reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

Ładne rzeczy... W głowie mi się nie mieści, że też ludzie mają takie pomysły... A ja oczywiście też uwierzyłam...
Nie napiszę dziś dużo, bo mi mdło... Wolę się położyć bo inaczej skończy się pawikiem... Miłej soboty!
 
reklama
Witam sobotnio. Czuję się całkiem nieźle, więc chyba przeznaczę dzień na porządki w domu. Ja rzeczywiście raczej rzadko miewam fochy, ale moje dziecię ma dziś focha giganta:wściekła/y: Staramy się nie reagować, ale w środku wszystko mi się telepie:wściekła/y:

Ewitka- gratuluję spostrzegawczości! Mam tylko nadzieję, że ta dziewczyna nie wkręci się już do nas pod innym loginem, że zablokowali dostęp z jej kompa do bb...
koriander- to miłego dnia nad morzem życzę- fajnie Ci :-) Mój mąż też teraz opiekuje domem- całe szczęście, bo byśmy zgnili w brudzie...:zawstydzona/y: A to forum zamknięte jest jak klikniesz "społeczność", później "grupy społecznościowe"- zapraszamy :-)
liliti- gratulacje, super wieści

A ten dalej marudzi:wściekła/y:
 
Witajcie Dziewczyny,

Kartoteks ostatnio przejęła prowadzenie listy czerwcówek, ja swojej przez to juz dawno nie uzupełniałam, ponieważ wielu z was podobala się forma przez nia zaproponowana mam pytanie czy któraś z Was chce kontynuować jej dzieło?

Miłego dnia:-)
 
Witajcie Kochane :-)

Jak się dzisiaj czujecie? Ja tak średnio. Najlepiej bym się położyła i jeszcze pospała.

Ale ile można leżeć? Jeszcze odleżyn dostanę :shocked2:

Czy Wy też tak macie, że nic Wam się nie chce?
 
ja dzisiaj też się czuje jak idź stąd i nie wracaj :confused: tumiwisizm wtórny normalnie. Miałam dzień zaplanowany a z planów chyba w tym przypadku nici...
 
Dziewczyny nie wiem czy każda z Was zagląda na to prywatne forum, ale pojawiła sie informacja od moderatora, iz Kartoteks przyszła mama bliżniaków jest trolem i zostala zbanowana. Hmmm.. przykre to....

:szok::szok::szok::szok:
jak to???? Ludzie mają pomysły - jestem na BB od stycznia - pisałam na wątku "starania-wątpliwości" i tam tez była dziewczyna, która się podawała za ciężarną na innym forum, też kradła zdjęcia usg - po "zdemaskowaniu" uciekła na BB, ale u nas na wątku jej się nie udało - wiem, że nadal jest na BB i teraz podobno naprawdę jest w ciąży i to nie była Kartoteks:szok:
jedyne co mi do głowy przychodzi to leczenie takich osób:tak:

Co do samopoczucia - jak wcześniej pisałam jestem za L4, więc tzw. tumiwisizm mam od 3 tygodni:;-):
 
reklama
Do góry