reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Andzia jeden mialam robiony ale nie wiem jakie wyniki i czy na to tez
pogadam na wizycie
czytalam ze na te steptokkoki to kolo 30 tc bierze sie posiew wiec jest troche czasu
 
reklama
Ja nie miałam posiewu robionego - ale w moczu mi nie wychodzą bakterie:szok: a Tobie w moczu wychodziły, że posiew z szyjki, czy w moczu nie ma a posiew i tak miałaś robiony?

z moczu nie wychodzą mi zadne bakterie, z posiew moczu też jest ok a ten posiew z szyjki podobno sie robi, moja koleżanka która niedawno była w ciąży też miała ten posiew robiony, może po prostu niektórzy lekarze nas naciągają. Cytologię też miałam i była ok.
 

[*]
[*] dla Jagódki i dla Stasia – straszni mi przykro


dziewczyny nadrobiłam przeszło 100 stron – i wolałabym nie czytac info o krakowianko i o gniesho, nie moge uwieżyć, krakowianko pocieszała pisała tak piękne słowa ze niewiem czy ja, strasznie mi przykro wylałam tyle łez az cała spuchłam

Princesin24- wiem co przezywasz ja tez jestem sama z mężem w UK, będziemy się wspierać tu na forum

neti79: w bydgoszczy mogę polecić dr Wasilewskiego usg kosztuje 150zł 3g 250zł ja idę 8 marca to zdm relacje ale inni lekarze go polecali

cobra18 gratuluje propozycji :)

sealet – gratuluje dużej córeczki

zdec – super samochod dobrze ze bedzieci mieli garaż mi też się taki marzy

Andzia_s dzieki za info musze cos z tym zrobic 8 marca id do lekara i musze miec wsystkie wyniki

dziewczyny wiecj juz nie dam rady odpisac, za duzo wrazen jak na dziś nie moge jeszcz euwieżyć w to co się stało
 
Ola_fasola a jaka masz figure? bo ja mimo ze najgrubsza z wszystkich czerwcowek ,to jak maly kopnie, to skora sie unosi ,naciaga i w ogole.

ide do tej kwiaciarni ,bede za pol godziny


ja od początku ciąży przytyłam 10-11 kg, teraz ważę ok 69-70 :szok: no i jestem niska na brzuchu zawsze miałam troche tłuszczyku ale teraz to nie ma juz po nim śladu, skóra napięta jest tak jakby miała popękać z tym że mała nie kręci się tak mocno, tylko tak jakby paluszkami specjalnie chciała mnie połaskotać - dosłownie takie uczucie, lekarz powiedział że jeszcze kopniaków bede miała dość ;-) pamiętam już dawno jak pisałyście że czujecie jak dziecko się przekręca, ja czegos takiego nigdy nie poczułam.
 
Lencja - a Ty miałąś pzred ciążą problemy z cukrem - bo pisałaś wcześniej, że mierzysz glukometrem:sorry:

Kilka miesięcy przed ciążą robiłam badani kontrolne i wyszło mi, że mam trochę podwyższony poziom cukru. W każdych kolejnych badaniach już było ok, ale to zasiało spore wątpliwości i od początku ciąży się nieco o to martwię... Na test glukozy czekam więc z pewnym niepokojem...
 
Ola_fasola - Wczoraj rozmawiałam z ginem o tym posiewie - on uważa, ze nie ma sensu robić wcześniej jak 34-36tc., bo bakterie te są groźne dla maluchów dopiero w czasie porodu.
Gosia*** - Co do morfologii u maluszka - to nie ma bezwzględnej konieczności bycia całkiem na czczo - może zjeść małe śniadanko i po jakiś 2godzinach można zrobić badanie - będzie wiarygodne..
agast22 - dobrze, ze nic Wam się nie stało!!! Zdrowie najważniejsze...
 
Czy któraś z Was się orientuje czy male dziecko- chodzi o mojego Wojtusia- musi być na czczo do pobrania morfologii z palca????? Kiedyś pediatra pobierał mu nawet po południu, bo podobno nie ma to znaczenia dla morfologii...sama nie wiem:no:nie chciałabym go głodzić:szok:
ja z moim synkiem często jeździłam na pobranie krwi i nigdy nie musiał być na czczo:tak:
 
Cześć , a ja już wróciłam z pracy, moja ukochana uczenica- dyplomantka grała dziś swój pierwszy dyplom, jestem taka wzruszona, znam ją i uczę od czasu kiedy była w 5 klasie podstawówki, a teraz już matura i dyplom- dorosła kobita z niej!

iiwka- rozchmurz się, wiosna już jest, tylko na razie taka bez słońca ;-)
dorota28de- zdrówka życzę
karo- a co to za smutaski? Uśmiechnij się choć troszeczkę :-)
agast- o matko, ale mnie przestraszyłaś :szok: Jak to dobrze, że nic się nikomu nie stało, a i autko i wózek- rzeczy nabyte ;-)
kasiulka- ja na szczęści skurczy nie mam, raz tylko ale to łydki ;-)
Gosia***- nie wiem jak z tą morfologią, Piotruś miał krew pobieraną w grudniu, ale normalnie z ręki, był na czczo, ale nie wiem, czy trzeba było...


A my zaraz jedziemy do Gostynina :szok: Jadę obejrzeć fortepian, bo zamierzamy kupić- własny fortepian- może się spelni moje wieloletnie marzenie :-) Do "usłyszenia" wieczorem. Ktoś dzisiaj wizytuje?
 
reklama
sealet-mój gin powiedział że znowu trzeba robić posiew sprawdzać czy niema bakterii bo jak są trzeba je leczyć a nieleczone wpływa na przedwczesne porody och te nasze zmartwienia;-)
 
Do góry