reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
witajcie ,dzisiaj mam usg 3d :D mialam miec na 15.30, ale w piatek dzwonili do mnie ze jakiegos tam pana doktora nie ma,i ze najwczesniej moge miec zrobione o 19.30.wiec ide tak pozno:) z wrazenia spac dzisiaj nie moglam:)
Bardzo mocno trzymam kciuki.:tak::-)
cześć dziewczyny.

Dziś pierwszy raz wstałam z łóżka. Od rana próbuję dodzwonić się i dowiedzieć czy jest wynik.... Jestem cała mokra z nerwów, trzęsę się jak galareta...i oczywiście zwracam...- to u mnie normalne kiedy czymś się denerwuję... Nie wiem co myslec o tym, że wyniku tak długo nie ma... Chyba gdyby był dobry...już by był... Mam czarne myśli... Boję się bardzo...

Jestem z tobą kochana całym serduchem. Wierze mocno ,że będzie dobrze.

Hej dziewczynki:-)
dawno mnie tu nie było więc nie jestem w stanie narazie nawet zorientować sie co sie u Nas dzieje...Mam nadzieje że same dobre wieści!!!
Ja własnie wróciłam ze szpitala.I mam nadzieje że za szybko tam nie wrócę...:no::no:
Dziekuje Wszystkim kochanym mamusiom za wsparcie a szczególnie dla zdec:tak::tak:Bardzo za wami tęskniłam i cieszę się że juz jestem:-)

Witam Kochaniutka Spowrotem :tak::-) Masakrę masz z tym szpitalem.

ZDEC- Mocno trzymam kciuki za udaną wizytę i życzę samych pięknych widoków.

Ja wczoraj bardzo miło spędzałam dzień z moim przyszłym małżem. Byliśmy w kinie na "Avatar" 3D. Powiem krótko- zaje..... filmik. Mega mi sie podobał. Wczoraj też nie mogłam się zdecydować na jedzenie więc musieliśmy wziąć i takos i popcorn:laugh2: , ale to i tak było mało :-).
Potem zakupiki w Realu. Mam już dwa smoczki w różnych kształtach, zestaw do obcinania pazurków , termometr do wody i łańcuszek do smoczka, myjkę ( z ciuszkami już muszę sie uspokoić, teraz trzeba zadbać o art. higieniczne ).
 
ewelinka moja dzidzia też leżu główką na dole z lewej strony ale moj lekarz powiedzial ze to chwoilowe i jeszcze si pare razy obróci a ostateczna pozycje moze przyjadz na 3 tyg przed pordem
 
Dziewczyny czy wasze dzieciaczki są już ułożone główką w dół? bo ja jak byłam na usg w20tyg to powiedział że jest już ułożone główką w dół co mnie zdziwiło bo myślałam że jeszcze sobie tam fika dookoła a tu nie teraz czytałam w necie że już w tych tygodniach powinny się odwracać głową do dołu.

mój w 23 tygodniu był obrócony, główką ku dołowi, ale lekarz powiedział, że to może się jeszcze zmienić...
 
Dziewczyny czy wasze dzieciaczki są już ułożone główką w dół? bo ja jak byłam na usg w20tyg to powiedział że jest już ułożone główką w dół co mnie zdziwiło bo myślałam że jeszcze sobie tam fika dookoła a tu nie teraz czytałam w necie że już w tych tygodniach powinny się odwracać głową do dołu.
ewelinka-mój smyk w 21 tyg był ułozony poprzecznie.Wydaje mi się ze jeszcze moze u Ciebie się przekręcac.
 
u mnie mała jest narazie w poprzek, według USG, ale lekarz mi mówił,ze jeśli do 26-28 tygodnia się nie przekręci główką w dól to potem podobno jest coraz trudniej o taką pozycję, bo dziecko rośnie i ma mało miejsca,żeby się potem przekręcać
Pamiętam jak miałam zsynem,w 34 tc USG i gin mówi kurcze znowu posladkowe(tak było u córki,do konca sie nie przegręciła)mówię trudno,zobaczymy,w 36tc mi sie przekręcił,myślałam ze mi powłoki brzuszne rozerwie,masakra.Nie zyczę tego nikomu:/
 
Zrobili mi najpierw tylko krew i mocz moje wyniki:
morfologia
hematokryt HCT-30,4 (norma 37,0-47,0)
krwinki czerwone RBC-3,27 (norma4,2-5,5)
hemoglobina HGB -10,6 (norma 12-16)

mocz
ciężar właściwy-1.030,pH-6.0,nabłonki płaskie bardzo liczne w preparacie,śluz obfity w preparacie, leukocyty-6-8w.p.w.Erytrocyty świeże pojedyńcze w.p.w Erytrocyty wyługowane pojedyncze w.p.w

Także wyniki krwi mam niestety złe...dzieci biorą ze mnie...więc na leki wydałam ponad 100zł...:szok:
Dziś zrobili mi pociew moczu ale zapomniałam zapytac kiedy będą wyniki...:angry:
Zrobili mi także to usg nerek(ale robił je chirurg,więc nie wiem jak z dziećmi...)ale był tak fajny że jak sie dowiedział zę bliźnieta to musiał je zobaczyć:-D:-D:-D
I specjalnie zrobił usg dla dzieci tak sobie i zaczął sie tak śmiać...Otóż moje dzieci zaczęły sie bić...:-D:-Da potem jedno chyba przegrało bo tarlo oczka jak by płakało:-D Ale dzieki niemu zobaczyłam przynajmniej sie oba ruszają ...:tak::tak::-)

