reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Lencja, dziękuję! Myślałam, że tylko ja tak mam... :sorry2: Moja waga jest niestety dość spora...po wcześniejszym poronieniu nie zdążyłam wrócić do wagi wcześniejszej, gdy znów zaszłam w ciążę...a teraz no cóż...tylko tyle...od początku tej ciąży już blisko 6 kg.
Ja tez do szczupłych osób niestety nie należę, gin powiedział mi, że dopiero w około 22 tc mogę ruchy poczuć, poczułam je wcześniej ale są słabiutkie. Nosek do góry!

Zobaczcie jaki piękny komplecik: WYPRAWKA NIEMOWLĘCA PIĘCIOCZĘŚCIOWA roz. 62 (897895336) - Aukcje internetowe Allegro
podesłałam go na GG mojemu W. a on odpisał KUPUJ!!!!!!:-D:-) Tak mu się spodobało.
 
reklama
Witam z rana:-)
BB to juz nałóg,ledwo wstałam myk myk na kompa,a tu ZONK:wściekła/y:zawieszka:no:5 razy uruchamiałam z lekkim wstrząsem kompa:szok: i udało się:-D
Wczorajsze zaległości nadrobione:happy2:
ewus jeszcze raz współczuję,walcz jak lwica,wydrzyj ile sie da.!
koriander
zazdroszczę Ci oznaków wiosny:tak:.Ja juz mam dość tej zimy tych zasp na chodnikach,masakra nie mam nawet ochoty na jakiekolwiek spacery.Dzięki za gratulacje,a termin mam na 16 06:tak:Lekarz cos jeszcze wczoraj wspomniał ze jezeli okaze sie cos nie tak z tymi tętniakami TFU TFU TFU to szybciej sie zakonczy ciąze tzn tak 35 tydz.Ja wierze ze bd oki i Jędruś ur się w terminie:tak:16 05 córcia ma komunie to tak jakoś nie podrodze bd z porodem;-)
dziumdzia super ze sie odezwałas oby te krwawienia juz sie nie pojawiły.W sumie to wam mieszkająsym w UK i Holandii współczuję w kwestii badan,dziwne mają podejscie
MagdaM ja mam za sobą 4 porody ,2 był cesarką i tez mi mówili ze jak juz cc jest to następne tez a okazało sie ze 2 ostatnie rodziłam normalnie.Wszystko wychodzi w praniu.
krakowianka
super wieści ,cieszę sie bd oby tak dalej.Nasze kciuki masz jak w banku.Mocno Was tulimy:-)
wiedzma az mi slinka pociekła na myśl o knedlach hmmmmm
kpi wszystko przed wami,maluszek najwazniejszy
gniesha musicie się trzymać razem,dacie radę.3mam MOCNO kciuki
paulka gratuluję córeczki, juz moj Jędruś się zakręci koło księżniczki:-pSuper ze z łozyskiem juz oki
nietka masz rację,rób te ozdóbki,to przegonisz tą wstrętną zimę:wściekła/y:
lena gratuluję gimnastyczki:-D
Anik ale mnie wystrachałaś!.Dzięki Bogu ze wsio oki.Uwazaj na siebie,Wielkie dzięki za gratulacje:-)
Gosia dziękuję
Kasiek jak mus to mus.Pamiętaj.
kajdusia dziękuję.A oprzyrządowanie :szok: masz rację
gosiagro
dziękję
Andzia również dzięki
Lencja takze dzieki.To super ze cisnienie w normie
Ania. też mi sie wydaje ze jest jeszcze czas, najważniejsze ze na USG sie rusza
 
Witam się z rana. Znowu w nocy słabo spałam. Przewracam sie z boku na bok i jakoś czekam do rana :(

Gratuluję udanych wizyt i córeczek oraz synusiów :-):-)

Piszecie o podwyzszonym ciśnieniu a ja niesttey mam bardzo niskie u lekarza (w domu nie wiem bo nie mam cisnieniomierza) 115/60 90/55 a na ostatniej wizycie miałam 95/45. Lekarz stwierdził że niższego to już nie mogę mieć i kazał używac więcej soli.
 
Hej Dziewczyny !:biggrin2:
Witam się z rana....nawet się wyspałam mimo że wczoraj do poźna siedziałam z moja siostrą na skypie...Wybierałyśmy bukiety ślubne, torty, i inne pierdołki na jej ślub....Nie będziemy mogli być na jej ślubie (ma 12 czerwca) więc może chociaż w ten sposób będę troche w nim uczestniczyć...Nie wiem jak przetrwam ten dzień...Świadomość że młodsza jedyna siostra wychodzi zamaż a mnie przy tym nie ma....No ale życie pisze własne scenariusze....Obie będziemy przezywały najważniejsze chwile w swoim życiu w tym samym czasie.....Jakoś bedzie trzeba przeżyć ten dzień...choc wiem że bez łez się nie obejdzie!!!!

