reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

lencja - ja widzialam na allegro urodzinowo-chrztowe itp fajne wg mnie prezenty. np woziczek zrobiony z pampersow o wybranym rozmiarze,tort czy cos tam jeszcze innego,nie wiem czy Tobie pomysl by sie spodobal,ale wg mnie lepiej jest dac cos cos sie wykorzysta

chodzi mi o cos takiego np
TORT ROWEREK Z PIELUSZEK PREZENT CHRZEST ROCZEK (971900086) - Aukcje internetowe Allegro
TORT WÓZEK Z PIELUSZEK Z ANIOŁKIEM - CHRZEST (977250853) - Aukcje internetowe Allegro

na allegro jest tego masa.

a tak w ogole to witam po swietach :D
 
reklama
Mam też do Was pytanko - jaki macie pomysł na prezent na chrzest dla chłopca? Mój W. będzie za niecałe 2 tyg chrzestnym mojego bratanka i się zastanawiamy nad prezentem. Może coś doradzicie?

Co do chrzcin to chyba wam jeszcze tego nie opowiadałam, co dwa lata temu zrobił mój obecny mężulek:p
Jesteśmy zaproszeni na chrzciny do jego cioci,on ma być chrzestnym dziecka, no i mówi że to córka. Więc idziemy do YES i kupiliśmy jej zawieszkę do łańcuszka, łańcuszek i kolczyki, taki prezent "na później" bardziej. Jedziemy do tego kościoła, pada pytanie księdza: "Jakie imię wybraliście dla dziecka?" Słyszę: "Adam". Ja cała blada:( teściowa siedzi koło mnie, pytam się jeszcze raz: "Jak?" Ona do mnie: "Adaś, a co brzydko?" Ja mówię: "Nieeeee" i po prostu ze śmiechu to prawie pod ławkę wpadłam...... Patrzę na mojego K. a ten się obraca i już też widzę że nie może ze śmiechu wytrzymać:):):):)
No i ostatecznie skończyło się na tym, że trzeba było szybko pieniądze organizować;):)
 
witam i ja po Świętach ;)

najedzona do syta i wypoczęta ...
u nas wczoraj padało i pokrzyżowało plany spacerkowe, no ale cóż ... ;(, dziś niestety znów pochmurno ...

ewela28 - my mamy malutko, zaledwie parę ciuszków ... w tym miesiącu kupujemy wózek, łóżeczko i moze komódkę -jak sie uda fajną znaleźć ...

lencja - my w zeszłym roku dla chrześniaka kupiliśmy łańcuszek i medalik z Matką Boską. Taki bardzo delikatny ... Chcieliśmy żeby miał pamiątkę ...

dziewczyny, nie powiedziałam Wam najważniejszego - ODEBRAŁAM KLUCZE PO WYKAŃCZANIU ... !!!!!!!!! Teraz tylko pozostało sprzątnąć i zamówić meble, które juz czekają w magazynie ... i zaraz się wprowadzamy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Co do chrzcin to chyba wam jeszcze tego nie opowiadałam, co dwa lata temu zrobił mój obecny mężulek:p
Jesteśmy zaproszeni na chrzciny do jego cioci,on ma być chrzestnym dziecka, no i mówi że to córka. Więc idziemy do YES i kupiliśmy jej zawieszkę do łańcuszka, łańcuszek i kolczyki, taki prezent "na później" bardziej. Jedziemy do tego kościoła, pada pytanie księdza: "Jakie imię wybraliście dla dziecka?" Słyszę: "Adam". Ja cała blada:( teściowa siedzi koło mnie, pytam się jeszcze raz: "Jak?" Ona do mnie: "Adaś, a co brzydko?" Ja mówię: "Nieeeee" i po prostu ze śmiechu to prawie pod ławkę wpadłam...... Patrzę na mojego K. a ten się obraca i już też widzę że nie może ze śmiechu wytrzymać:):):):)
No i ostatecznie skończyło się na tym, że trzeba było szybko pieniądze organizować;):)
hehe dobre;)To prawie tak jak u mnie ostatnio wszyscy mojej mamy sie pytali jak wnuczka będzie miała na imię a tej sie cos pokićkało i zamiast Gaja mówiła Sława, spotyka mnie kuzynka rozmawiamy i ona nagle pyta a co do imienia to jesteście pewni.....???Ja zdziwiona mówię, że tak, a ona mówi, ze tak szczerze to jej sie nie podoba, ja mówię, że trudno są gusta i guściki i ona wtedy do mnie, że to pierwsze imię które wybraliśmy było fajne a to drugie jej się nie podoba...więc ja jej nadal tłumacze, że od poczatku była Gaja i bedzie Gaja a ona jak to przeciez Twoja mama mówiła, że Sława;)Myślałam, że ją ubiję, ona sama nie wie dlaczego jej się tak powiedziało;)
 
