reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

czesc dziewczyny ale mam dzisiaj podly nastrój od 2 w nocy nie mogłam spać nie wiem co sie dzieje bolało mnie cos w pachwinie czułam jakby mala mi tam nogi wsadziła do tego bół pleców z lewej strony taki jakbym miała okres :szok::szok::szok::szok: dwa razy w nocy wstawałam o 2 wziełam nospe ale zasnełam po 3 i potem po 5 znowu to samo jak poszłam do łazienki to miałam mroczki jakies i tak mi sie słabo zrobiło:no::no::no::no: nie wiem czy to normalne? miala tak któras z Was?odpiszcie bo strasznie sie martwie:-:)-:)-:)-(

Też mi się zdarza jeśli zbyt szybko wstanę z łóżka, jest to chwilowe a ciśnienie jest ok więc staram się nie przejmować :-)

Z mojej strony lekkie opory tylko sa - dziadek ma na imie Jan, a drugi dziadek co - poszkodowany niby ma byc ? :D (no dobra, dziadek od strony taty, jakby to byl moj tato - oporow by nie bylo ;> )

To może dać chłopcu dwa imiona Jan i drugie po drugim dziadku, wtedy nie będzie pokrzywdzonych a i tak pewnie się wszyscy domyślą czemu pierwszy Jan :-D

moj maluch tez juz coraz czesciej daje o sobie znac:-)
jeszcze tak delikatnie i nieregularnie ale codziennie troszke czuje te rybki w brzuszku
moglabym cale dnie czekac tylko na ten moment
C. zaraz podbiega i chwyta za brzuch a maluch sie wtedy uspokaja wiec tatus jeszcze kuksanca nie dostal

To tylko kwestia dni, moja mała już potrafi tak kopnąć że :szok: i nie zawsze jest to przyjemne. Nawet mój mąż wieczorem jak poczuł z jaką siłą mała kopie to jej "nagadał" żeby dała już mamie spokój i też poszła spać itp :-) :-)



Coś mnie wzięło dziś na słodkie i wydoiłam pół tubki mleka zagęszczonego i mam za swoje, mała dostała dosłownie białej gorączki zaraz to mi chyba z brzucha wyskoczy tak jak te stworki w obcym :-) tyle że będzie słodsza :-D
 
reklama
Witam :-)

gniesha to dobrze, że już wszystko dobrze. Ależ się musiałaś nasresować. Gratuluję synka :-)

cobra nie wiem co mam Ci napisać - przykre to bardzo, że mąż się Wami nie interesuje :-(

Witam dziewczynki! Mam takie pytanko, w którym miejscu odczuwacie ruchy dzidziusia? Ja najczęściej w okolicy pępka ale czasami te ruchy są odczuwalne bardzo nisko, tam gdzie włoski łonowe... :confused: wydaje mi się to podejrzane... Jeszcze jedno, bardzo ważne... jak odczuwa się skurcze macicy? Odczuwam dziś takie dziwne kłucie i od czasu do czasu czuje jak mi tam coś pulsuje... boję się... umówiłam się z lekarzem na 19:00 ale nie ze swoim bo jest na zwolnieniu do końca marca!!!!! :szok:
Kasiek ja też bardzo nisko czuję małą. Powiedziałam to gin na ostatniej wizycie i jak przyłożyła głowicę USG do tego miejsca to się okazało, że mała właśnie tam się usadowiła :tak:

Wiesz co... też mam czasami taki twardy brzuch...nawet dosyć często, lekarz który robił mi ostatnio USG kazał się skierować do mojego lekarza z tym a puki co brać magnez i witaminę b6... a powiedz mi, co w Twoim przypadku mówi Twój lekarz???
ja na twardnienie brzucha mam no-spe 3x1 i magnez 3x1

