacje potwierdzenia ciąży
Coś jeszcze miałam napisać, ale już nie pamiętam co:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
Miłego weekendu.
 
reklama
Do góry