Hej
Nie było mnie troszkę... Ale w czwartek byłam u gina bo zaczełam sie bać o moją szyjkę jakoś (ostatnio bylam w lutym na wizycie u gina ) no i w sumie oki, mam nadżerkę i zapalenie... Oczywiscie lekarza zmieniłam i byłam u tego w Mogielnicy i jestem zadowolona :-) juz zapomniałam która mi go poleciała (sorry:-) ) ale serdecznie dziekuje jeszcze raz:-)
U tego co byłam wczesiej to tylko wkładał palce sprawdzał szyjke i macice i tyle. A ten zajrzał w dojrzał to wszystko i był zdziwiony ze nic nie brałam na to.... Cieszę sie ze zmieniłam gina bo przecież pewnie wkoncu bym sie nie dowiedziała o tej nadzerce itd.
Sprawdził tętno małego:-D akutar miał czkawke i sie smialismy z lekarzem z tego bo fajnie przerywało :-D dostałam globulki no i wizyta za 2 tyg czyli gdzies po 15 kwietniu.

Świeta mineły szybko, przejadłam sie troszke :-) od tesciowej jedzenia przywiezlismy (dobrze ze ja wiele nie robiłam :-) ) no i dzis juz mąż w pracy, a ja z dziecmi w domku.
Pogoda straszna, wieje i pada co chwilę a wczoraj jeszcze tak było ładnie do 14... ehhh....

Co do kompletowania to mi zostały kosmetyki dla małego, no i dla mnie troszkę do torby szpargałów... :-D
Kurczę to juz zostało mi tylko 8 tygodni :szok: :szok: :szok:
 
Witam poświątecznie,

święta spędzone w gronie rodzinnym, jeden dzień u teściów a drugi u rodziców, ale wiecie co te święta bardziej męczą niż taki zwykły dzień, no bo ile mozna siedzieć i jeść ;-)
Ja jak zwykle po nieprzespanej nocy, już nie pamiętam nocy którą bym całą przespała:-( no ale może organizm już się przygotowuje do przyjścia maluszka bo wiadomo że jak już bedzie to nieprzespane noce będą czymś normalnym.

Lencja co do prezentu na chrzest to ja jestem zdania że dobrze podpytać rodziców, może jest jakaś rzecz która by się przydała małemu.

Co do wyprawki dla małego to ja z tych większych rzeczy jak wózek, łóżeczko to już mam. Zostały tylko te mniejsze rzeczy typu kosmetyki, akcesoria dla mnie i małego itp. Chciałabym już w tym miesiącu wszystko pokupić.
 
Dzień dobry!
Kajdusia - Ty się naprawdę nie zblizaj do kuchni w święta:tak: mam nadzieję, że bąble szybko zejdą
Stella - witaj wśród czerwcówek!
Lencja - zależy z tymi chrzcinami czy chcecie jakis praktyczny kupić prezent - ja pytałam siostry, co chcieli i kupiłam siostrzenicy taki drewniany fotelik ze stolikiem rozkładany - do tej pory z niego korzysta a ma 3,5 roku:tak: to jako część praktyczna i wystarczy dodatkowo jakąś pamiątkę np. album. A chrześniakowi dawałam pieniądze - tak sobie rodzice zażyczyli
Zdec - niezła historia z tymi chrzcinami;-)
Kpi - gratuluję!!! teraz już na swoim będziecie- super

ja już rano byłam w laboratorium a teraz pralkę włączyłam
pozdrawiam
 
Hej dziewczyny :-)
Dobrze, że te święta się już skończyły bo tyłek by mi bardziej urósł niż brzuch :-D Tyle słodkiego przez święta zjadłam że bobas mi spać w nocy nie dawał, no ale sama sobie jestem winna skoro taką ilością cukru się faszerowałam :-)
Jestem dziś okropnie zmęczona tym nic nierobieniem, na szczęście udało mi się zmobilizować i wstawić pranie, zaraz biorę się za obiad żeby się trochę rozruszać :-)

Co do prezentu na chrzciny to mi się ostatnio podobają prezenty w formię lokat pieniężnych lub obligacji, które dziecko dostanie po skończeniu odpowiedniego wieku :-) Może nie jest to słodki prezent ale jaki praktyczny :-)

Dla malucha obecnie mamy tylko ciuszki i łóżeczko. Nic poza tym, bardziej mnie jednak martwi to że nie mam nic dla siebie co będzie potrzebne w szpitalu i chyba od tego zacznę kolejne zakupy. Maluchowi w razie czego nawet jak się urodzi to będzie można wszystko pomału dokupować, przecież nie będzie wszystkiego naraz potrzebował a ja na chwilę obecną to z gołą pupą na porodówce bym paradowała :-D
 
reklama
anecznik hahah ja wczoraj mówie do swojego D.ze jestem taka zmeczona ,a on sie pyta czym,przeciez nic nie robiłas cały dzien,a ja ,mówie mu własnie tym nic nierobieniem :-D:-D:-D

Co do chrzcin, my kupilismy rok temu na chrzciny chłopca srebrną branzoletke z imieniem i data chrztu jako chrzestny dziecka :-) Bo dziewczynce to wiadomo,ze kolczyki najprosciej kupic,a chłopak to juz problem.Albo moze byc złoty łańcuszek z krzyzykiem koszt ok 200-300zł wiec tez prezent spoczko :-)
 
Do góry