reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
chcialam dzisiaj zalozyc moje jeansy a tam zonk, zbyt obcisle i brzuch mnie w nich bolal
rany, to juz mi brzuch rosnie?
teraz najwygodniej mi w takich, ktore jeszcze miesiac temu mi z tylka spadaly
nawet nie zwrocilam uwagi ze teraz jakos dobrze leza
ale to juz? w 5 tygodniu?
 
Kartoteks- jaka ładna lista czerwcówek :-) Suuuper! Jeśli mogę coś jeszcze zasugerować- na moim poprzednim wątku z poprzedniej ciąży (na innym forum) miałyśmy też zapisane nasze daty urodzin i na początku każdego miesiąca założycielka tego wątku zaznaczała daty z tego danego miesiąca jakimś wyrazistym kolorem- wtedy od razu było widać, kto ma w danym miesiącu urodziny i nikt nie zapominał o życzeniach, a to takie miłe :-)

My wróciliśmy właśnie ze spacerku jesiennego, chłopaki pojechali kupić obiad jakiś, a mi znowu bleeee:-(
 
Witajcie,

u mnie dzisiaj kiepsko od rano wymioty, a zatem przepraszam, ze nikomu nic nie odpisuje:-(
Witam wszystkie nowe czerwcóweczki:))
 
Ostatnia edycja:
A mi dziś straszno. Jakoś tak niespokojnie. Jestem pełna obaw, czy wszystko będzie ok. To wszystko przez internet bo się naczytałam o tragediach innych dziewczyn...
Jutro do gina! Mam nadzieję, że powie, że wszystko jest ok.
 
kajdusia, cieszę się, że lista sie podoba. :tak: Też tak myślałam z tymi datami urodzin. :blink:
Właśnie przed chwilka mnie dopadły. To było straszne, ciągle mam ten nie smak w ustach, w efekcie czego jestem głoda a na jedzenie nawet nie chcę patrzeć. :baffled: Mój TŻ złapał jakiegoś wirusa i mnei chyba dopada powoli. :dry:
 
witam wszystkie nowe czerwcowe mamuski;-)jak fajnie jest nas juz tak duzo!
dziewczyny czy u Was juz brzuszki robia sie widoczne?bo mnie juz ciasno w mioch spodniach:tak::zawstydzona/y:
 
reklama
Witam .
Tuchna Wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia :happy::happy::happy:
czekamy na zdjecia slubne :cool2::-)

zdec no nie mowi ,ze tak ciezko dostac feminatal 800:shocked2:
Ja tez go codziennie lykam ,bierzesz dodatkowo jeszcze kwas foliowy ??
Ja nie biore i tak mysle czy ta ilosc co jest w feminatalu styknie?
pati1159 tak puzno masz usg ??

A ja wczoraj dopiero zaskoczylam ,ze mam isc do gina za dwa tyg.od ostatniej wizyty czyli nie w ten czwartek tylko w nastepny ...buuuu ...sobie poczekam :wściekła/y:
Pogoda normalnie "boska " na dworze szaro buro deszcz popaduje :/
Chodze zamulona juz 2 dzien ...
tak pozno mam USG bo musialam czekac na apoitment nic sama nie zrobie?!na prywatne usg ide dopiero w grudniu,ale pocieszam sie ze to szybko zleci i zobacze juz raczki i nozki....ale fajowo!
 
Do góry