reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

w Wola Parku i w Reducie jest sporo ciuszków jeszcze;-)
picture12732.jpg
 
reklama
Cześć!
Jestem tu zupełnie nowa, więc się Wam w skrócie przedstawię. Mam na imię Agata, w tym roku stuknie mi 30-tka. Termin porodu, jak już wcześniej podałam do listy, mam na 5.06. Jeśli wszystko będzie dobrze, urodzi nam się syn :cool2:Z wczorajszego usg wynika, że waży już ok. 0,5kg i rozwija się prawidłowo.
Pierwsze dzieciątko stracliśmy w marcu zeszłego roku w 8tc, wiec o to walczymy z podwójną zawziętością ;)
Mama nadzieję, że to forum będzie dobrym miejscem do wymiany informacji i doświadczeń. Pozdrawiam wszystkie forumki!

Witamy w naszej "czerwcowej rodzince":tak::-)

karo prawdziwe śliczności...:tak:rozpływam się na widok takich słodkich ciuszków:-D
 
Agi78 no tak wiele tu rodzi,ja jednak zdecydowalam sie jechac do Polski, choc mowia,ze niezly szpital dostalam. wole byc w domu,gdzie bede mogla liczyc na pomoc rodziny, bo tu ejstem tylko z mezem no i ze znajomymi,ale to nie to samo.
Zabieram sie za obiadek,jakies ziemniaczane placuszko kotleciki,ciekawe coz tego wyjdzie,mam dzis wilczy apetyt wiec mamnadzieje,ze beda smaczne :)

Karo...jakie cudowne ubranka!! czadowe, kurde dla chlopakow dluzej trzeba szukac zeby znalezc cos naprawde rewelacyjnego,a dla dziewuszek wszystko jest piekne!
 
Ostatnia edycja:
Ja już w domciu po spotkaniu wrocławianek:-) ale zaraz znowu w drogę do Legnicy

zdec, hefi i Lena - jeszcze raz dziękuje za spotkanie, jestecie super kobitkami i ciesze się , ze się mogłyśmy spotkać, mam nadzieje, że juz niedlugo to powtorzymy:tak::tak:

Agi78
- gratuluje serdecznie córeczki:-)
yoshe - witaj i zapraszamy do pisania:tak:
karo85 - sliczne te ciuszki:-)
 
reklama
Ja już w domciu po spotkaniu wrocławianek:-) ale zaraz znowu w drogę do Legnicy

zdec, hefi i Lena - jeszcze raz dziękuje za spotkanie, jestecie super kobitkami i ciesze się , ze się mogłyśmy spotkać, mam nadzieje, że juz niedlugo to powtorzymy:tak::tak:

Agi78 - gratuluje serdecznie córeczki:-)
yoshe - witaj i zapraszamy do pisania:tak:
karo85 - sliczne te ciuszki:-)

Tak jest:-) Szczególnie trzeba powtórzyć tą drugą część, wycieczek po sklepach dziecięcych:-):-)
Karo fajne te ciuszki, ja też się w kilku dzisiaj zakochałam, ale dziewczyny mnie przystawiły do pionu że sukieneczka na 86 nie byłaby nawet dobra na małą w święta Bożego Narodzenia:-D:-D
yoshe witamy!
Dziewczyny dzisiaj się zastanawiałyśmy gdzie we Wrocławiu jest to Mothercare, okazuje się że jest w Renomie. Skoro tam takie spore wyprzedaże jak pisze karo to może trzeba by się tam wybrać. Bo może rzeczywiście obkupić się trochę teraz na wyprzedażach, żeby potem zaoszczędzić. Chociaż sądzę że koło maja-lipca będą kolejne wyprzedaże tj letnie. :-)
 
Do góry