reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
karo powodzenia na wizycie, tez masz 3d dzisiaj?

hej kobietki!
ja po wizycie. Nie miałam dziś usg. Pani doktor zbadała szyjkę i na sczęście wszystko oki! nic się nie skraca i nic nie otwiera! Ulżyło mi bo bardzo się o to boję. Najprawdopodobniej te bóle były od więzadeł i możliwe, że z bakterii w moczu. Mam powtórzyć badanie moczu w tym tygodniu. Teraz czuję się dobrze, nie boli mnie. I wiecie co jeszcze mi powiedziała? "musi Pani więcej odpoczywać"
A ja na to: Jeszcze więcej? Przecież nie pracuję od 5 tc, siedzę w domu i odpoczywam. Hhahahahhahaha, ile można prze tv leżeć? :confused::confused::confused:

Sluchajcie, ktora z was bedzie chodzila do szkoly rodzenia? Ja pod koniec lutego zaczynam joge dla ciezarnych polaczona ze spotkaniami z poloznymi i wykladami, ale jestem ciekawa waszych wrazen bo jednak w Polsce to jakos inaczej do tego podchodza :-D
Moze bedziemy sie dzielily zdobytymi informacjami na osobnym watku? Kwietniowki maja cos podobnego i bardzo ciekawych rzeczy mozna sie dowiedziec..

Co wy na to?

ja od miesiąca chodzę ma jogę i pilates dla ciężarówek, jest bardzo fajnie- pełen relaks- polecam:-)


Ja za połówkowe płaciłam 250 zł, badanie jakieś 40 min, jeśli dzidzia się zakrywała to byłam przerzucana z boku na bok, żeby zrobić każdy pomiar
(BPD, HC,AC,FL,HUM,CER,HR,UA,UV,PI,DV + objętość płynu owodniowego, położenie dziecka, lokalizacja łożyska, szczegółowa budowa płodu i pępowiny), zdjęć mam 10, nagranie 15 minut w tym z 10 min to 4D. Tam gdzie ja byłam naprawdę warto iść :tak: tylke, że to w Warszawie nie w Trójmieście. Lekarz na prawdę super wszystko po kolei tłumaczył.

kochana, a gdzie dokładnie byłaś na tym usg w Wawie? podasz namiary?
Polecasz?
 
ZDEC- nie zostawię ;)

W czwartek 28.02 jadę z małą na specjalistyczne badania, zajmą sie mną od góry do dołu, żeby za wczasu wykryć ewentulne nieprawidłowości wewnątrz. Boję się troszkę. Ale mała daje mi dużo siły. Juz nie płaczę cieszę się, że Jagoda będzie z nami. Wiem, że czeka nas masa pracy ale juz teraz nie umiem bez niej żyć. Nigdy nie czułam, że można tak bardzo kochać kogoś kogo jezcze nie ma - to niesamowite uczucie. Wiem, że stanęła na naszej drodze nie bez powodu.

Chcę jej dać szansę na życie. Chcę aby zobaczyła,

- zimą - padający śnieg
- wiosną kwitnące kwiatki
- latem latające motyle
- jesieniom spadające kasztany

Kochana przepiękne to co piszesz:tak::-) moje kciuki juz zaciśnięte i pozostaną tak aż będziesz po wizycie:tak:wszystkiego dobrego.

Ja jutro mam wizytę i USG połówkowe i przyznaję że powoli dopada mnie strach:szok:oby wszystko było dobrze...
 
Kochana przepiękne to co piszesz:tak::-) moje kciuki juz zaciśnięte i pozostaną tak aż będziesz po wizycie:tak:wszystkiego dobrego.

Ja jutro mam wizytę i USG połówkowe i przyznaję że powoli dopada mnie strach:szok:oby wszystko było dobrze...

na pewno wszystko będzie oki;-) trzymamy kciuki! :-):-)
 
kochana, a gdzie dokładnie byłaś na tym usg w Wawie? podasz namiary?

