reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
kobiety proszę napiszcie jak odczuwacie ruchy swojego dziecka!!! czy to jest takie wypychanie się czy mocne kopniaki.... bo zaraz zwariuje:wściekła/y:

No kopania to nie ma już dawno, teraz jest coś takiego: "CHCĘ WYJŚĆ NATYCHMIAST WYPUSZCZAĆ MNIE!!!!" I w każdą możliwą stronę nogą, ręką, kolanem czym się da....
 
cezsc dziewczyny.
ja tez dzis po wizycie. rzeczywiscie moja lekarka powtorzyla wynik. mam juz w brzuchu blisko 4000g. patrzac przez pryzmat wyliczonej daty porodu - 10 czerwca, bylabym przerazona. dobrze, ze bedzie cesarka, bo pewnie do 10-tego bedzie praie kilo wiecej (moj pierwszy mial blisko 4500g...).
czuje sie jak slon i wlasciwie chcialabym miec juz wszystko za soba.
gratulacje jeszcze raz dla wszystkich JUZ mamusiek. mam nadzieje, ze szybciej niz pozniej do was doalcze, bo nawet data mojej cesarki jest mi przy moich 97 kg zbyt odlegla....


o matko jedyna, to Ty dwumiesięczniaka urodzisz:-D




jeśli chodzi o ruchy to mój Łukaszek się rozpycha jak tylko się da, czasem mam wrażenie ze zaraz mi dziurę w brzuchu zrobi:-D
 
Na moją zgagę niestety już też nie pomagają mleko i migdały już jest za mocna.
Pozostaje tylko Rennie, które jest niezawodne w momentach kiedy ona łapie.
 
o wlasnie .. musze isc wymienic moj "przylozkowy" listek Rennie - jak narazie to jedyny zawsze dzialajacy sposob ;]
A ostatnie sztuki mi maz wyjadl .. ;)
 
reklama
Do góry