reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

co do butelek to zgadzam sie z jednym, dzis jest szum o BPA a za kilka lat okaze sie ze w butelkach bez BPA jest jakies inne swinstwo. Mysle ze zdowy rozsadek jest najwazniejszy. Same dcodzinnie pochlaniamy mnostw jedzenia i niech ktoras powie ze kupuje tylko ekologiczna. Wszedzie sa konserwanty a w powietrzu zanieczyzczenia. Straszne ale prawdziwe. Oczywiscie trzeba eliminowac ryzyko do minimum ale wielu rzeczy sie nie uniknie. a zgadzam sie, ze przez taki okres czasu sie uzywalo i nagle ktos wpadl na genialny pomysl o BPA. Skoro to takie hiper toksyczne czemu nadal sprzedaja te butelki w sklepie? To mnie wkurza, przciez powinni je wycofac.
 
reklama
Ewa1981 - ja mam 5 posiłków - i czasami wypadnie ten ostatni dość późno, a czasami wcześniej - zależy od tego jak wstanę i od tego jakie mam przerwy - niby staram się trzymać te 3 godziny przerwy, ale czasami jest trudno i wytrzymuję tylko 2,5:tak: na forum cukrzycowym dziewczyny pisały, że im lekarz jeszcze radził zjeść coś na noc przed snem małego, by nie było długiej przerwy w pracy trzustki i dlatego pytam
Anik79 - kolejna chora - zdróka dla malutkiej - ale jak Jej nie przechodzi to może idź skonsultować to jeszcze raz z lekarzem
Cobra18 - ja też spałam od 12.30 do 14.00 - widocznie było to nam potrzebne:-)
Gosiagro - i Ty też dałaś sie chorobie - szybciutko zdrowiej:tak: i super wieści powizytowe
Hefi - ja łykam w kompleksie witaminowym kwas foliwy - osobno już nie od czasu jak mam witaminy
Emalia82 - miłej zabawy na roczku - super imprezka:tak:
Ewuś - trzymam kciuki za Ciebie i maluszki

no pogoda za oknem napawa mnie coraz większym optymizmem;-)
 
co do butelek to zgadzam sie z jednym, dzis jest szum o BPA a za kilka lat okaze sie ze w butelkach bez BPA jest jakies inne swinstwo. Mysle ze zdowy rozsadek jest najwazniejszy. Same dcodzinnie pochlaniamy mnostw jedzenia i niech ktoras powie ze kupuje tylko ekologiczna. Wszedzie sa konserwanty a w powietrzu zanieczyzczenia. Straszne ale prawdziwe. Oczywiscie trzeba eliminowac ryzyko do minimum ale wielu rzeczy sie nie uniknie. a zgadzam sie, ze przez taki okres czasu sie uzywalo i nagle ktos wpadl na genialny pomysl o BPA. Skoro to takie hiper toksyczne czemu nadal sprzedaja te butelki w sklepie? To mnie wkurza, przciez powinni je wycofac.
Tez sie pod tym podpisuję.Ktoś pewnie zbije na tym kase.Bo coś wymyslił.
Ja bd uzywała Aventa i tyle.emalia jezeli mozesz i masz gdzies pod łapką link do tego zestawu aventa to wklej na odp wątku? Z góry dzięki.Jezeli oczywiście jest to zestaw szklany bo plastiku nie cem:szok:Za szybko zachodzą i ciężko je pózniej domyc.
 
cześć Mamuśki !

juz wiem co spowdowało u mnie zagrożenie przedwczesnym porodem, wywołało twardnienie brzuszka i skurcze oraz skróciło i zmiękczyło szyjkę macicy: RZĘSISTEK POCHWOWY bakteria, którą musiałam złapac w ostatnich tyg, nie miałam żadnych objawów zapalenia, czysta wydzielina brak świądu czy podraznienia pochwy- nic! wykrył to dopiero wymaz z pochwy ! dobrze ze moja matczyna intuicja sprowadziła mnie do szpitala tak szybko bo inaczej bym sobie nie darowała! teraz dostaje antybiotyk i lekarze mówią ze bedzie dobrze ! niestety nie leczona powoduje ekanie pęcherza płodowego, przedwczesny poród i zagraża dzidzi ! także dziewczyny róbcie wymaz z pochwy przy każdej wizycie a unikniecie takiego stresu jak ja przezyłam, mozecie nie wiedziec ze cokolwiek sie dzieje a jak juz zacznie to w tydzien moze narobic szkód strasznych !!!!!

pozdrawiam Was serdecznie
co do opieki w szpitalu to niebo a ziemia w porównaniu z Polską
co chwila lekarz jest, pielegniarka, badania ,pomiary, leki ehhh poza tym wygodny dwuosobowy pokój, urzadzony jak w hotelu z łazienką,świeże kwiaty, napoje, kawa, herbata nawet piwo karmelowe hehe, wygodne łóżko z tv dla każdej,internet w powietrzu no i jedzenie do wyboru z menu co dzien inne......w ogóle nie ma dyskomort szpitala........no i specjaizuja sie tu w patologii ciąży.
pozrawiam Was i życze udanych wizyt i braku dolegliwośi.papa
 
cześć Mamuśki !

