reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

Cześć czerwcówki,
wstaję dzisiaj i po porannej toalecie patrzę mam galaretkę taką białawą na wkładce, wymieniam a wkładka znów mokra,

No to pożegnałaś czop śluzowy :-) poród coraz bliżej

dziewczyny chyba czytałam was ze 3 godziny.

Ja tez piję dużo wody ok 2 litry dziennie, do tego 2 kawy inki z mlekiem i 2 herbaty.

Łóżeczko wczoraj M. przyniósł i miał skręcać - bo miało być po mojej córce (zupełnie nowe, bo córka z niego nie korzystała), ale sobie przypomniał, ze gdzieś ma jeszcze po swojej córce i przytachał już skręcone. Narazie stoi w łazience, bo muszę je wymyć.
ja już wszystko mam gotowe. ubranka poprane i poprasowane, torba spakowana - tylko czekać :-)a to tylko 3 tygodnie do terminu.



Któraś pytała o to jak poznać , że brzuch sie obniżył. Ja patrzę na spodnie. Już jakieś 1,5 miesiąca śmigam w jednych , bo mi w nich najwygodniej jest i pępek miałam na wysokości dokładnie gumki w spodniach, a teraz pępek jest 5 cm poniżej gumki.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Własnie mnie bolało wczoraj ,brzuch to taki naciagniety mialam ,ze chodzic nie moglam tylko lezałam. i taki bol po krzyzu , kuzwa niewiem juz sama . Teraz tez czuje te skurcze. No zobaczymy co to ktg wykaze dzisiaj u niego . Pewnie mnie wysle na dwa dni na patologie do szpitala. Dobrze,ze torba spakowana ,ufff .

Prace zaliczeniowe w tempie strusia napisalam,a tak lezało wszystko i czekalo na zbawienie. Dowiedzialam sie tez,ze egzaminy poprawkowe moge zdawac we wrzesniu to nawet lepiej dla mnie jakby cos.
 
piszecie o nieprzespanej nocy, dolanczam do towarzystwa lunatykow
nie spalam cala noc, w koncu jak zasnelam to snilo mi sie ze z Koriander, jej bratem i moja przyjaciolka gralam w karty pod namiotem
ciekawe skad te sny sie biora

Kpi pochwal sie wozeczkiem
a skurczy ja tez nie mam, albo jeszcze nie nasz czas albo chwyca dopiero przed porodem
mysle ze nie przegapimy, bo jeszcze kilka innych objawow jest

wrocilam z kursu, bylo tyle fajnych cwiczen ze prawie zasnelam tak sie odprezylam
 
i sie rozpadało na dobre:-(
a ja wpadłam na świetny pomysł w związku z tym że wszystko jest na nie to ja idę się przytulić do córci i urządzę sobie małą drzemkę, a co ;-):-)
 
ewela ciekawe jak gosiagro się trzyma po odstawieniu leków? i nasza ewuś?

no właśnie jak tam u Was dziewczyny?
A prześledziłam trochę styczniówek i współczuje im tego kwasu, masakra jakaś po prostu mam nadzieję, że na chwilę obecną nikogo tu takiego nie ma na czerwcówkach, fajnie że są osoby, króre potrafią tych kłamców wykryć. Poza tym przerażona jestem jak można wykorzystać zdjęcia małego dzieciątka do takich obrzydliwych rzeczy. Szok że tacy psychole chodzą po świecie.
 
Hej!
Nie poczytałam co u Was bo smutno mi strasznie.
Miłam usg dzisiaj i wieści nie są za dobre. Jagódka jest malutka- wazy 2630 i mam bardzo malo wod AFI 6 a powinno byc co najmniej 10. 5 tygodni temu mialam AFI 14.. Jutro mam kontrole tych wod i KTG jesli AFI spadnie ponizej 5 to szpital :(
Lekarz mowil zeby nie panikowac bo waga dziecka choc niska to miesci sie w normie i w granicach błędu usg a z tymi wodami to moze byc tak ze dzidzius sie opił i za pare godzin jak sie wysika to ich poziom wzrosnie. Mam nadzieje ze tak bedzie. Kazal mi duzo pic, bo ja pije raczej malo, wiec siedze teraz z butlą wody..
Trzymajcie kciuki zeby jutro to cholerne AFI wzroslo..
 
Hej!
Nie poczytałam co u Was bo smutno mi strasznie.
Miłam usg dzisiaj i wieści nie są za dobre. Jagódka jest malutka- wazy 2630 i mam bardzo malo wod AFI 6 a powinno byc co najmniej 10. 5 tygodni temu mialam AFI 14.. Jutro mam kontrole tych wod i KTG jesli AFI spadnie ponizej 5 to szpital :(
Lekarz mowil zeby nie panikowac bo waga dziecka choc niska to miesci sie w normie i w granicach błędu usg a z tymi wodami to moze byc tak ze dzidzius sie opił i za pare godzin jak sie wysika to ich poziom wzrosnie. Mam nadzieje ze tak bedzie. Kazal mi duzo pic, bo ja pije raczej malo, wiec siedze teraz z butlą wody..
Trzymajcie kciuki zeby jutro to cholerne AFI wzroslo..
Ja już zaciskam bardzo mocno kciuki za ciebie i twoje maleństwo, będzie dobrze, musi być!!!
ewela może ty jedź do tego szpitala albo zdzwoń tam to może każą ci przyjechać
 
reklama
Czekam do tej 15stej i jade na ta wizyte. Moze torbe wezme od razu ze soba. Kurde cos sie sypac zaczynamy :) ,niedobrze ojjj

Teraz to juz niewiem czy czesto,ale moze tak co 20-30 min one sa
 
Do góry