Już pisałam ewelince307, ale chętnie powtórzę :-) Ja byłam na Agatowej 10 :biggrin2: u dr. Jalinik, chociaż podobno wszyscy lekarze tam są bardzo fajni, sporo w Warszawie jest dobrych miejsc, ale o Agatowej przeważyło to, że dochód z wizyt przekazują na Warszawskie Hospicjum dla Dzieci :tak: Polecam bardzo serdecznie
A tutaj jest ich stronka: Poradnia USG Agatowa :: Home
Jedyny minus to, że dość długo czekałam na zapis, bo dzwoniłam 13, a dostałam na 29 dopiero.
 
Ostatnia edycja:
GOSIU - JA RÓWNIEŻ trzymam za Ciebie i maleństwo kciuki, będzie wszystko ok. Pamiętaj mama wierzy w swoje dziecko do końca, więc będzie ok. Zobaczysz kruszynkę na USG i uśmiech zagości na Twojej twarzy.:-)
 
Ja już sobie włączyłam przypomnienie w telefonie żeby czwartego trzymać kciuki :-) Niestety u mnie jeśli czegoś niema w telefonie to niema w głowie :-)

Miałam dziś zamiar zabrać się za pisanie pracy, już sobie nawet książki rozłożyłam i worda włączyłam, dawno takiej weny nie miałam :-) Kiedy przyszła moja znajoma z kolejnym problemem sercowo-partnerskim :baffled: Doszłam do wniosku że nie rozpoznałam na czas swojego talentu i powołania :-) powinnam iść na psychologię i otworzyć gabinet terapeutyczny dla par. Gdybym tak brała 100 zł za godzinę to dziś bym ok 300 zł zarobiła :-D:-D:-D Teraz to nie mam ani kasy ani ochoty na pisanie :zawstydzona/y: :-D
 
krakowianko pieknie o tym piszesz. Kazde dziecko przynosi wiele radosci, co rekompensuje caly trud wlozony w jego wychowania, tym bardziej,jesli to dzieci potrzebujace...

Nie zagladalam do Was ostatnio,oczywiscie,jak to kazdy pisze,nie sposob tego nadrobic. Z grubsza tylko przjerze,co nowego,mam nadzieje,ze nic zlego sie nie stalo przez ten czas....
Moj Filipek ozyl przedwczoraj,bo wczesnie prawie go nie czulam. Jednak wrocilo do normy i fika koziolki jak nie wiem co. Jutro mam usg. Denerwuje sie oczywiscie i juz bym chcial isc spac,zeby obudzic jutro popoludniu...
Mam nadzieje,ze wszystko bedzie ok,bo dosyc mam juz smutkow. Moj dziadek umarl wczoraj :( A ja musze przezyc to na odleglosc,bo do Pl nie zdecydowalam sie poleciciec jednak.
Zabieram sie za nadrabianie.
 
reklama
Dziewczyny dziś doszłam do wniosku ze zazdroszczę wszystkim tym które siedzą w domku na zwolnieniu...choćby z tego powodu, że jak wracam do domu to trudno mi to wszystko co napisałyście nadrobić potem....
Przede wszystkim Krakowianka - piękne i wzruszające słowa...tylko matka może kochać tak mocno nienarodzone jeszcze dziecko...Trzymam za Was obie dziewczyny bardzo mocno kciuki....Wierzę, że będą same dobre wieści...

Przepraszam ale zapomniałam która z Was Dziewczyny wybrała wózek X landera...Mi on też bardzo się podobał (ta nowa edycja 2010) tylko, że tam spacerówka montowana jest tylko przodem do kierunku jazdy a to mi nie odpoiwada...dlatego wybrałam inny Jumpera X narazie stanęło na tym kolorze ale jeszcze się wahamy:
Producent wózków i artykułów dziecięcych - TAKO - wózki dziecięce, wózki lalkowe, spacerowe...

AniaCh83 - przykro mi bardzo z powodu Twojego dziadka!!!
 
Do góry