juz wiem co spowdowało u mnie zagrożenie przedwczesnym porodem, wywołało twardnienie brzuszka i skurcze oraz skróciło i zmiękczyło szyjkę macicy: RZĘSISTEK POCHWOWY bakteria, którą musiałam złapac w ostatnich tyg, nie miałam żadnych objawów zapalenia, czysta wydzielina brak świądu czy podraznienia pochwy- nic! wykrył to dopiero wymaz z pochwy ! dobrze ze moja matczyna intuicja sprowadziła mnie do szpitala tak szybko bo inaczej bym sobie nie darowała! teraz dostaje antybiotyk i lekarze mówią ze bedzie dobrze ! niestety nie leczona powoduje ekanie pęcherza płodowego, przedwczesny poród i zagraża dzidzi ! także dziewczyny róbcie wymaz z pochwy przy każdej wizycie a unikniecie takiego stresu jak ja przezyłam, mozecie nie wiedziec ze cokolwiek sie dzieje a jak juz zacznie to w tydzien moze narobic szkód strasznych !!!!!

pozdrawiam Was serdecznie
co do opieki w szpitalu to niebo a ziemia w porównaniu z Polską
co chwila lekarz jest, pielegniarka, badania ,pomiary, leki ehhh poza tym wygodny dwuosobowy pokój, urzadzony jak w hotelu z łazienką,świeże kwiaty, napoje, kawa, herbata nawet piwo karmelowe hehe, wygodne łóżko z tv dla każdej,internet w powietrzu no i jedzenie do wyboru z menu co dzien inne......w ogóle nie ma dyskomort szpitala........no i specjaizuja sie tu w patologii ciąży.
pozrawiam Was i życze udanych wizyt i braku dolegliwośi.papa
Super że wszystko już dobrze. Zazdroszczę opieki i warunków :szok:, u nas w PL to może za 50 lat ... Co do wymazu to pewnie ciężko u nas by było żeby go robić, jak ze wszystkim, chyba że prywatnie eh :-(
 
Jednak nie wszystkie bakterie są widoczne w wymazie z pochwy.
Trzeba też czasem zrobić z szyjki.
Ja też do was apeluję, u mnie też była bakteria - gronkowiec. Też nie dawał o sobie znać, a jak rozpoznali że to on to było już za późno.
Dlatego te WYMAZY są tak ważne!!! Może mi się dzisiaj uda wystarać o jakiś wymaz....
Pozdrawiam was serdecznie, dziękuję za trzymane kciuki, proszę o więcej, bo właśnie wychodzę na wizytę.
 
liliti -dzieki wielkie za ta cenna infomacje, ciesze się, że masz taka opieke:-D:-D:-D, u nas to chyba nigdy się takiej nie doczekamy:wściekła/y:
zdec- trzymamy z Majeczką mocno kciuki, znaczy ja kciuki a Majusia pępowinke:-D:-D
 
liliti no to super ze w pore udalo sie to wychwycic, cholera- zakazenie bez objawow, to nie fair! choc w tym stanie natura powinna byc dla ns bardziej zyczliwa
ale szpital... ho ho... gdzie Ty wyladowalas ? az sie czyta z przyjemnoscia
 
liliti super ze wykryli to świństwo.Będzie na pewno wszystko dobrze.Ja wymaz mam na kazdej wizycie i oznacza PH ale nie wiem czy o taki Ci chodzi....Fantastyczna opieka i warunki.pomarzyc o takich w PL mozna,niestety:o
zdec jeszcze raz zaciskam kciukaski;)))A Jędruś macha Natalci raczką;))):D
 
reklama
cześć Mamuśki !

juz wiem co spowdowało u mnie zagrożenie przedwczesnym porodem, wywołało twardnienie brzuszka i skurcze oraz skróciło i zmiękczyło szyjkę macicy: RZĘSISTEK POCHWOWY bakteria, którą musiałam złapac w ostatnich tyg, nie miałam żadnych objawów zapalenia, czysta wydzielina brak świądu czy podraznienia pochwy- nic! wykrył to dopiero wymaz z pochwy ! dobrze ze moja matczyna intuicja sprowadziła mnie do szpitala tak szybko bo inaczej bym sobie nie darowała! teraz dostaje antybiotyk i lekarze mówią ze bedzie dobrze ! niestety nie leczona powoduje ekanie pęcherza płodowego, przedwczesny poród i zagraża dzidzi ! także dziewczyny róbcie wymaz z pochwy przy każdej wizycie a unikniecie takiego stresu jak ja przezyłam, mozecie nie wiedziec ze cokolwiek sie dzieje a jak juz zacznie to w tydzien moze narobic szkód strasznych !!!!!

pozdrawiam Was serdecznie
co do opieki w szpitalu to niebo a ziemia w porównaniu z Polską
co chwila lekarz jest, pielegniarka, badania ,pomiary, leki ehhh poza tym wygodny dwuosobowy pokój, urzadzony jak w hotelu z łazienką,świeże kwiaty, napoje, kawa, herbata nawet piwo karmelowe hehe, wygodne łóżko z tv dla każdej,internet w powietrzu no i jedzenie do wyboru z menu co dzien inne......w ogóle nie ma dyskomort szpitala........no i specjaizuja sie tu w patologii ciąży.
pozrawiam Was i życze udanych wizyt i braku dolegliwośi.papa
dobrze ze juz to zdiagnozowali i lecza
super ze jest juz lepiej
dlatego moj ginek tak ostro nakazal mi robic te testy ph pochwy, mowil ze to pierwszy sygnal ze dzieje sie cos niedobrego
na szczescie zawsze wychodzi zolty wiec idealnie
 
Do góry