reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Witam dziewczyny,jestem tu nowa i chciałbym sie przywitać.Jestem teraz w 35 tyg.a wg. usg wychodzi 36 tydzień i synek waży 2900 lub troszke mniej,wydaje mi sie że sporo.Jak czytam wasze opowieści to jestem troszke zdziwiona że wy juz miewacie tak szybko skurcze,u mnie jest spokojnie,moge się wam pochwalić chociaż was nie znam że wczoraj zdałam egzamin na prawo jazdy za 2 razem nawet niewiecie jak sie ciesze:) Pozdrawiam Gosia

witamy serdecznie:-D gratuluję zdanego egzaminu, napewno prawo jazdy przy dzidzi się przyda, ja niestety nie mam:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

skąd Wy bierzecie arbuzy????????? jezu w kaufie nie mają, w billi nie ma, w tesco nie ma, więc ja pytam skąd oO?? nie mówcie że aż na takiej wsi mieszkam, że tylko tu nie ma ;(


dziewczyny Wy już wszystkie macie rozłożone łóżeczka??

a na te ktg to gin Was wysyła? moja nic nie wspominała o tym,a też bym choćby z ciekawości sobie zrobiła.. szkoda że nia ma takiego sprzętu u siebie;p
u nas arbuzy napewno są w tesco:-D
łóżeczko mam rozłożone jakieś 2-3 tygodnie:-Dteraz tylko czeka na lokatora:tak:
a na ktg wczoraj byłam pierwszy raz i miałam skierowanie od mojego gina;-)
 
reklama
małgosia-witaj!
olafasola-ja w pierwszej ciąży tez myślałam że dzidzia dupke wypina a to sa skurcze i też w pierwszej ciąży myślałam że ich niemam:tak:
lencja-trzymam kciuki żeby cię szybko wypuścili:tak:

niemożliwe żeby to były skurcze :no:bo czuje ucisk tylko w jednym miejscu a dodatkowo w tym miejscu jest tez takie wystające jajo że az brzuch mam krzywy:szok::-)
 
Dziewczyny dostałam jakiegoś powera do sprzątania, biegam ze ścierką w ręku, normalnie opanował mnie syndrom sprzątania gniazda czy jak to się tam nazywa:rofl2:
Zrobiłam sałatkę szopską i pewnie do tego jakieś kotleciki dorobię, w sumie to czas żeby przestać obżerać się słodkościami tylko zacząć więcej warzyw jadać:happy:
Cały czas mi się wydaje, że w mojej torbie do szpitala brakuje czegoś ważnego:baffled: paranoja mnie jakaś ogarnia...
Kochana wrzuc przepis;)
Ja zrobiłam kalafiora w bułce;)Młode ziemniaczki z jajkiem sadzonym i maślanką a na na deser naleśniki;)
 
:-) .

kpi23 ale Ci zazdroszczę tych gór, napewno super odpoczeliście z mężem :)
:-D

odpoczęliśmy super ;), no i cały czas razem ...

kpi- na majówkach, jedna dziewczyna opisywała,że omal nie przegapiła porodu:-D, więc nie byłabyś pierwsza :tak:

Anik- zdrówka dla babci!!!

a ja myślałam, że to jednak nie jest mozliwe :szok:

Kpi pochwal sie wozeczkiem
a skurczy ja tez nie mam, albo jeszcze nie nasz czas albo chwyca dopiero przed porodem
mysle ze nie przegapimy, bo jeszcze kilka innych objawow jest

wrocilam z kursu, bylo tyle fajnych cwiczen ze prawie zasnelam tak sie odprezylam

pochwalę się jak dotrę do mieszkanka z aparatem ;)
dobrze, ze ktoś oprócz mnie nie ma też skurczy ... raźniej mi, dzięki za wiadomość

Hej!
Nie poczytałam co u Was bo smutno mi strasznie.
Miłam usg dzisiaj i wieści nie są za dobre. Jagódka jest malutka- wazy 2630 i mam bardzo malo wod AFI 6 a powinno byc co najmniej 10. 5 tygodni temu mialam AFI 14.. Jutro mam kontrole tych wod i KTG jesli AFI spadnie ponizej 5 to szpital :(
Lekarz mowil zeby nie panikowac bo waga dziecka choc niska to miesci sie w normie i w granicach błędu usg a z tymi wodami to moze byc tak ze dzidzius sie opił i za pare godzin jak sie wysika to ich poziom wzrosnie. Mam nadzieje ze tak bedzie. Kazal mi duzo pic, bo ja pije raczej malo, wiec siedze teraz z butlą wody..
Trzymajcie kciuki zeby jutro to cholerne AFI wzroslo..

oj te wody, to chyba ja zapoczątkowałam tą historię ...
ale nie ma się co martwić, pij dużo (2-3 litry) wody, odpoczywaj, nie męcz się a powinno wrócić do normy, u mnie się udało, u karo więc jest to mozliwe

