reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

witam wieczorkiem jakoś tak przez cały dzień nie miałam zbyt wiele czasu, przeczytałam ale juz za bardzo nie pamiętam co komu i jak odp.

KOCHANE POMOCY!!!!!!
jak nigdy dzisiaj przesoliłam tak fasolke po bretońsku ze:szok::szok::szok::szok::szok:

slyszalam ze ziemniak surowy wyciaga sól czy to prawda? jesśli nie to jaki sprawdzony sposób?
i jak fasolka uratowana??

Tak spokojnie. Tam jest taki mały pokoik jest tam USG, mąż wchodzi z Tobą siada na krześle i jak w kinie ogląda wszystko na 32" telewizorze:-):-)
to prawie jak dobre kino:-)

Nie udalo się. W niedzielę urodzilam. Za wcześnie. Okazalo się, że mam niewydolności szyjki, której nikt dwa tygodnie temu nie zauważyl. Jedyne objawy, to rano lekko twardy brzuch i zwiększone uplawy. Żadnych skórczy, ani bóli.
tak mi przykro, nie wiem jakie słowa mogłyby dać choć odrobinę pocieszenia,
podpiszę się pod co już dziewczyny napisały, przytulam mocno :-(

nie takich wiadomości się spodziewałam....:-:)-:)-:)-(
Agniesia82 bardzo mi przykro....tulę Cię mocno

dziewczyny chciałam tylko napisać,że jestem już po wizycie, muszę bardzo na siebie uważać, bo okazało się,że moje łożysko ułożyło się bardzo nisko z przodu:-(
mam nakaz minimalnego wychodzenia z domu, a już o większych zakupach mogę zapomnieć:-( muszę uważać też na ciśnienie i je kontrolować co jakiś czas
z dzidzią wszystko ok, i są szanse,ze to będzie dziewczynka, chociaż dzidzia spała na badaniu i skrupulatnie się schowała, lekarzowi udało się co nieco podpatrzeć i siusiaka nie widział, ale 100% pewność będzie za tydzień na USG 3D

już mnie przestała cieszyć dzisiejsza wizyta....:-:)-(
czego się nie robi dla dzidzi, uważajcie na siebie mocno i gratuluję chyba dziewczynki:tak:

Andzia bo wizyte miałam tydzień temu a dzisiaj byłam tylko po zwolnienie:)
Kochane powiedzcie mi od którego dnia płaci Zus i czy informuje w jakiś sposób??
tak jak dziewczyny napisały po 33 dniach, ale jeżeli firma zatrudnia powyżej 20 osób to nadal sama wypłaca pieniązki pracownikowi a zusem się rozlicza osobno w swoim zakresie, ja w pierwszej ciąży byłam na zwolnieniu 5,5 miesiąca i wypłatę mialam zawsze na koncie 10 tak jak przed L4, a juz oni we własnym zakresie rozliczali się z zusem, ten plus że nie musiałam się martwić o terminowość wpłat bo wiem że zus wypłaca róznie i nie zawsze na czas
 
reklama
Gratuluje udanych wizyt, zdrowych dzieciaczkow i chlopcow zmieniajacych sie w dziewczynki :blink: Nam w 16tc powiedziano,ze chlopak.Pepowina byla pepowina,a siusiak siusiakiem,nawet nam zrobila specjalne zdjecie na dowod ;-)i mimo tego,ze ja mowilam,ze to chyba niemozliwe,gdyz same babki w kolko,to ona stwierdzila, ze nie ma watpliwosci praktycznie:blink:Nawet w komputer to wpisala i o wstepne imie pytala i tez to zapisala,hehe. Fajnie bylo. Zaskoczenie juz przeszlo i mam nadzieje,ze zmian juz nie bedzie. zobaczymy we wtorek.
 
