reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

A wiec nadal brak wiesci od krakowianki :-( mam nadzieje ze nasze kciuki przyniosly jej szczęście;-)

witam nowe czerwcóweczki wiecie co przeczytałam wszystko i zapomniałam co napisalyscie :szok::szok::szok::szok: zawsze miałam dobra pamiec a teraz:szok::szok::szok::szok: lepiej zostawic to bez komentarza

ja tez czuje juz ruchy nawet ponad pepkiem troszke rusza mi sie cały brzuch czasem dzisiaj mała tez sie tak wierciła ze cąly mi chodzil dizisaj wyjatkowo mocno sie rozpychała:-D:-D:-D:-D

zabieram sie za nauke troszke z psychologii a potem zrobie obiadek a potem jedziemy na zakupki z meżem

jeszcze raz powodzenia na wizytach wsyztskim mamusiom zycze :tak::tak::tak:;-)
 
reklama
Witam i ja :-D
Dziewczyny jestem w szoku, chyba na prawde zawitala wiosna, jest plus 10 stopni :szok: A w naszym nowym ogrodku przebily sie przebisniegi i krokusy :-D
Normalnie jak na innej planecie wczoraj rozmawialam z mama a w Toruniu nadal zima

Jednak widze ze nie ma to wplywu na aktywnosc forumowa :-) Ide was troche poczytac, i dolaczam sie do zacisnietych kciukasow za wizyty
 
mama Mikołaja mi spojenie wyszło dopiero pare godzin po porodzie, na poczatku chodziłam normalnie a potem nie mogłam się już ruszyć, spojenie rozeszło się na 0,5 mm. zostałam obwiązana pasem nie mogłam się ruszać przez parę dni. Potem jeszcze przez jakiś czas odczuwałam ten ból zwłaszcza przy wstawaniu albo przewracaniu się na bok. Teraz niepokoi mnie to że znów zaczynam odczuwać ból przy wstawaniu i obracaniu na bok.
no wlasnie ja mam takie potworne bole w nocy i boje sie samego porodu bo tutaj mi powiedziano ze oczywiscie na dzien dzisiejszy porod naturalny wchodzi w gre :no: nie wyobrazam sobie z takim bolem przec itd ja calymi nocami nie spie taka meczarnia...:szok::zawstydzona/y:
 
Część dziewczyny
Jestem już z wami od listopada (tylko zaocznie), jakoś nigdy nie znalazłam weny żeby coś napisać, a jaka znalazłam :) to mój watek nie pasowałby w okolicznościach istniejących w danej chwili (wiem ze to wymówka ;)

Dzidziusia spodziewam się ok 18 czerwaca,(mojego pierwszego bombelka) mieszkam w UK i zazdroszcze dziewczynom z Polski ze co miesiac maja badania ja mialam raz pobierana krew i 2 razy USG a do tego 2 raazy mialam krwawienia – malutkie i lekarz mowil ze to „normalne”.

Dzidziuś od 3 dni daje o sobie znać z czego jestem bardzo zadowolona :)))

8 lutego czeka mnie badanie połówkowe 3G– juz nie moge sie doczekać, mam nadzieje ze wszystko bedzie OK

Uwielbiam to forum – szczególnie w poniedziałek, kiedy mam do nadrobienia 40-50 stron po weekendzie, bo w weekend mąz w domu a ja wole Was czytać w samotnośći.

pozdrawiam wszystkie ;*
 
Anik79 - ja adaptera tez nie zakupilam i raczej nie kupie - po prostu podkladam pasy bardzo nisko pod brzucho i zwracam na to wielka uwage ;)
A jazda bez fotelika - brr .. nie wyobrazam sobie.

A w innym temacie - wreszcie przyszly mi zamowione z allegro dresy ciazowe - rewelka .. wreszcie siedzac nie musze rozpinac guzika ;) A na spodnie ciazowki "poprzednie" musze jeszcze troche "dorosnac" .. moze tak z miesiac jeszcze ;)

A pogoda za oknem piekna .. oby tak dalej slonecznie bylo ;)
 
Witam i ja :-D
Dziewczyny jestem w szoku, chyba na prawde zawitala wiosna, jest plus 10 stopni :szok: A w naszym nowym ogrodku przebily sie przebisniegi i krokusy :-D
Normalnie jak na innej planecie wczoraj rozmawialam z mama a w Toruniu nadal zima

Jednak widze ze nie ma to wplywu na aktywnosc forumowa :-) Ide was troche poczytac, i dolaczam sie do zacisnietych kciukasow za wizyty
jak przyjemnie sie czyta takie wieści, u nas dzis też cieplutko ok 7-8 st. n aplusie i słoneczko, aż od razu człowiek ma inne nastawienie do świata:-)
co do pasów ja też zawsze zapinam obowiązkowo, podobnie jak fotelik dla dziecka, nie wyobrazam sobie jak można przewozić nawet maleńki kawałek dziecko w samochodzie bez fotelika a niestety znam co najmniej kilka osób które nie robią z tego aż takiego problemu, fakt że same nie maja dzieci stąd może ich zachowanie ale wystarczy odrobina wyobraźni. sama na to nigdy nie pozwoliłam i nie pozwolę
 
Ostatnia edycja:
karis78 i dziumdzia84 - witajcie:tak:
Ja równiez pasy zapinam:tak:, no i w ogóle nie wyobrazam sobie, ze mialabym dziecko bez fotelika przewozic:szok:, bezpieczeństwo najważniejsze:tak:
Krakowianka coś się długo nie odzywa:-(
 
reklama
ewuś 2090 - jesteś dla mnie tak dzielną osobka choć tak drobna (widzialam zdjęcie :))))
tego twojego fagasa(przepraszam ale inaczej sie wysłowić o nim nie mogę) to by się przydało tak pozdnie wstrząsnąć, a jego rodzina cała jest tak wpatrzona w niego - dla mnie to jest współuzależnienie bo hazard to nałog tak samo jak alkoholizm. Jak dłuzgów narobi w swojej rodzinie to moze sie wszyscy obudza, ja wiem ze mi jest łatwo powiedzić bo nie jestem w Twojej sytuacji, ale na razie powinnaś o nim zqpomnieć i robić swoje, tak jak dziewczyny pisały,
 
Ostatnia edycja:
Do góry