reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

reklama
Witajcie!

Adapterku, Dorota ma rację. Mam nawet znajomą, co ma synka rok i prawie dwa miesiące. Już mieli jechać na rozcięcie dziąsełek, bo mały nie miał ząbków. Ale obyło się bez, bo okazało się że są dwa na górze są przebite. Więc to zależy wyłącznie od dziecka...

u nas już wszyscy na nogach, wczoraj gotowałam Ani jedzenie, a potem padłam jak kawka spać. Jestem tak zmęćzona, że nie mam na nic siły :crazy: małe na szczęście zdrowsze trochę. Ania drugą nockę już całą przespała. A Julka potrafi spać w nocy bez smoka, więc jest fajnie.

udanego dnia Wam życzę!
 
Witajcie, na naszym forum udziela sie mama 3- miesięcznej dziewczynki. Kilka dni temu jej mąż zosatł zamordowany. Zostawił ją ze strasznymi długami (około 400 tys. zł) i dziewczyna korzysta z pomocy mamy. JakoBB nie mogę robić zbiórki pieniędzy ( musiałabym mieć zgodę Miniterstwa Finansów), zresztą pewnie i tak zabrałby je komornik. Wydaje mi się, że sensowniejsza byłaby pomoc rzeczowa typu : pampersy, kosmetyki, może jakieś jedzenie :

tutaj cytat z maila przesłanego przez jedna z dziewczyn z forum: Zbiórka na pewno będzie dużą pomocą, na chwilę obecną mam wszystko co trzeba Juliance do 6 mies. i część ciuszków na 6-9 mies. Na pewno będę potrzebowała pampersy, kosmetyki,
Może jakieś używane ubranka, czy krzesełko, ktos ma do oddania. Może zrobi paczkę żywieniową. Osobiście - po doświadczeniach- jestem przeciwna wysyłaniu pieniędzy na konto prywatne- zresztą pewnie komornik czuwa.
W każdym razie jesli ktos chce pomóc to adres tej dziewczyny podam na priv.
 
Hej dziewczynki :)
wpadlam napisac co u nas :)))
Wiec mala aniolek nadal bez zmian sypia cale noce wcina duzoo :) zaczyna siadac dzis chilalysmy kupic spacerowke ale nic nam sie nie spodobalo ale jutro kolejna wyprawa po nowy wozek bo tego juz nie daje rady znosic z mojego ukochanego 4 pietra ;/ u nas zabki sie szykuja bo wciaz sie drapie czym popadnie i ma tak grube dziwne te dziasekla ale nie jest marudna zreszta to akurat mnie nie dziwi bo po szczepieniu czy przy chorobie tez nie bywa.

Buziaki :*
 
Czesc dziewczyny!!


U mnie dopiero 3 moja Viki wreszcie padla:wściekła/y: zawsze zasypia mi w dzien w ciagu 5 minut ale juz od tyg. nie ma swojego ukochanego niunia i widze ze ciezko sie jej utulic,Gabi za to zmoczka nie uznaje:-D:-D jak chce zeby wczesniej zasnela to jej go czyms zakladam bo inaczej wylatuje on z jej buzi z szybkoscia blyskawicy.:-D:-D
Moja Gabi wydawalo mi sie ze bedzie duzo spokojniejszym dzieckiem niz Viki,ale juz zaczyna pokazywac swoj charakterek,jak ja wkladam do bujawki zeby cos zrobic w domu,to strasznie wrzeszczy,,,:eek: nie nie placze to jest wrzask zlosci i niezadowolenia,jakby ja ktos ze skory obdzieral,a na rekach aniolek:-) no coz mala szantarzystka mi rosnie:-D:-D
 
Witajcie wieczorkiem!

Daria, miło, że zajrzałaś! przepraszam, że Ci nie odpisałam na NK, tylko że wiecznie mi ktoś przeszkadza, a to Ania, a to Julka albo mój stary który ostatnio upodobał sobie wyprowadzanie mnie z równowagi :wściekła/y:

Beatka, ja też odsmoczyłam Julkę parę dni temu, przecięłam jednego z jej smoków. Dzisiaj złapała jednego, którego nie przecięłam, wzięła do buzi powiedziała bleee i rzuciła :-) wiec jest git :-)

Julka padła, Ania jeszcze nie, ale już niedługo pewnie zaśnie. Znalazłam chwilkę poczytać, co u Was, a A. ogląda jakieś filmidło.
 
BEATKO moja mała to też własnie taka szantażystka- lubi jak się ją nosi na rękach!!
Zazdroszcze EWUNI i MINUTCE że ich małe przesypiają całe noce,
bo moja to się budzi 2 razy w nocy na cycuszka (o 2 i o 6).
Ale za to w ciągu dnia często sypia po pół godzinki. Jest zmęczona tymi wygibasami co wyprawia caly dzień......... dosłownie nie można jej z oka spuścic nawet na sekunde!:no:
 
Dorota mój mały tez spi 4 x po pół godzinki w ciagu dnia. Normalnie nic nie moge w domu zrobić, bo Piotrek lubi jak się nim zajmuje.
 
Dziewczyny
u nas noce całe przespane, a w ciągu dnia 3 drzemki 15-30 minut. Budzi się taka rześka ze zastanawiam sie skąd bierze siły.
Ale za to coś sie poprzestawiało w główce, bo je np 6-7 rano i następny posiłek 12-13 :szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok: później 15-16 i ostatni po kąpieli 19-20!!!
CZy wasze szkraby też tak fiksowały???
 
reklama
Mój Mały tez nie za bardzo chce jeść. Ja dostawiam go co 3 h, żebym mleczka nie stracila w razie gdyby znowu mu sie czesciej chciało. Piotrek jakby zapominał o jedzeniu, a jak juz ciagnie cycka to ze 3 min i juz jest najedzony.:szok:
 
Do góry