Cześć dziewczyny! Nie piszę "często" ;-), ale sobie podczytuję Was od czasu do czasu. Moja ciąża przebiega prawidłowo, cieszę się ogromnie...jedynie co mnie niepokoi to to, że to już 22 tydzień (wg.USG 21), a ja tak mało czuję ruchy płodu...na USG mała się rusza, ale w ciągu dnia (mimo iż super aktywna nie jestem) jakoś malutko...jak zasypiam czuję trochę ruchy, ale szczególnie wtedy gdy troszkę leżenie na boku przejdzie w lekki ucisk powłoki brzusznej...wtedy czuję...a tak nie bardzo.... Nie wiem czy martwić się czy nie...Nie czułam tej "czkawki" o której mowa była w zeszłym tygodniu na suwaczku... :no: Pozdrawiam Was serdecznie!

Ja mam tak samo.... Czuję tylko trochę i to jak się położę na boku. Staram się tym nie martwić, bo wiem, że to dużo zależy od naszej budowy ciała, ułożenia macicy itp. Mam nadzieję, że jeszcze kilka/naście dni i będziemy czuły te ruchy już o wiele mocniej.
Trzeba być dobrej myśli!
Dziewczyny ja mam tak samo....Praktycznie jeszcze nie czuję moje maleńkiej....Zdarzają się momenty że coś tam poczuję ale to bardzo rzadko i tylko wtedy kiedy leżę ju,ż sobie spokojnie w łóżeczku....Na codzien to trudno mi coś stwierdzić bo pracuję wciąż dosyć intensywnie, ciągle jestem w ruchu, zdarza się że spędzam w pracy 10 -11 godzin ....Też już bardzo chciałabym ją poczuć...Zwłaszcza że na każdym USG była bardzo ruchliwa i żywiołowa....Może rzeczywiście muszę jeszcze poczekać....Już dziś nawet rano gadałam do mojej maleńkiej że sprawiłaby mamusi wielką radość gdyby mocniej kopnęła....ale niestety chyba będzie z niej uparciuch bo nie było żadnej odpowiedzi na moją prośbę....:biggrin2::biggrin2::biggrin2:
 
Lencja, Agi....może spróbujcie z nogami w górze...ja tak małą czułam już od 19 tygodnia (zapomniałam o tym zupełnie) .Dziś poczułam Ją intensywnie, gdy zanim wstałam z łóżka uniosłam nogi w górę- nieznacznie (ok.20cm) ;-)...pukała mocno ze 4 razy ...chyba jej tak niewygodnie.To tak gdybyście chciały wiedzieć , ze wszystko Ok ;-)

Dorotka, nie wiem ile pijesz w ciągu dnia wody, ale RR podnosi też więcej płynów w ustroju (sól ją zatrzymuje)...więc jeśli nie przekraczasz 2l to śmiało możesz się więcej dopajać niż używać więcej soli ...no chyba, ze też duuużo sikasz ;-)
 
Ostatnia edycja:
Lencja, Agi....może spróbujcie z nogami w górze...ja tak małą czułam już od 19 tygodnia (zapomniałam o tym zupełnie) .Dziś poczułam Ją intensywnie, gdy zanim wstałam z łóżka uniosłam nogi w górę- nieznacznie (ok.20cm) ;-)...pukała mocno ze 4 razy ...chyba jej tak niewygodnie.To tak gdybyście chciały wiedzieć , ze wszystko Ok ;-)
To chyba pójdę poleżeć w odpowiedniej pozycji:tak: Aniu, Agi, a Wy ? ;-)
 
Lencja, Agi....może spróbujcie z nogami w górze...ja tak małą czułam już od 19 tygodnia (zapomniałam o tym zupełnie) .Dziś poczułam Ją intensywnie, gdy zanim wstałam z łóżka uniosłam nogi w górę- nieznacznie (ok.20cm) ;-)...pukała mocno ze 4 razy ...chyba jej tak niewygodnie.To tak gdybyście chciały wiedzieć , ze wszystko Ok ;-)

Dorotka, nie wiem ile pijesz w ciągu dnia wody, ale RR podnosi też więcej płynów w ustroju (sól ją zatrzymuje)...więc jeśli nie przekraczasz 2l to śmiało możesz się więcej dopajać niż używać więcej soli ...no chyba, ze też duuużo sikasz ;-)

Ja nie lubię słonych rzeczy więć i tak za dużo nie solę ale własne staram się bardzo dużo pić wody. Muszę pomysleć o zakupie ciśnieniomierza wtedy będzę miała większą wiedzę jakie ciśnienie mam na codzień. Ale chyba nie spada mi u lekarza tylko powinno się podnosić bo zawsze mam streska jak idę na wizytę :-:)-)
 
reklama
witam się porannie:-)

pamiętam, że jedna z was chciała abym powiedziała jak dojdzie do mnie paczka z ciuszkami dla ciężarówek od tego użytkownika:
Przedmioty użytkownika - Aukcje internetowe Allegro

super przyszły! świetne dzinsy i bluzeczki., Owszem drogo ale materiały i wygląd super;-)

a poza tym uciekam zaraz połazić po sklepach. Może mojemu M., coś na walentynki wybiorę.

Co do ruchów- to raz na jakiś czas jak zjem słodkie i leżę to czuję takie łaskotki i motylki w brzuchu, ale nie kopie wyraźnie- także czekam nadal....
 
Do góry