reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

reklama
Oj ja zdecydowanie nie mogę się doczekać tego maleństwa ze mną :-D:-D ale jeszcze dużo trzeba przygotować, żeby dzidziusia można było odpowiednio na świecie przyjąć :-):-)

Magda- no to gratulację :-D :-Dto będziesz miała sporo mężczyzn ważnych w Twoim życiu :-D:-D
 
Mi się tak do czerwca nie śpieszy, fajnie gdyby już był ale nie zbyt szybko. Zaczyna mi się bowiem podobać bycie w ciąży mimo kilku minusów :-)
 
:-)Wystarczy zostawić was na kilka godzinek i tyle do czytania:szok:

kajdusia ja nie pamiętam dokładnie jakie miałam wyniki (w liczbach) ale troszkę obniżoną hemoglobinę i biorę żelazo,
dobrze słyszeć że są takie szefowe jak Twoja, super

krakowianka - na katar można sól morską, można też zrobić sobie inhalacje, kup sobie oleje eteryczny miętowy lub eukaliptusowy, napewno ulży, albo możesz też inhalację z majeranku.

klementinka - mi w nocy totylko jedzenie się śni i to bardzo czesto:-D:-D


gniesha - gratuluję synusia, cieszę się że nic poważnego się nie działo i dobrze że tak się Tobą dobrze zajęli

kasiek1983 - ja bardzo różnie odczuwam ruchy, raz bardzo nisko po prawej lub lewej stronie, czasem bardzo wysoko, ależy jaką ja mam pozycję i jak dziecko się ułoży, odnośnie skurczy to nie mam pojęcia


sealet - ja też jak wchodzę do sklepu po jedną rzecz to wychodzę z torbami i na 4 piętro po schodach:no:i poźniej zasapana cała


koriander - zupa tajska -brzmi cudnie, proszę wstawić przepisik, :-D:-D


lenadtr - mój synek zawsze jak zaczynałąm pracę pisać to uwielbiał mnie rozpraszać swoimi słodkimi kopniaczkami, fikał tak że aż trudno było się skupić:tak:


witam nową mamusię


Dziewczyny dostałam maila od promotorki, zew praca przyjęta, zatwierdzona i mam tylko zawieźć na płytce wraz z indeksem do wpisu, jestem taka szczęśliwa:-):-):-):-):-):-) ogromny kamień z serca mi spadł,
życzę wszystkim piszącym szybkiego końca:-)pisania oczywiście
 
Dziewczyny mam pytanko i mysle ze mogę na Was liczyc:zawstydzona/y:
Mam straszne zaparcia,masakra:wściekła/y:Nic na mnie nie działa,kompletnie.Sok z kisz kapusty z ogórków z buraków,juz nawet czopki glicerynowe nie działają.Ma może któraś jakiś sprawdzony chwyt?:wściekła/y::cool:
 
Jak robisz zupe tajską? :-)
Wstawilam przepis na watku kucharek :-)


Oj ja tez bym chciala miec porod za soba, ale niech sie bron boze nasze dzidzie nie spiesza za bardzo :-D

Olimpia72 ja zaczynam dzien od miski jogurtu z musli i lyzka otreb, do tego suszone morele i obowiazkowo pije duzooooo wody w ciagu dnia (na pewno 1,5l bo wieczorem butelka jest pusta ). I jakos idzie.. Sprobuj duzo pic to czesto jeden z powodow zaparc:tak:

zyraffka gratuluje przyjetej pracy! to co, dzisiaj oblewanie Karmi?:-p:-p
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny dostałam maila od promotorki, zew praca przyjęta, zatwierdzona i mam tylko zawieźć na płytce wraz z indeksem do wpisu, jestem taka szczęśliwa:-):-):-):-):-):-) ogromny kamień z serca mi spadł,
życzę wszystkim piszącym szybkiego końca:-)pisania oczywiście
no to gratulacje, teraz tylko obrona i mozna myslec tylko o dzidziusiu
BRAWO
Dziewczyny mam pytanko i mysle ze mogę na Was liczyc:zawstydzona/y:
Mam straszne zaparcia,masakra:wściekła/y:Nic na mnie nie działa,kompletnie.Sok z kisz kapusty z ogórków z buraków,juz nawet czopki glicerynowe nie działają.Ma może któraś jakiś sprawdzony chwyt?:wściekła/y::cool:
mi lekarka poradzila magnez
powiedziala ze przyjmowanie zelaza moze nasilic zaparcia i na to mam brac magnez
zaparc nie mam wiec nie wiem czy dziala
z domowych sposobow to suszone sliwki
 
reklama
Dziewczyny mam pytanko i mysle ze mogę na Was liczyc:zawstydzona/y:
Mam straszne zaparcia,masakra:wściekła/y:Nic na mnie nie działa,kompletnie.Sok z kisz kapusty z ogórków z buraków,juz nawet czopki glicerynowe nie działają.Ma może któraś jakiś sprawdzony chwyt?:wściekła/y::cool:

Na mnie rewelacyjnie działają otręby, kup otręby i dosypuj sobie do jogurtu, mam nadzieję ze pomogą
 
Do góry