reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

reklama
hejus

tak żeście gadały o tych ziemniakach,ze dzis normalnie robie zapiekanke ziemniaczana - to chyba tydzień ziemniaka jest :-)

Aaaa i wczoraj zakupilam pyszne truskawki w kauflandzie za 3zł -- pyszne były, znikły w ciagu 4min :zawstydzona/y:
 
Karo 16 czerwca ma urodziny moj maz wiec mi tez troche zalezy na porodzie w tych okolicach
byle tylko nie 15 bo wtedy ma urodziny jego eks a jakos nie lezy mi ten termin:eek:

zdec u mnie tez dzisiaj racuchy z jabluszkami, mniam zaraz bede robic

fajnie tak wchodzic na forum jak sa same pozytywne wiesci
co do skurczy i wychodzeniu ich na KTG to jest to cos dziwnego, nie czaje za bardzo co oni tam widza i co im wychodzi bo juz kilka dziewczyn mialo bolesne czeste skurcze, ktorych KTG nie widzi
moja kolezanka przez to prawie na porod nie zdazyla bo KTG skurczy nie pokazywalo a ona juz rodzila
 
klementinka-z tego co wiem to ktg kiepsko łapie bóle z krzyża a ja mam tylko takie i jak już miałam skurcze dosyć dosyć to wcale ich nie pisało albo że są miejszej mocy przecierz ta aparatura jest na brzuch założona może to dlatego.

A ja znowu wysprzątałam mieszkanie jeszcze mi się w piwnicy coś przestawiać zachciało normalnie niewiem skąd ta energia tylko się wkurzyłam zepsułsię nam telewizor i mój dziś nareszcie go odbiera i niestety 400 za naprawe cholera jak oni te sprzęty robią 2 lata na gwarancji nic się nie psuje a teraz pare miesięcy temu się skończyła i już się zepsuł nie po to płaciliśmy cztery tysiaki żeby po dwóch latach zacząć dokładać:wściekła/y:ale na poprawienie humoru zjadłam ogromny kawał tortu mojego męża siostra robi pyszne:-p
athena-ja mam lustrzanke nikona i jest w niej obiektyw nikkor 18-55mm i tak przez rok mi wystarczał a teraz już też by się przydało jakiś lepszy dokupić tylko teraz wszystka kaska na dzidzie idzie:tak:
 
melduje sie po wizycie:) moj maly wazy 2800gr,i pierwszy raz pokazal siusiaka,wiec na pewno bedzie chlopczyk:) wyniki mam ksiazkowe,ktg nic nie pokazalo,a szyjka sie nie skraca...czyli jeszcze bede musiala sie tak kulac,bo porodu nic nie sugeruje:(

jak ja urodze takiego wielkoluda;/ moja mama rodzac mnie nie miala problemu,ale on juz jest kilo wiekszy niz ja bylam;/ :-(moze mi sie to tak latwo nie udac
 
He he ja już po wizycie moja gin powiedziała, że w każdej chwili mogę zacząć rodzic...
Powiedziała, że do 1 czerwca będzie po porodzie;)czyli słowa mojej mamy sie sprawdzają:)Mała waży co najmniej 3600 jest dobrze rozwinięta....
 
reklama
Super wiadomości z wizyt:-)
To dziewczyny pozostaje wam już tylko czekać;-) Lada dzień będziecie miały dzieciaczki w ramionach:tak:
 
Do góry