reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Czesć dziewczynki!!
byłam dzis w szpitalu i mojego gina bo bardzo mnie od wczoraj bolało podbrzusze i nie wiedziałam co to jest i zaraz z rana do niego zadzwoniłam. Okazało sie ze to chyba zapalenie pęcherza bo po badaniu wszystko wyszło oki i zrobił mi tez usg i jest widoczny pęcherzyk piękny jeszcze maleńki bo tylko 0,42cm. Dostałam antybiotyk monural duphaston i no spe i mam jutro zrobic badania:mocz, morfologie, poziom glukozy, grupe krwi i VDRL i w poniedziałek mam sie do niego wstawic z tymi badaniami.

czy któraś z Was miała problemy z pęcherzem w poprzedniej ciaży bo widzę ze jest tu pare kobitek które juz maja dzieciaczki?? czy na zapobieganie takim stanom mogłabym brać zurawine profilaktycznie??
 
reklama
a143.gif


boje sie

boje sie tego ze mogly mi wrocic problemy co kiedys mialam z jajnikami
ze mi wogole owulka nie wystepowala i cykle byly kosmicznej dlugosci ...
a143.gif



jak juz tydz wytrzymalam to ten 1 dzien chyba mnie nie zbawi ....jednak zbawi heh

ja sie chyba pochlastam jak znowu zobacze 1 kreske

Kochana, nie bój się tylko rób. Tydzień po okresie to już Ci nawet popołudniu wyjdzie :laugh2:
 
to moja pierwsza ciąża ale również dokucza mi zapalenie i dodatkowo jakaś infekcja. Lekarz dał mi jakiś lek bezpieczny dla ciąży i kazał brak żurawinę w kapsułkach bez żadnych dodatków. Ja biorę herbapolu.
 
Smo
GRATULACJE :-)
A co do testu: Ja pierwszy robiłam o 20: 00 więc czas nie ma znaczenia :tak:
Dziś robiłam drugą bete - 6884mIU/ml pierwsza była w poniedziałek 1207 mIU/ml. Już nie mogę się doczekać środy, bo wtedy będę mieć pierwszą wizytę u ginekologa :)
 
Dziś robiłam drugą bete - 6884mIU/ml pierwsza była w poniedziałek 1207 mIU/ml. Już nie mogę się doczekać środy, bo wtedy będę mieć pierwszą wizytę u ginekologa :)
piękna betka GRATULUJE
to moja pierwsza ciąża ale również dokucza mi zapalenie i dodatkowo jakaś infekcja. Lekarz dał mi jakiś lek bezpieczny dla ciąży i kazał brak żurawinę w kapsułkach bez żadnych dodatków. Ja biorę herbapolu.
Manianko a boli cie ten pęcherz?? ja sobie chyba jutro zakupie tą zurawinke jak będę na badania jechać skoro mozna bo to gin ci zapisał??
 
Smo
GRATULACJE :-)
A co do testu: Ja pierwszy robiłam o 20: 00 więc czas nie ma znaczenia :tak:
Dziś robiłam drugą bete - 6884mIU/ml pierwsza była w poniedziałek 1207 mIU/ml. Już nie mogę się doczekać środy, bo wtedy będę mieć pierwszą wizytę u ginekologa :)

Ja już wczoraj byłam u gina :-D

To Twoja pierwsza ciąża?
 
A czy macie jakieś pomysły gdzie kupić odzież ciążową? Byłam w happy mam ostatnio ale z jakości większości rzeczy nie jestem zadowolona , na portalu internetowym zupełnie inaczej taka odzież wygląda. cóż.... ;/ Wiem, że w h&m jest dział dla kobiet w ciąży. Są wśród nas doświadczone mamy więc może one wypowiedzą się w temacie?? ::-)
 
reklama
Smo
GRATULACJE :-)
A co do testu: Ja pierwszy robiłam o 20: 00 więc czas nie ma znaczenia :tak:
Dziś robiłam drugą bete - 6884mIU/ml pierwsza była w poniedziałek 1207 mIU/ml. Już nie mogę się doczekać środy, bo wtedy będę mieć pierwszą wizytę u ginekologa :)



ale czego ty mi gratulujesz??
c024.gif
 
Do góry