Musze jechac po Haneczke do przedszkola, wiec doczytam i odpowiem po powrocie. Teraz chcialam Wam tylko opowiedziec co mnie przed chwila spotkalo w Auchan. Ide sobie do kasy dla ciężarnych (jest bardzo dobrze oznaczona- wielka czerwona tablica na wysokosci oczu z napisem kasa dla kobiet w ciazy) z koszykiem a w nim trzy rzeczy na krzyz a tu mi jakas stara baba czmych przede mnie z calym wozkiem zakupow. Wiec mowie do niej ze przepraszam bardzo ale to jest kasa dla kobiet w ciazy a ta do mnie ze ją moja ciąża nie obchodzi i zebym sobie stanęła za nią :szok: Wiec ja do niej spokojnym tonem ze po to jest ta kasa zebym ja stanela przed nia a nie za nia. A ta ze nie! I dawaj drze sie na mnie ze teraz to sie tak te młode nauczyly wykorzystywac, ze ciąża nie ciąża... Dopiero przyszedl ktos z obslugi i jej kazali sie wynosic z tej kasy. Tak sie wkurzylam ze az sie poryczalam jak wsiadlam do auta :wściekła/y:
niezła baba, trzebabyło zapytać w którym miesiącu ciąży jest jak staje do takiej kasy :wściekła/y:

Mi z tego kalendarza na brzuszkach wychodzi dziewczynka więc się zgadza z USG, ale według tego kalendarza Olga powinna być chłopcem :-D, he he no mój mąż się śmieje, że ona to taki chłopak "kucany" ;-)

Dziewczyny dostałam maila od promotorki, zew praca przyjęta, zatwierdzona i mam tylko zawieźć na płytce wraz z indeksem do wpisu, jestem taka szczęśliwa:-):-):-):-):-):-) ogromny kamień z serca mi spadł,
życzę wszystkim piszącym szybkiego końca:-)pisania oczywiście
BRAWO :-D

Gosia super, że z maluchem ok,700 gram :szok: o, to sporo

MagdaM, Gryzka witajcie na forum :-)

A więc, jak już pisałam, umówiłam się z lekarzem zastępczym na wizytę bo mój jest na zwolnieniu... wchodzę do gabinetu, a pani doktor: "O Jezu... ja już jestem wykończona a pani jeszcze do mnie na wizytę? przecież ja już chyba 20 kobiet dziś przyjęłam..." :wściekła/y:a ja od razu zrobiłam się czerwona aż mi para uszami wychodziła bo nigdy się z takim czymś nie spotkałam. Jej się chyba trochę głupio zrobiło i kazała mi usiąść... i pyta jak się czuję. Ja mówię że boli mnie często i mam od czasu do czasu twardawy brzuszek. Nic więcej nie zdążyłam powiedzieć. Ona na to (dosłownie): "Kobieto, to ja muszę panią do szpitala skierować? Kto to słyszał żeby w ciąży aż tak bolał brzuch i do tego twardniał..." Ja zgłupiałam... :szok: otworzyłam buzię i nie wiedziałam co powiedzieć... przecież mnie nawet nie badała! Nawet mnie nie dotknęła!!! Po chwili, powiedziała że mam się zgłosić do niej do szpitala w czwartek i jak będzie taka potrzeba to będzie mnie musiała potrzymać i porobić różne badania... Jest to dla mnie szokujące i bardzo dziwne! Jak ona może cokolwiek stwierdzić w ogóle mnie nie badając??? :confused: Podejrzewam że wszystko będzie dobrze... ale mnie bardzo wystraszyła i moim zdaniem bardzo nieprofesjonalnie podeszła do mnie, ciężarnej kobiety, zwłaszcza że jest to moja pierwsza ciąża więc wszystko jest dla mnie nowe i to co lekarz powie jest święte... :-(
Po prostu Cię olała, nie chciało jej się już - straszne to :wściekła/y: A byłaś prywatnie?

kajdusia gratuluję dziewczynki :-)

dziś kartacze(regionalna potrawa więc pewnie niektóre nawet nie wiedzą co to jest:-D:-D)Proszę powstrzymać się od pisania do mojego powrotu z kuchni!!:-D:-D;-)
na przykład ja ;-) co to takiego????