No i jednak patologia ciąży:-(
Właśnie wróciłam ze skierowaniem, wskoczyłam jeszcze pod szybki prysznic dopakuje do końca rzeczy i do szpitala... Ale mi się to nie podoba :no:
Ciśnienie w szpitalu 150/90, jeżeli będzie się takie utrzymywało to mnie na pewno nie wypuszczą do porodu jak to gin powiedział za duże ryzyko odklejenia łożyska i wystąpienia rzucawki oraz innych komplikacji. W takiej sytuacji nawet bierze pod uwagę wcześniejsze zakończenie ciąży, dziecko jest na tyle duże, że już można to rozważać. Mają mi zrobić jeszcze raz próby nerkowe, badanie dna oka i coś tam jeszcze aby określić czy jest jakaś jeszcze przyczyna tego nadciśnienia i obrzęków.
Kochane póki co będę tam bez komputerka, mam nadzieję, że za kilka dni jednak mnie puszczą.
Trzymajcie się dzielnie w dwu i trzypakach :-)

Wy się trzymajcie jak najdłużej.

Hej dziewczyny! widze ze niektóre to już naaaprawę blisko porodu są. U mnie jakichkolwiek skurczy brak, wieczorem tylko mam strasznie twardy brzuch ale sądzę ze to o tego że mała się tak napina! dupke chyba wystawia! ja już mam wszystko gotowe, mama mi przywiozła dziś rzeczy małej poprane i poprasowane ufff naprawdę dużo tego jest! Brakuje mi tylko koszul do szpitala, jutro muszę kupić i moge torbe pakowac. Dzwoniłam dziś do lekarza bo od wczoraj strasznie spuchły mi nogi i ręce, nogi tak bardzo że jak chciałam wczoraj założyć klapki z zeszłego roku to myślałam że mi sie paski pourywają..gin kazał mi leżeć i mam sie ważyć do drugi dzień i pilnowac czy nie przybieram za duzo na wadze.

Miłego dnia !!

witaj Ola, fajnie ze się odzywasz ;), i że u Ciebie dobrze ;)
trzymaj sie ...


KOCHANE, która dostała te książki od Lencji na maila??? bo ja też bym chciała poprosić...
 
witam was kochane:)

Ale dzis naprodukowalyscie hihi;p tyle rzeczy mialam napisac i juz niepamietam co;/;/

Co do ktg to ja tez jeszcze niemialam a wizyte nastepna mam 24.05 moze po tej wizycie bedzie kazal mi jezdzic na ktg do szpitala. Wczoraj dowiedzialam sie gdzie moge oddac ten wymaz na GBS i na wizycie powiem lekarzowi ze ma pobrac bez gadania!

Widze ze niektore z was ciezkie chwile maja:( no mam nadzieje ze wszystko sie unormuje i bedzie mogly spokojnie czekac do terminu! Trzymam kciuki kochane!

Bylam dzis w miescie i kupilam malej smoczka w razie czego, i powiedzcie mi czy to normalne ze mam mocne klucia w pipce;p???? jest to bradzo nieprzyjemne;/

Co do troli to pierwszy raz sie z tym spotykam;/ niesadzialam ze istnieja osoby ktore poprostu bajki pisza;/;/
Ja jestem jeszcze na forum poronienia, poniewaz rok temu w lutym moja pierwsza ciaza obumarla:( a na wrzesniej 2009 mialam termin...i tam niespotkalam sie z takim czyms;/

Ja takze dzis myslalam ze mi wody odchodza..obudzilam sie nad ranem i czuje jak cos leci, odczekalam chwile i poszlam do lazienki na szczescie lozko bylo czyste tylko majtki wilgotne, i tak mi sie wydaje ze moczu nieutrzymalam;/;/
 
odpoczęliśmy super ;), no i cały czas razem ...



a ja myślałam, że to jednak nie jest mozliwe :szok:



pochwalę się jak dotrę do mieszkanka z aparatem ;)
dobrze, ze ktoś oprócz mnie nie ma też skurczy ... raźniej mi, dzięki za wiadomość



oj te wody, to chyba ja zapoczątkowałam tą historię ...
ale nie ma się co martwić, pij dużo (2-3 litry) wody, odpoczywaj, nie męcz się a powinno wrócić do normy, u mnie się udało, u karo więc jest to mozliwe



Wy się trzymajcie jak najdłużej.



witaj Ola, fajnie ze się odzywasz ;), i że u Ciebie dobrze ;)
trzymaj sie ...


KOCHANE, która dostała te książki od Lencji na maila??? bo ja też bym chciała poprosić...

Mogę Tobie przesłać książkę, podaj maila tylko.

 
reklama
Do góry