reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Ewus wlasnie chcialam napisac podobne slowa jak dziumdzia (a propos: witaj dziumdzia na forum, ciesze sie ze sie ujawnilas, pisz jak najwiecej :tak:)

ewus jestes chyba jedna z mlodszych przyszlych mam na forum a spotyka cie tyle przykrosci, z calego serca cie podziwiam, walcz o swoje jak lwica walczyla by o swoje dzieci :tak: Tamta rodzine po prostu skresl ze swojego zycia, nie ma co na nich liczyc, a wedlug prawa nalezy ci sie od nich wiele i to musisz otrzymac. nie ma co sie cackac z rozpieszczonym mamisynkiem, los chcial ze zostal ojcem twoich dzieci i na pewno otrzymasz od nich wiele milosci i ciepla, tym sie nie martw :-D Powolutku wszystko bedzie sie ukladac o twojej mysli
 
reklama
i tak trzymaj ewuś a w przyszłości Twoje dzieci beda z Ciebie dumne
A fotki widziałam na wątku który załozyłaś - przedstawmy się - czy jakoś tak, ale już go niema :(
 
athena83 - ja kupiłam takie: spodnie dresowe ciążowe---KOMFORT---- XL (906917335) - Aukcje internetowe Allegro i jestem zadowolona - material to bawelna, dosc cienka (wlasnie o taki mi chodzilo :]), no i doszły bardzo szybko.
Patrzyłam głownie na wysokosc gumowego stanu" - te maja przyzwoity i wysoki ;)
Aha - i rozmiarowka jest taka "z zapasem" ciazowym - w sumie moglam kupic mniejsze, ale jako ze w poprzedniej ciazy przytylam sporo, mysle ze teraz bedzie podobnie - i docelowo bedzie idealnie ;P Poza tym przysluza mi sie tez po porodzie - nie od razu sie wskoczy w "normalne" spodenasy ;)

 
zagladam z ciekawością, czy są wieści powizytowe, ale widzę, ze jeszcze nie ma
Ewuś - myślę, że nie ma co czekać z tymi alimentami - sąd też powinien zasądzić jakąś kasę na wyprawkę, nawet jak nie będziesz miała faktur:sorry2: też uważam, ze nazwisko powinnaś dać swoje - nie jesteście malżeństwem więc z tym nie powinno być problemu - i tak jak mówisz od samego początku sądownie pozbaw go praw rodzicielskich:confused:
Dina - prawdopodobnie wiele osób źle zrozumiało Twojego posta, nie ukrywam, ja też myślałam, ze bardzo Ci brakuje tego sportu:sorry2: mam nadzieję, że się nie gniewasz - nasze posty to nie wynik jakiejś krytyki - trzymam kciuki by brzuszek przestał twardnieć:tak:
hej hej!
ja już po zakupach, lodówka zapełniona i wstawiłam właśnie do piekarnika tartę budyniowo-bananową....chłodzę też koktajl z truskawek na bazie soku ananasowego....mniam mniam!:-)
Karo - ale mi smaka narobiłaś - ja poproszę o przepis na tartę
Gryzka - ja sie przyznam, ze jak gdzieś blizej jadę, to nie zapinam pasów - natomiast jak gdzies dalej to zapinam, ale podkłądam coś, by brzuszka nie cisnęło:sorry2:
AniaCh - ja jeszcze czkawki nie odróżniam
Koriander - to u Ciebie nie ma śniegu??? u mnie jeszcze tyle na podwórku, ze raczej się nie przebije nic
Dziumdzia - witaj i odzywaj się częściej
 
athena83 - ja kupiłam takie: spodnie dresowe ciążowe---KOMFORT---- XL (906917335) - Aukcje internetowe Allegro i jestem zadowolona - material to bawelna, dosc cienka (wlasnie o taki mi chodzilo :]), no i doszły bardzo szybko.
Patrzyłam głownie na wysokosc gumowego stanu" - te maja przyzwoity i wysoki ;)
Aha - i rozmiarowka jest taka "z zapasem" ciazowym - w sumie moglam kupic mniejsze, ale jako ze w poprzedniej ciazy przytylam sporo, mysle ze teraz bedzie podobnie - i docelowo bedzie idealnie ;P Poza tym przysluza mi sie tez po porodzie - nie od razu sie wskoczy w "normalne" spodenasy ;)

tez chciałam sobie takie sprawić ale musze się wybrać do sklepu, jakos kupowanie spodni przez allegro w moim przypadku odpada, niby jak sprawdzam długość to zawsze są za krótkie, jestem dość wysoka i mam problem z kupowaniem spodni, dlatego tez nie chcę ryzykować że bedą za krótkie, wolę wcześniej przymierzyć

ewus tutaj link do tego forum prywatnego:-D
Forum BabyBoom - Czerwcówki 2010
ooo tez nie wiedziałam że coś takiego istnieje, jeśli można to poproszę o dołączenie:-)

tak zaglądam co jakiś czas a tu żadnych wieści od krakowianki:-(
 
eagle - te spodnie sa naprawde spoko, ja mam 175 cm i tez wiekszosc spodni jest na mnie za krotka .. tutaj sobie podwine chyba nogawki o kilka cm ;P Podczas siedzenia sa ok, ale podczas chodzenia / czy jakbym miala w nich cwiczyc, to ciut przydlugie.
Generalnie spodnie wole tez kupowac w sklepie (rozmiar rozmiarowi nierowny) - ale niebardzo mam jak jezdzic, a to co widzialam to "bida z nyndzą" - drogie a tandetne .. A dresy to sie jakos tam uloza ;)

tez przyuwazyłam Waszego linka na forum prywatne - moze uda mi sie i tam zawitac :)

lece po mojego szkraba;] takze do - za kilkanascie stron ;)
 
no wlasnie ja mam takie potworne bole w nocy i boje sie samego porodu bo tutaj mi powiedziano ze oczywiscie na dzien dzisiejszy porod naturalny wchodzi w gre :no: nie wyobrazam sobie z takim bolem przec itd ja calymi nocami nie spie taka meczarnia...:szok::zawstydzona/y:
Mi lekarz na początku powiedział że tylko cesarka już wchodzi w gre, ale ostatnio powiedział ze jak przy pierwszym porodzie sie tak stało to nie znaczy ze tym razem też tak będzie. Nie wiem zobaczymy między 15 a 18 mam mieć wizyte więc mu powiem co i jak sie dzieje więc może wtedy sie dowiem jaki będzie poród. Ja noc przesypiam budze sie tylko przy obracaniu najbardziej mnie denerwuje to ze jak wybiore sie na spacer i pochodzę trochę to już daje mi sie ból we znaki.
 
reklama
WITAM - WRÓCIŁAM z USG - mała szaleje, jest ruchliwa jak nic, pomiary na 5+, 25 lutego lekarz zabiera mnie na oddział na badania serduszka i inne. Na razie na tym etapie ciąży wszystko jest ok. :-)

GNIESHIA - napisałam do Ciebie na privat, nie wiem czy dostałaś wiadomość - odpisz proszę
 
Do góry