Ostatnia edycja:
myślałam że trochę dłużej posiedzę ale jakiegoś doła zaczynam łapać po przeczytaniu wszystkiego, mam nadzieję że jutro będzie lepszy dzień i żadne ale to żadne paskudne wiadomości nie będą się do nas przyklejały
mimo wszystko życzę kolorowych snów

ps. po tym jak tu jakieś czary mary się odbywają i zachodzą jakieś dziwne zmiany płci mam cichutką nadzieję że mój dzidziolek nadal pozostanie syneczkiem i nic mu nie zniknie;-)
 
Kurcze zajrzałam a tu znowu złe wieści!Współczuje Agnieszko i dołączam się do tego co pisały wcześniej dziewczyny.

Co do kopania w pipke od drugiej strony też mnie tam kopie strasznie dziwne uczucie;-)
karo-no niezłe jaja to znaczy ich brak:-Dpare tygodni temu byłam strasznie zła na gina że powiedział że płcią zajmiemy się koło20 tyg ale widze że miał racje:tak:
Ale mi się spać chce ojej!
 
z 90 % siusiaka mam 100% cipuszkę....hahahhahahaha i u mnie lekarz dał ciała..
Będę miała córcię:-)
jest zdrowiutka, ma 15 cm i waży 250 g...wszystkie pomiary w normie.
Jutro zamieszczę foteczki z usg...
czyli kolejny ptaszek odfrunal:laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:
gratulacje zdrowej corci
teraz to ja juz tez nie jestem pewna bo widzial tylko chwileczke
dziewczynki idę odpocząć....trochę poczytałam o łożysku w internecie i mam stracha, ale trudno jeśli będę musiała leżeć to będę leżała
paulka uwazaj na siebie

dziewczyny a jak w takiej sytuacji radzicie sobie ze starszymi dziecmi?
trzeba lezec ale dzieckiem tez trzeba sie zajac
pytam bo moja bratowa jest w ciazy i ma rocznego malucha
 
czesc dziewczyny ja juz w lózeczku i tez zaraz mykam spac

karo- świetne wiesci my mielismy płeć okreslona w 18 tyg wiec mam nadzieje ze nasza ksieżniczka nie zmieni sie w księcia bo mam mase rózowych ciuszków juz he he

paulka- odpoczywaj Kochana i nie martw sie az tak bardzo wszystko będzie dobrze

eagle- no fasolka uratowana he he


a co do tych kopniaczkow nisko to ja tez ostatnio pytałam sie o to bo miałam wrazenie jakby ktos mi cos pchal tam nisko ale widze ze Wy tez tak macie wiec to raczej mała aleprzyzanm ze to dziwne uczucie
Słodkich snów dziewczyny dobranoc;-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
hej dziewczyny. wyrazy współczucia dla dzewcząt z przykrymi wieściami :-( czytałam troche Wasze posty ale zaczełam sie dołować i musze troszke wyluzować... połówkowe usg mam 9 lutego, już nie moge sie doczekać kiedy znów zobacze moją Niunię, no i potrzbuje od lekarza potwierdzenia ze wszystko w porządku, potem wizyta u gina 18 lutego - zawsze mnie bada żeby sie upewnić jak szyjka,to dla mnie ważne,bo wychodze spokojniejsza...:tak:
Mała dzis szaleje wiec ja sie ciesze;-)
co do jedzonka nagotowałam wczoraj 20 gołąbków- chyba bedziemy je jedli przez tydzień hehe ale mam z głowy obiadki bo musz sie uczyc do egzaminow.......
pozdrawiam
 
paulka uwazaj na siebie

dziewczyny a jak w takiej sytuacji radzicie sobie ze starszymi dziecmi?
trzeba lezec ale dzieckiem tez trzeba sie zajac
pytam bo moja bratowa jest w ciazy i ma rocznego malucha

właśnie dostałam listę zakazów od męża...dobrze,ze chociaż siku mogę robić sama:-)

co do dziecka to powiem Ci,że bywa trudno, dziś musiałam tłumaczyć Patrykowi, że nie mogę Go brać na ręce,ale na szczęście Patryk jest dość samodzielny, tylko jedzenia sobie sam jeszcze nie zrobi :-) choć pewnie niedługo to też się zmieni
cieszę się,że chodzi do przedszkola, bo od rana do 16 nie ma Go w domu, a moi rodzice zadeklarowali pomoc,ze będą Go odbierać i się nim częściej zajmować:-)
 
reklama
Do góry