Niestety te wyniki te zle:angry: mam kamienie 8,10mm w jednej i drugiej nerce...:wściekła/y:No tego jedna jest powiększona...:angry::wściekła/y:
I w wypisie wpisane to jest i nic wicej....No i zlecenie dalszego postepowania:wściekła/y:
a i rozpoznanie _ciaza 1 blizniacza poronienie zagrazajce niedokrwistosc ciezarnych
A usg dzieci nie zrobili:no: Zapisałam sie juz do lekarza...
A rodzic tam pewnie nie bede bo nie przyjmują Bliźniakow,chyba ze sa donoszone i bez problemow ale bede musiala jechac az 80 km do szpitala wojewódzkiego:wściekła/y:
to odpoczywaj przede wszystkim, uważaj na siebie!A bliźniaki twoje to takie jeeszcze maluszki a już się potrafią bić
 
ewus- dobrze,ze chociaż chirurg z ciekawości zrobił USG dzieciaczków, przynajmniej wiesz,ze jest dobrze, a skoro się biją to może to chłopiec i dziewczynka, wtedy to by było normalne:-):-D
a wyniki naprawdę masz nieciekawe, uważaj na siebie, przede wszystkim dużo jedz i odpoczywaj:-)
ja bym w tym szpitalu tez nie rodziła:wściekła/y:
 
ewus super że ostatecznie chociaż chirurg zrobił Ci to USG, przynajmniej wiesz że maluszki mają się dobrze:-):-)
Co do wyników to rzeczywiście masz kiepskie, więc bierz dzielnie tabletki i jedz jak najwięcej owoców i zielonych warzyw.:-)
Gosiagro dopiero teraz przeczytałam o Twoim wczorajszym ciężkim dniu. Wypoczywaj jak najwięcej:-):-)
 
reklama
No nareszcie witam się z Wami! :-)
Nie było mnie zaledwie weekend a tu tyyyyle róznych wydarzeń!
:szok:

Widze że męska reprezentacja idzie w zaparte i nie odpuszcza żeńskiej:-D:
Dorotka, Klementinka, Misialula, Anecznik - gratuluje dorodnych gentlemanów!

Trzymam tez kciuki za dzisiejsze wizytówki - Zdec i Cobrę (mam nadzieję, że nikogo nie pominęłam...)

Paula, gratuluję Ci zaliczonej sesji:-) fajnie, że masz juz za soba ten semestr. A dużo jeszcze przed Tobą jeśli można wiedzieć??

Kajdusiu droga, składam Ci spóźnione ale szczere życzonka imieninowe!!! Rosnij duża! ;-);-);-)

Gosiagro, dbaj o siebie i Maleństwo!

Ewuś, bardzo się cieszę, że nareszcie wyszłaś z tego obrzydliwego szpitala:wściekła/y: Nie pisałam na forum wprawdzie przez weekend ale zaglądałam i poczytywałam o Twoich przezyciach. Uwazam że to naprawde dramat, że tak może wyglądać opieka nad kobieta ciężarna i to ciężarną podwójnie. Naprawde przydałby się dobry reportaż o takim rzeźnickim szpitalu! :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Tak czy owak dobrze, że już jestes z nami. Dbaj tylko mocno o siebie i maluchy bo faktycznie wyniki masz raczej kiepskie:no:

Gniesha, bądź dobrej myśli! Jesteście już na finishu tych oczekiwań, więc nie traćcie teraz nadziei! To, że nie ma wyniku wcale ni musi świadczyc o tym że musi on byc zły. Nie wywołuj wilka z lasu! Mysl pozytywnie:tak:Wszystkie tu wysyłamy Wam miliony ton i hektolitrów pozytywnej energii:-)

A jeszcze Anecznik, na koniec to Ci chciałam powiedziec że niezły numer Wam to Wasze Maleństwo wywinęło! Ciekawe czy te jajeczka będa jeszcze wędrować czy juz na dobre zostaną. Fajnie tez że ruszasz mocno z pracą. Czyli jednak motywacja się sprawdza;-)
No ja tez cisne nieubłaganie, nawet jakoś mi się to spodobało o dziwo:tak: Zabrałam się dziś właśnie za trzeci rozdział. Oby nam obydwu zapału starczyło do końca;-):-D

A tak jeszcze na marginesie to musze Wam powiedziec że ogarnęło mnie totalne szaleństwo i musze zacząc się stopować. Moja wyprawka 0-3 miesiąca, jak dobrze policzyłam zakupy z ostatnich dni na allegro ma już ponad 100 ciuszków:szok::szok::szok: Normalnie jakbym się pięcioraczków spodziewała:-D Dzisiaj kupiłam uzywany zestaw 72 ubranek za ....270zł.....wstyd się przyznać normalnie....poniosło mnie jak diabli:sorry::sorry::sorry: najgorsze jest to że przynajmniej połowa ciuszków jest albo różowa albo z jakimiś dziewczyńskimi motywami....i co ja biedna z tym zrobie jak Jadze przyleci ptaszek????:errr:
Także prosze o jakiś mały lincz to może będzie mi łatwiej się otrząsnąc z tego transu
;-):-D;-)
 
Do góry