reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
kasiulka gratuluje potwierdzonej ciąży


Ewcia a ja trzymam kciuki za bliźniaki :tak:

Ja ostatnie trzy dni miałam w biegu praktycznie i wczoraj trochę krwi mi poleciało. Dosłoawnie troszeczkę, ale sie bardzo zaniepokoiłam i z tego wszystkiego o 20.00 razem z córa usnęłam. dzisiaj idę do lekarza. Oby to nie było nic poważnego.
 
Ja ostatnie trzy dni miałam w biegu praktycznie i wczoraj trochę krwi mi poleciało. Dosłoawnie troszeczkę, ale sie bardzo zaniepokoiłam i z tego wszystkiego o 20.00 razem z córa usnęłam. dzisiaj idę do lekarza. Oby to nie było nic poważnego.
Trzymam kciuki zeby okazało sie ze tylko jakieś małe naczynko Ci pękło.
 
witamy
u nas od rana w domu.......balagan rano szykowalismy sie przedszkola i jak juz mielismy wychodzic maly zwymiotowal mi na caly pokoj :szok::szok: i tak latal wystraszony ze co kawalek mam plame wymiocin musielismy sie przebrac umyc i szybko pojechalam go zawiez a ja od 2 godzin szoruje wykladzine i juz padam taka jestem zmeczona tym a smrod niestety:szok: nie znika juz biore najbardziej zapachowe plyny i proszkiem szoruje ale niestety nadal nie moge wytepic zapachu macie sposob na taki zapaszek bo zaraz ja zwymiotuje :tak::-D
 
malutki ? no ma 2 latka i tutaj dwulatek juz chodzi do przedszkola na 2 godziny 2 razy w tyg wiec to nie duzo a zawsze ma kontakt z jezykiem i z innymi dziecmi....w domu to tylko mama 24godz /dobe i nie moge nigdzie wyjsc sama bo placz zaraz wiec to dobre dla niego tak mi sie wydaje.Zreszta panie sa przesympatyczne i wiem ze napewno mu sie krzywda nie dzieje .
 
reklama
malutki ? no ma 2 latka i tutaj dwulatek juz chodzi do przedszkola na 2 godziny 2 razy w tyg wiec to nie duzo a zawsze ma kontakt z jezykiem i z innymi dziecmi....w domu to tylko mama 24godz /dobe i nie moge nigdzie wyjsc sama bo placz zaraz wiec to dobre dla niego tak mi sie wydaje.Zreszta panie sa przesympatyczne i wiem ze napewno mu sie krzywda nie dzieje .

Aha, czyli to takie "przed przedszkole", coś w rodzaju zajęć zadaptacyjnych. Myslałam ze chodzi codziennie na 8 godzin. To dla dwulatka troche za duzo by było :)
 
Do góry