reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

reklama
Kajdusia i Bakteria gratuluję wizyt!!
Czekamy z niecierpliwością na zdjęcia:-)

Kartoteks położ się i odpoczywaj, może to po prostu z przemęczenia. Czytałam kiedyś że na początku ciąży może się tak zdarzać że organizm jeszcze się oczyszcza, więc może to taka Twoja pozostałość miesiączki. Każda kobieta jest inna i u każdej wszystko inaczej przebiega.
Ale posłuchaj lekarza i odpoczywaj, a jak nie to tak na wszelki wypadek profilaktycznie rano wybierz się do szpitala. To nie zaszkodzi, a lepiej dmuchać na zimne.
 
Bedzie dobrze rano idz dos zpitala zrobia usg i zobaczysz ze z dzidzia jest ok. ja jak bylam teraz w szpitalu to leciało ze mnie jak nie wiem normalnie miesiaczka, ale doktorn zrobil usg i wszsytko wporzadku!! badz dobrej mysli i nie martw sie wez nospe i do luzka marsz!!
 
Lez kobieto i tylko bez nerwow mi tam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pamietaj o tej kruszynce ktora jest w tobie :-):-) mi to pomagało ;-)
 
dziewczyny jak tam wasze piersi??? bo ja dotknac nie moge zapalenie jakies chyba :-):-):-):-):-):-):-) strasznie kuja bola swedzą, ja nie miałam duzych piersi tylko takie mikruski, teraz troche sie powiekszyły czasami to czuje sie jak bym miała w srodku sylikony! :-)
 
reklama
dziewczyny jak tam wasze piersi??? bo ja dotknac nie moge zapalenie jakies chyba :-):-):-):-):-):-):-) strasznie kuja bola swedzą, ja nie miałam duzych piersi tylko takie mikruski, teraz troche sie powiekszyły czasami to czuje sie jak bym miała w srodku sylikony! :-)

Moje się zrobiły z mini na trochę większe mini:-D
Za to tak śmiesznie swędzą brodawki i nawet drapanie po nich nic nie daje:rofl2:
Hahahaha odwrotnie na mniejsze mini!!!
 
Do góry