reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

:wściekła/y:dziewczyny ale jestem wściekła:wściekła/y:

Czekałąm i czekałam na wypłatę, powinna być dziś a tu nic. Dzownie do kadr, a one że od tego miesiąca ZUS bedze i kasę wysyłął, że pewnie się spóźnią z przelewem bo na początku tego tyg. wysłały papiery .....
Pomijam, że jestem na L4 od lutego....więc chyba już dawno ZUS powinien mi płacić...
A teraz będę czekać na przelew niewiadomo jak długo....

LenaDTR chyba kiedyś pisałaś coś o kasie z ZUS-u. Powiedz kochana jak długo czekałaś na kasę?
Tak Kochana ja czekałam od lutego na kasę i nic....w końcu pękłam i poszłam do Zusu i sie pytam co jest grane bo już byłam wściekła.....no i zaraz szybko poprzelewali jeden przelew za drugim i teraz znów czekam.....oni mają 30 dni na wypłatę od otrzymania zwolnienia....u mnie też się ujawniło, że jedno zwolnienie przetrzymała księgowa więc i zachaczyłam onią i się zapytałam czy chciała by żyć z tym przeświadczeniem, że może jej braknąć na chleb.....szybko zaniosła;)Jeżeli Twoje kadry dostarczyły do Zusu tydzień temu to Zus ma jeszcze ok 3 tyg na wypłate dla Ciebie kasy za zwolnienie...także wydaje mi się, że w Twoim przypadku Kadry zawiniły...
 
reklama
Ja po wizycie niezbyt dobrze, rozwarcie się powiększa 2 tyg temu było 0.5cm a teraz jest 1cm. Podłączyli mnie do KTG no i skurcze są. Nie są bolesne, jedynie czuje twardnienie brzucha. Mały dość sporo przybrał na wadze bo waży 2200g, a ostatnio miał 1700g więc wydaje mi się że sporo jak przez 2 tyg.

Wiecie co mnie zdziwiło, przepisał mi relanium na te skurcze :szok: słyszałyście o kimś kto brał relanium w ciąży?? Wydaje mi się to dziwne.

Coraz większy ten Twój syneczek:) Super że tak rośnie:) Co do rozwarcia to kurcze tak zaczynam się zastanawiać, czy na tym etapie ciąży to nie jest normalne? Bo przecież tyle z was już jest "pootwieranych"...

Co do relanium, to wydaje mi się że to tabletki na uspokojenie. Bo pamiętam że niby dostałam ją na uspokojenie w szpitalu, tak było napisane na wypisie, pomimo tego że mówiłam że żadnych prochów nie potrzebuję....
 
Nadika co do relanium to ja sie spotkalam z przypadkami ze kobiety braly relanium...nawet ostatnio kumpela do mnie mowila ze jak mam duzo tych skurczy to moge czasem miec zapisane relanum, cos w tym jest....

Zdec co do tych materacy to jestem skolowana;/ juz tak rozne opinie slyszlalam na temat tych matercy ze szok!!!
np. jedna osoba powiedziala mi ze dziecko na kokosie moze spac dopiero od roczku, a na poczatku na gryce... inna znow osoba ze od urodzenia na kokosie dopiero po paru miesiacach moge polozyc na gryce... glowaboli normalnie od tych teorii..
Jedyny jest fakt ze o tych lateksowych za duzo sie nie slyszy poniewaz malo kto go kupuje...pewnie to przez cene, ale powiem ci ze ja sie sklaniam do lateksowego, mam nadzieje ze bedzie w tym sklepie gdzie ja sie wybieram:) bo chcialabym osobiscie dotknac tego materaca:)

Ale dzis byla piekna pogoda a jak sie opalilam:) o 17 pojechalismy na zakupy i powiem wam ze tyle ludzi chodzi po marketach ze szok;/ takie dluuugie kolejki...;/

Ewus ciesze sie ze wrocila z chlopacmi do domu, teraz ladnie wypoczywaj!!!!!
 
julia my też dzisiaj przeżyliśmy zakupy w Tesco. Rzeczywiście tragedia... ludzi jak mrówków...
Pootwierali też jakieś dodatkowe stoiska z jedzeniem tylko na grilla, a ja coś czuję że pogoda na grillowanie nie dopisze.
 
Ludzie szaleja, a tu ma padac przez 3 dni,to niewiem gdzie oni tego grila robic beda - chyba pod parasolem:-D:-D:-D

Czy 50zł raz na pół roku na fryzjera to duzo? :crazy: moj D to taka awanture mi zrobij,nosz kuzwa mac juz nawet na odrobine luksusu sobie pozwolic nie moge:wściekła/y:
Dochodze do wniosku,ze nie mozna byc z facetem szczerym,bo on i tak pewnych rzeczy nie zrozumie,ja pierdziule :eek:

Jakies nudy na pudy normalnie :baffled:
 
julia my też dzisiaj przeżyliśmy zakupy w Tesco. Rzeczywiście tragedia... ludzi jak mrówków...
Pootwierali też jakieś dodatkowe stoiska z jedzeniem tylko na grilla, a ja coś czuję że pogoda na grillowanie nie dopisze.
Niby ma być zimno;(A dzisiaj tak ładnie było;)
 
Ludzie szaleja, a tu ma padac przez 3 dni,to niewiem gdzie oni tego grila robic beda - chyba pod parasolem:-D:-D:-D

Czy 50zł raz na pół roku na fryzjera to duzo? :crazy: moj D to taka awanture mi zrobij,nosz kuzwa mac juz nawet na odrobine luksusu sobie pozwolic nie moge:wściekła/y:
Dochodze do wniosku,ze nie mozna byc z facetem szczerym,bo on i tak pewnych rzeczy nie zrozumie,ja pierdziule :eek:

Jakies nudy na pudy normalnie :baffled:
Kochana ja jutro idę do fryzjera a mój już gęga;)
 
reklama
Z tego co słyszałam to ma być ciepło ale mają być burze... :/
Chociaż mam nadzieję że nie będzie tak duszno jak teraz, bo okna mam pootwierane i nie ma czym oddychać :/
 
Do góry