reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama



c016.gif


c016.gif

c016.gif
 
a143.gif


boje sie

boje sie tego ze mogly mi wrocic problemy co kiedys mialam z jajnikami
ze mi wogole owulka nie wystepowala i cykle byly kosmicznej dlugosci ...
a143.gif



jak juz tydz wytrzymalam to ten 1 dzien chyba mnie nie zbawi ....jednak zbawi heh

ja sie chyba pochlastam jak znowu zobacze 1 kreske
 
Hej!
Ja również jestem nowa. Daty porodu jeszcze nie mam, ale z moich obliczeń wycodzi mi, że ok 3 czerwca. Staraliśmy się ponad rok. Mam stwierdzony obraz policystycznych jajników(może któraś z Was też?)
Obawiam się, że powinnam już dostać duphaston ale wizytę mam dopiero 20. Tym bardziej, że moję dwie strasze siostry poroniły przy pierwszych ciążach.
19 mam pierwsze usg :D
Natomiast dwójka lekarzy nie wyczuła jeszcze powiększonej macicy ale za to hcg z 7 paźdzernika wyszło mi ponad 5000.
Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze razem wszystkie dotrwamy 8 miesięcy razem :)
Pozdrawiam
Marysia
 
reklama
Hej!
Ja również jestem nowa. Daty porodu jeszcze nie mam, ale z moich obliczeń wycodzi mi, że ok 3 czerwca. Staraliśmy się ponad rok. Mam stwierdzony obraz policystycznych jajników(może któraś z Was też?)
Obawiam się, że powinnam już dostać duphaston ale wizytę mam dopiero 20. Tym bardziej, że moję dwie strasze siostry poroniły przy pierwszych ciążach.
19 mam pierwsze usg :D
Natomiast dwójka lekarzy nie wyczuła jeszcze powiększonej macicy ale za to hcg z 7 paźdzernika wyszło mi ponad 5000.
Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze razem wszystkie dotrwamy 8 miesięcy razem :)
Pozdrawiam
Marysia

Witaj!!
Na pewno wszystko będzie dobrze!Bardzo łądna betka:-D:-D
 
Do góry