reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

reklama
Hurra, wszystko ok!!! :-) Dzidzia ma 9,6mm, serduszko pięknie bije- jestem przeszczęśliwa! Termin porodu wg usg wypada na 17.6... Kolejna wizyta za 3 tygodnie i wtedy lekarz mi założy kartę ciąży. Dodatkowo mój gin sprawił nam miłą niespodziankę i dziś nas w ogóle nie skasował :happy:... Piotruś już wie, że będzie miał rodzeństwo, od razu podniósł mi bluzkę i patrzył z niedowierzaniem na mój brzuch, później się zastanawiał jak maleństwo ma na imię- w końcu stwierdził, że jak już będzie duże i wyjdzie w brzuszka to wtedy się okaże:-D
Mąż wyciągnął nas na obiad do ponoć pysznej pierogarni, myślałam, że będzie ok, ale jak pani mi postawiła talerz przed nosem okazało się, że pierogi NIE :no:
koriander- to Ty z Torunia? No pięknie... w poniedziałek byłam na Rubinkowie na kursie :-)
tuchna- piekne zdjęcia, ślicznie wyglądaliście :-) Jeszcze raz wszystkiego NAJ!
agast+ to obie mamy jutro ciężki dzień- ja jutro od 9 do 19... :-(
agula82, hefi, marion78- witajcie!
Zdec, Kasiulka- trzymam kciuki za Wasze jutrzejsze wizyty i życzę Wam takich samych wzruszeń jak ja dziś przeżyłam!
Kasiulka, gosiagro- ja też jestem w sumie z Poznania, mieszkałam tam 19 lat, a właściwie nadal jestem tam zameldowana- na Ratajach :-)

A zdjęcia mojego dzieciątka wkleję może wieczorem, a może jutro jak znajdę chwilę.
 
Ostatnia edycja:
Dzidzia ma 96mm, serduszko pięknie bije- jestem przeszczęśliwa! Termin porodu wg usg wypada na 17.6.....

A zdjęcia mojego dzieciątka wkleję może wieczorem, a może jutro jak znajdę chwilę.

kajdusia :) super (ale chyba dzidzia wasza ma 0,96cm czyli 9,6mm ;) ). Nasze maleństwo ma 9,5 mm a termin porodu mam na 18.06. :)

Co do zdjątka to wrzucaj jak najszybciej :)
 
reklama
Do góry