reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
cytrusik mój też tak ma niby twardy ale jak mnie skurcze wzięły to go nie poznawałam tak sie przejął
lasposa może nie będzie tak żle grunt to dobra opieka ja miałam skurcze co 7 min jak jechałam do szpitala i pokazało na 60-80% dostałam kroplówki masakra jak po nich się czułam póżniej zmienili na tabletki i stopniowo ograniczali aż odstawili miałam obawy czy skórcze nie wrócą ale całe szczęście nie wróciły przy mnie urodziły dziewczyny dzieci 2100 i 2400 i było ok a dziewczyna która przyszła do porodu miała brzuszek jak ja w 3 miesiącu a urodziła dzidzię 3600 a miało być 2400 z USG
ja dzisiaj idę na wizytę trochę mam obawy bo przy wyjściu ze szpitala szyjka praktycznie zerowa bez rozwarcia ale to było w poniedziałek a od wtedy zdążył już czop odejść bynajmiej trochę ciekawe co dalej chciałabym chość jeszcze ze 2 tyg. wytrzymać
 
dziewczyny przerazacie mnie Agast pisze ze jej mala jest za mala bo wazy 2600 a moj maly mial 3 tyg temu tylko 1400 , zaraz zaczne swirowac.

Lasposa wielkoscia brzucha rzeczywiscie sie nie przejmuj jak przyjechalam z Olem na porodowke w 40 tyg to mnie polozne zapytaly czy ja na patologie :)

Za to sie pochwale ze wropcilam z zakupow stan posiadania to pajacyk i czapeczka na wyjscie ze szpitala do tego 2 mini pajacyki bawelniane z krotkim rekawkiem i spodenkami 3/4 i kocyk do wozka ktory oddalam juz mojej babci bo chciala zeby jej juz cos kupic, do tego oliwka i krem na slonce od pierwszych dni zycia, zasypki nadal brak przestali produkowav czy co ? Za to starszemu smykowi kupilam bajerancka koszule z krawatem bo na komunie idziemy i 2 inne bluzeczki :)
 
Hej dziewczyny :-)

Co nadrobie, co napisalyscie pójdę coś zrobić w domku to znowu kolejne stronki - szalejecie :-).

Piszecie o dolegliwościach zapowiadających poród, a ja mam termin na 9 czerwca i w sumie skórczy jest bardzo mało. Ktg za każdym razie bdb, a mam raz w tygodniu.
A w związku z moja cukrzycą ciążową mam urodzić pomiędzy 31.5-04.06, więc ciekawe jak to będzie.
 
No i jednak patologia ciąży:-(
Właśnie wróciłam ze skierowaniem, wskoczyłam jeszcze pod szybki prysznic dopakuje do końca rzeczy i do szpitala... Ale mi się to nie podoba :no:
Ciśnienie w szpitalu 150/90, jeżeli będzie się takie utrzymywało to mnie na pewno nie wypuszczą do porodu jak to gin powiedział za duże ryzyko odklejenia łożyska i wystąpienia rzucawki oraz innych komplikacji. W takiej sytuacji nawet bierze pod uwagę wcześniejsze zakończenie ciąży, dziecko jest na tyle duże, że już można to rozważać. Mają mi zrobić jeszcze raz próby nerkowe, badanie dna oka i coś tam jeszcze aby określić czy jest jakaś jeszcze przyczyna tego nadciśnienia i obrzęków.
Kochane póki co będę tam bez komputerka, mam nadzieję, że za kilka dni jednak mnie puszczą.
Trzymajcie się dzielnie w dwu i trzypakach :-)
 
Hej!
Nie poczytałam co u Was bo smutno mi strasznie.
Miłam usg dzisiaj i wieści nie są za dobre. Jagódka jest malutka- wazy 2630 i mam bardzo malo wod AFI 6 a powinno byc co najmniej 10. 5 tygodni temu mialam AFI 14.. Jutro mam kontrole tych wod i KTG jesli AFI spadnie ponizej 5 to szpital :(
Lekarz mowil zeby nie panikowac bo waga dziecka choc niska to miesci sie w normie i w granicach błędu usg a z tymi wodami to moze byc tak ze dzidzius sie opił i za pare godzin jak sie wysika to ich poziom wzrosnie. Mam nadzieje ze tak bedzie. Kazal mi duzo pic, bo ja pije raczej malo, wiec siedze teraz z butlą wody..
Trzymajcie kciuki zeby jutro to cholerne AFI wzroslo..

Nie martw się kochana,
Jeśli czytałaś moje posty ostatnio to ja w tamtym tygodniu miałam po usg AFI 4...i wczoraj kolejne usg- AFI wyszło 10. Nikt mnie nie zatrzymał w szpitalu. Ja też się okropnie martwiłam,że bąbel malutki i wogóle. Głowa do góry. Ja posłuchałam rad lekarzy... bardzo dużo picia wody, dużo leżenia i jest spora szansa że wody się zregeneruja- a mogło też być tak jak piszesz- po prostu malutka się opiła wód a nie wysikała jeszcze. Będzie dobrze.
 
reklama
Do góry