Świetny ten artykuł o imionach :tak:

A do wiosny zostało:


Dziewczyny trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty. Idę pichcić obiad. Kupiłam chlebki pitta i robię kebaby, mniaaaaaaaaam.
 
witam Was:)
jestem tu nową osobą-trochę późno dołączyłam, ale lepiej późno niż wacale:-):-):-)
wszystkich Waszych postów napewno nie będę w stanie przeczytać,ale choć te bieżące będę;-)
spodziewam się synka-Tymonka.
od jakiegoś czasu przebywam na zwolnieniu, początki ciąży były dla mnie straszne-śmiałam się że to będzie pierwsze i ostatnie dziecko bo nie dawałam rady, ale teraz oczywiście zmieniłam zdanie.Mały fika, wierci się, fajnie było Go zobaczyć na usg 4d:tak::tak::tak: aż się łezka zakręciła.jak zeskanuje zdjęcie to postaram się k=wkleić(jak się nauczę:-p)
pozdrawiam Was wszystkie
 
witam Was:)
jestem tu nową osobą-trochę późno dołączyłam, ale lepiej późno niż wacale:-):-):-)
wszystkich Waszych postów napewno nie będę w stanie przeczytać,ale choć te bieżące będę;-)
spodziewam się synka-Tymonka.
od jakiegoś czasu przebywam na zwolnieniu, początki ciąży były dla mnie straszne-śmiałam się że to będzie pierwsze i ostatnie dziecko bo nie dawałam rady, ale teraz oczywiście zmieniłam zdanie.Mały fika, wierci się, fajnie było Go zobaczyć na usg 4d:tak::tak::tak: aż się łezka zakręciła.jak zeskanuje zdjęcie to postaram się k=wkleić(jak się nauczę:-p)
pozdrawiam Was wszystkie
witaj :-) gratuluję synka :-)
 
zdec - milego wypoczynku u rodzicow :tak:

paula - nie martw sie. Jesli bole nadal beda trwac to wtedy skonsultuj to z lekarzem. Mi czesto boli brzuch i plecy. Budze sie nieraz z tegobolu. Dzis w nocy tez zle spalam i obudzilam sie z bolem plecow,ogromnym. I juz caly dzien taki bedzie. miejsca sobie znalezc nie moge:dry: Chyba zaczynaja dopadac mnie jakies kolki, wczoraj pol dnia cierpilam i wyginalam sie jak wariatka, taki mialam bol pod prawa piersia,w zebrach,ehh ciezko:dry:
nemezizaki - niezle sobie wymyslilas z tymi dwoma lekarzami,a jeszcze lepiej,ze tak ci sie strafia,ze sie rewelacyjnie uzupelniaja. Ja nie mam niestety takiego szczescia :/
Olimpia - trzymam kciuki za wizytę :tak:
anecznik - moj Filip tez czasem niezle wali! najfajniej jak w dwoch miejscach jednoczesnie,glowa i nozkami chyba. Pewnie cwiczy takie figury jak wczoraj na usg:blink:
Takiej ochoty na to slodkie,geste mleko mi narobilas,ze jak nie znajde dzis takiego nigdzie to chyba oszaleje!!

ita85 - witam. gratuluje syneczka. ladne imie -Tymonek

Ja jakbym spodziewala sie blizniakow to nazwalabym je wlasnie tak... w stylu Jacek i Agatka, No moze Bolek i Lolek to nie,ale Jas i Magosia, albo Oliwier i Oliwka, Wiktor i Wiktoria, Patryk-Patrycja, tylko na dwoch chlopakow jakos pomyslow mi braknie..:)
 
ita85-witaj!
nietka-kebab:-p już mi chęci narobiłaś ciekawe co mój mężóś dziś przygotuje ach te zachcianki wczoraj wieczorem zachciało mi się kiełbaski z grilla i pieczarek do tego no i mój chciał nie chciał poleciał do sklepu wyciągnął grilla elektrycznego i dawaj grillować a ja zjadłam i mówie że jednak to nie to ja chce kiełbaski na węglu drzewnym(chyba na śniegu)
 
witaj ita, i pisz smialo! rzeczywiscie bedzie z kim w Toruniu kawke wypic :-D:-D
Na kiedy masz termin?


Mi sie zachcialo babki ziemniaczanej, tylko nie chce sie trzec ziemniakow...


o tak, juz nas coraz wiecej
mysle ze jak juz zrobimy sie znowu mobilne z maluchami i zwitamy do Torunia we wrzesniu to kawka i spacerek murowane

a jak robicie te baby ziemniaczane? nigdy nie jadlam
slyszalam ze je mozna tez odsmazac i juz calkiem zglupialam:sorry2:
 
reklama
czyli jest nas więcej z Torunia:-)? to miło
termin mam na 1 czerwca, właśnie próbuję jakiegoś suwaczka wkleić do mojego profilu ale nie mam zielonego pojęcia jak to zrobić :-(
 
Do góry