reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Ponieważ to moje początki tutaj, mam pytanie, czy to październik jest taki urodzajny, czy może zawsze tyle babek zachodzi jednocześnie tutaj. Jeśli tu jest tak zawsze, to żałuję, że wcześniej się tu nie zadomowiłam :-)
Na staraczkach i 28dni w październiku właśnie wyjątkowy wysyp nastąpił :-)
 
reklama
Ponieważ to moje początki tutaj, mam pytanie, czy to październik jest taki urodzajny, czy może zawsze tyle babek zachodzi jednocześnie tutaj. Jeśli tu jest tak zawsze, to żałuję, że wcześniej się tu nie zadomowiłam :-)
Na staraczkach i 28dni w październiku właśnie wyjątkowy wysyp nastąpił :-)

I bardzo fajnie:tak: Będzie dużo mamusiek do pogadania i doradzania:-)
A potem będzie dużo maluszków, które będą się "wspólnie" wychowywać:-)
 
Ponieważ to moje początki tutaj, mam pytanie, czy to październik jest taki urodzajny, czy może zawsze tyle babek zachodzi jednocześnie tutaj. Jeśli tu jest tak zawsze, to żałuję, że wcześniej się tu nie zadomowiłam :-)
Na staraczkach i 28dni w październiku właśnie wyjątkowy wysyp nastąpił :-)

Moja gin nazwała to epidemią. Mówi, że prawie każda jej pacjentka jest w ciąży, hihi :-D
 
Witam się i ja wśród mam czerwcowych;))Mam nadzieję , że przyjmiecie mnie do swego grona. Niespełna tydzień temu wyszło mi z teściku że jestem w ciąży. Wizytę u gin. mam 2 listopada.Jestem mamą dwuletniej Milenki. bardzo żałuję że podczas poprzedniej ciąży tylko podczytywałam forum , beż udzielania się. Mam nadzieję , że na forum czerwcówek będzie inaczej.
 
Witam się i ja wśród mam czerwcowych;))Mam nadzieję , że przyjmiecie mnie do swego grona. Niespełna tydzień temu wyszło mi z teściku że jestem w ciąży. Wizytę u gin. mam 2 listopada.Jestem mamą dwuletniej Milenki. bardzo żałuję że podczas poprzedniej ciąży tylko podczytywałam forum , beż udzielania się. Mam nadzieję , że na forum czerwcówek będzie inaczej.


Witaj i gratulujemy :-D

A na kiedy masz termin?
 
Hej czerwcóweczki :) ja również witam się serdecznie.
Jestem po 2 usg, dopiero na ostatnim w sobotę zobaczyliśmy z mężem naszą kruszynkę :) i jej bijące serduszko... niesamowite uczucie.
Termin wg usg mam na 18.06.2010. :)
 
reklama
miron78 i hefi witamy w naszym gronie!!
Ale dzisiaj mamy wysyp nowych mamusiek:tak::tak:
Ja też w pierwszej ciąży tylko podczytywałam forum, dopiero teraz zaczęłam się udzielać. I stwierdzam że to bardzo fajna sprawa, bo każda z was pomoże, doradzi, pocieszy.
Dziękuję kasiulka_1980;-)
 
Do góry