reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

czarna wiedźma jeżeli chodzi o zakupy to ja Cię raczej nie zlinczuję:-) bo ja też wariuję jak zobaczę coś ślicznego, a szczególnie w oko wpadło mi ostatnio Hello Kitty i Disney:-D:-D:-D W sumie mój mąż nie wie o wszystkich zakupach dla małej, bo by mi chyba allegro zablokował:-D:-D
Ja wyszłam z założenia, że jak doleci ptaszek to wszystko sprzedam hurtowo w pakiecie:-):-) Więc się za bardzo nie przejmuję.
Jeszcze czatuję na dresik, ale to nowa kolekcja i na razie jest dość drogi czekam aż ktoś używany wystawi:-D:-D
 
reklama
A tak jeszcze na marginesie to musze Wam powiedziec że ogarnęło mnie totalne szaleństwo i musze zacząc się stopować. Moja wyprawka 0-3 miesiąca, jak dobrze policzyłam zakupy z ostatnich dni na allegro ma już ponad 100 ciuszków:szok::szok::szok: Normalnie jakbym się pięcioraczków spodziewała:-D Dzisiaj kupiłam uzywany zestaw 72 ubranek za ....270zł.....wstyd się przyznać normalnie....poniosło mnie jak diabli:sorry::sorry::sorry: najgorsze jest to że przynajmniej połowa ciuszków jest albo różowa albo z jakimiś dziewczyńskimi motywami....i co ja biedna z tym zrobie jak Jadze przyleci ptaszek????:errr:
Także prosze o jakiś mały lincz to może będzie mi łatwiej się otrząsnąc z tego transu
;-):-D;-)
Wiedzmo zeby Ciebie zestrofowac musialabym najpierw sama siebie:-p:sorry:
wpadlam w szal zakupowy i najlepsze ze ciagle sie usprawiedliwiam
juz nie tylko szaleje na ebay ale tez po sklepach

Zdec ja tez zakochalam sie w ciuszkach Disneya
najslodsze sa te z HM z malym Kubusiem Puchatkiem, sama slodycz

Ewus i co dalej z tymi wynikami i kamieniami? kazali Ci cos z tym zrobic?
kurcze, zawsze cos musi sie przypaletac
 
Ostatnia edycja:
Hehe :) niezle szalejecie! Ja probuje sie powstrzymac. Chlopiece ubranka staram sie ogladac,a kupuje czasem cos dziewczecego,bo moja siostra w kwietniu spodziewa sie coreczki :) Zastanawiam sie,czy dostane cos po kims w spadku... i nie wiem,chcialabym,ze jak ktos ma mi cos podarowac to zeby zrobil to jak najpredzej,zebym wiedziala co dokupowac. I od niedawna uwazam,ze dla chlopaczkow tez sa sliczne ubrana,ja najbardziej lubie takie malutkie 'dorosle ciuszki' :)
 
widzę, że na prawdę dziewczyny szalejecie z tymi zakupami. ja jeszcze nic nie kupiłam, mąż wczoraj na walentynki kupił takie słodziutkie różowe skarpetki dla naszej córci. No i moja mama ma już troszkę ciuszków. Ja zamierzam kupować gdzieś po świętach, jakoś tak chcę wszystko od razu za jednym zamachem kupić.


Cieszę się, że ewus jesteś już w domu. Odpoczywaj i dbaj o siebie.

Życzę również powodzenia na dzisiejszych wizytach.

 
Dobra dziewczyny ja uciekam. Strasznie się boję ale idę:-(
Napiszę relację jak wrócę:-)

Będzie dobrze:-D:-D

czarna wiedźmo - chyba cięzko bedzie tutaj na forum znaleźć kogoś kto Cie przywoła do porządku:rofl2: bo wiekszość w nas w większym bądź mniejszym zakresie szaleje:cool::cool:
 
widzę, że na prawdę dziewczyny szalejecie z tymi zakupami. ja jeszcze nic nie kupiłam, mąż wczoraj na walentynki kupił takie słodziutkie różowe skarpetki dla naszej córci. No i moja mama ma już troszkę ciuszków. Ja zamierzam kupować gdzieś po świętach, jakoś tak chcę wszystko od razu za jednym zamachem kupić.


Cieszę się, że ewus jesteś już w domu. Odpoczywaj i dbaj o siebie.

Życzę również powodzenia na dzisiejszych wizytach.

Ja się też wstrzymam z tymi zakupami, ale za to nadrabiam z zabawkami dla mojego dwuletniego synusia,
jednego dnia traktorek, dalej ambulans, tablica do rysowania no i oczywiście nowe bluzeczki i jeansy tak już na wiosnę.No jescze strój sobie kąpielowy kupiłam, bo już nie mieszcze się w te stare, a chodzę na basen. mój A. powiedział że jak tak dalej pójdzie to kluczyki od samochodu zostaną skonfiskowane:-D:rofl2:
także czarno wiedźmo trochę może być ciężko z tym linczem....
 
Dziewczyny czy wasze dzieciaczki są już ułożone główką w dół? bo ja jak byłam na usg w20tyg to powiedział że jest już ułożone główką w dół co mnie zdziwiło bo myślałam że jeszcze sobie tam fika dookoła a tu nie teraz czytałam w necie że już w tych tygodniach powinny się odwracać głową do dołu.


ja jak miałam w 20 tygodniu robione usg to też bejbiś był ułożony główką w dół teraz mi sie wydaje ze jest inaczej
 
reklama
Witam was mamuśki:-) czy moge raz za czas właczyć się do waszych "rozmów"?:zawstydzona/y: jetem mamuśką czerwcową;-) Synuś z czerwca 2004,i teraz spodziewam sie na 27 wg usg,wg OM 22 czerwiec
 
Do góry