reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

cobra ja również wyobrażalam sobie Ciebie jako brunetkę...:szok:zupelnie nie wiem dlaczego:confused::-D śliczny avatorek:tak:


Dziewczyny czy któraś miała aceton dodatni w moczu:confused::szok:ja właśnie mam:tak::wściekła/y:tak myślę czy to nie od tej głodówki przed glukozą:confused:bo podobno od głodówki może się pojawić:confused:a tego samego dnia badałam tez mocz... Wizyta we wtorek to pewnie się wyjaśni:tak:
 
reklama
cobra na moje to ty masz bardzo "racjonalno-brunetkowe" podejscie do zycia :tak::tak:
Gosiu nie ma co sie martwic na zapas, lekarz rozwieje watpliwosci :tak:
zdec gratuluje kurteczki, jest super!
 
Witam porankowo.

Kompletnie się nie wyspałam:no:ciągle mnie gdzieś coś boli, do tego gardło no a o 7 jak zwykle synuś wstał:baffled: Mąż dziś w pracy więc siedze sama:oo: yhhh

Życze Wam miłej niedzieli:tak:
 
Ja również witam się niedzielnie. U nas wczoraj wieczorkiem byli znajomi więc dzisiaj mam dzień tylko dla siebie, który spędzę na kończeniu poprawek w magisterce - normalnie już mi uszami wychodzi to wszystko, ale postanowiłam że już tego odwlekać nie będę i siądę raz a porządnie :)
Narazie piję sobie leciutką kawkę i jem ciacho od teściowej tak na miły początek dnia i na zmobilizowanie do pracy ;)
Miłej niedzieli życzę.
 
Hej!
Ale dzisiaj u mnie piękne słoneczko:-)trzeba będzie wybrać się gdzieś na spacerek:tak:a pozatym dzień wolny od pracy co u mnie zdaża się raz na dwa tygodnie i teściowie znowu zaprosili na obiadek także nie trzeba nic gotować he he!Oj jak się dziś wyspałam odrazu inny humorek:-)
cobra-ja też wyobrażałam sobie ciebie jako brunetke jak zobaczyłam avatar byłam w ciężkim szoku he he
 
Ostatnia edycja:
Witam w słoneczny niedzielny ranek:-):-)
Dziś po raz pierwszy maluszek miał czkawkę:szok:,już zapomniałam jakie to fajne uczucie:-D.
Wczoraj zrobiłam mięsko,ugotowałam buraczki na ćwikłę,marchewkę,przygotowałam ziemniaczki na kluski,no i upiekłam jabłecznik.Jestem z siebie dumna,bo ja z tych co zawsze wszystko na ostatnią chwile zostawiają,a tu taka niespodzianka:-D:-D.Teraz zjadłam śniadanko i zaraz biorę się za kluski śląskie na obiadek,bo o 13-ej ma już być szwagierka z mężem.Zmierzyłam sobie obwód brzuszka,mam 112cm,ciekawe ile będzie po kluskach,które uwielbiam:confused:.

mi_mi,nietka-gratuluję wizyt

cobra18-fajny prezent,na pewno przyda się jak już maluszek zacznie sam siedzieć

zdec-kuruj się kochana,żeby się dalej nie rozwinęło choróbsko.Zdrówka;-)

kreatorka-ja też ostatnio bym cały czas gębą ruszała,aż się boję co będzie dalej

Wszystkim życzę ciepłej i spokojnej niedzieli:-):-):-)
 
cześć kochane brzuchatki!

ja dziś chyba leżakuję z książką bo nic mi się nie chce robić.....ledwo się zmobilizowałam aby zrobić śniadanko...moja Milenka jednak tak się domagała jedzonką że prawie z brzucha chciała wyskoczyć...;-) teraz jest najedzona i nadal kopie w niewymowną.....;-)

Życzę wam pięknej i słonecznej niedzieli;-)

ps. ledwo zjadłam i już myślę co by tu skonsumować na drugie śniadanko- ciągle jestem głodna
 
reklama
Cześć dziewczynki!
Ja się fatalnie czuję, leci mi z oczu, z nosa, łeb pęka, gardło boli... eh.....
Piotrek znów od rana foch i to w stylu dojrzewającej nastolatki- obudził nas stwierdzeniem, że "nikt go nie lubi" i nawet się rozpłakał :szok:
hefi - owocnego dopracowywania magisterki, to już końcówka- dasz radę :tak:
cobra- będę powtarzać po dziewczynach- też sobie wyobrażałam Ciebie jako brunetkę :-D
madziaja-gratuluję pierwszej czkawki, pewnie niedługo będzie Ci ona uszami wychodzić :-D
karo- a co poczytujesz?

Milej niedzieli :-)
 
Do góry