reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

hefi to masz zupełnie odwrotnie do mnie.:) Bo ja wraz z przyjściem wiosny odżywam:) I teraz dosłownie mam takiego powera, że w pracy nawet się ze mnie śmieją, że pracuję za dwóch;)
 
reklama
Mam pytanko odnośnie kwasu foliowego, do którego miesiąca powinno się go brać?

Z tego co wiem to najistotniejszy jest w pierwszym trymestrze. Jednak wydaje mi się że można brać przez całą ciążę przecież zaszkodzić to nie zaszkodzi :-)

U mnie taka śliczna pogoda myślałam że pójdę na spacer a tu jak na złość robotnicy siedzą i siedzą ach, a później to pewnie nie będzie mi się chciało.
 
kpi23- dziękuje za rade w takim razie bede brała tak jak lekarz każe:):-):-)

zdec- nie denerwuj sie przed wizytą a co do magnezu to juz wszystko wiem wiec nie musisz juz sie pytac na wizycie ale dziekuję;-);-);-)

u nas słoneczko troszke zaswieci czasem ale jest +12 :szok::szok::szok: wiaterek jest zimny wiec nie czuc wogole tej temeraturki ale wazne ze chyba juz idzie wiosna:tak::tak::tak: oby bo śniegu juz wiecej nie zniosę::no:
 
Kochane, ja tylko na chwilkę troszkę Was poczytałam ale za mało mam czasu aby nadrobić w pełni.
Jutro nadrobię od rana :)
W Toruniu piękne słoneczko aż się chce iść na spacerek, wiosenkę czuć oj i to już mocno NARESZCIE!
Ja od wtorku mam intensywne dni, jutro będzie nieco luźniej i będę miała dla Was więcej czasu.
Tym, które mają problemy życzę aby wszystko było ok, a wizytującym się samych cudownych widoków i dobrych wiadomości!
 
Naczytałyście sie tych głupot o butelkach, tyle lat sie uzywa i nigdy nic sie nie działo. Ja 7 lat temu uzywałam Aventa i nic nigdy sie nie działo. Pewnie znwou cos wymyslili,zeby towar schodzil - normalna reklama. Ja teraz kupiłam butelki Tommy tippee i aventa tez bede uzywac.
 
A u mnie słoneczko wychliło swój nosek zza chmurki ;) Cudnie ;)

Zdec, Magda M - udanych wizyt życzę ;)

kpi23- dziękuje za rade w takim razie bede brała tak jak lekarz każe:):-):-)

:

a nie ma za co :)

Naczytałyście sie tych głupot o butelkach, tyle lat sie uzywa i nigdy nic sie nie działo. Ja 7 lat temu uzywałam Aventa i nic nigdy sie nie działo. Pewnie znwou cos wymyslili,zeby towar schodzil - normalna reklama. Ja teraz kupiłam butelki Tommy tippee i aventa tez bede uzywac.

aż tak ostro bym nie podchodziła do sprawy, jest możliwe, że to kolejny chwyt marketingowy ale jeśli można czegoś uniknąć a przynajmniej spróbować to czemu nie? Jak i tak muszę kupić butelki to wybiorę bez .... i tyle.
 
Naczytałyście sie tych głupot o butelkach, tyle lat sie uzywa i nigdy nic sie nie działo. Ja 7 lat temu uzywałam Aventa i nic nigdy sie nie działo. Pewnie znwou cos wymyslili,zeby towar schodzil - normalna reklama. Ja teraz kupiłam butelki Tommy tippee i aventa tez bede uzywac.
Masz kocha na racje. Ja 8 lat temu używałam Aventa i nik nie słyszał o tym BPA. Teraz też kupiła na allegro zestaw. Co prawda, pisali na aukcji ,że tego nie zawierają ale jakoś nie przywiązałam zbytnio do tego uwagi.

Ewus jedz ty lepiej do tego szpitala. Sprawdzenie nic nie zaszkodzi.

Zmerzyłam dzisiaj brzuszek i mamy już 107cm!:-):-D Grubasek już się robie:happy::laugh2::laugh2:

Trzymam kciuki za wszystkie wizytki. Zdec nie martw się kochana, Madzia na pewno się z Tobą zamieni:tak:
Jade na roczek chrześnicy mojego małża.
 
reklama
Witajcie. Ja tylko na moment. Czuje się dziś kiepsko:-(chodzi o samopoczucie psychiczne- martwie sie o maleństwo...jakies czarne myśli mnie dopadły:baffled:

Cieszę się bardzo z udanych wizyt i dużych bobasków:tak:życze powodzenia dzisiejszym "wizytówkom":tak:

ewus daj znac jak u Ciebie? Jeśli nie przeszło to jedź do szpitala, zawsze bezpieczniej wszystko sprawdzić:tak:
 
Do góry