reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

witajcie z rana,
widzę ze coraz nas więcej spi na raty, ja tez juz ledwo ciągnę, :baffled:
chyba pójdę do sklepu chciałabym zjesc takiego rogala z makiem z dżemikiem , wiecie takie okrągłe , mniam mniam

acha i ja tez sie chce zapisac na rodzenie w niedziele 8 czerwca , kto wpisuje na liste ?:-D:-D









 
reklama
Witam,
Mi mała wczoraj wieczorem musiała się przekręcić (wariowała w brzuchu jak szalona) i przestała mi tak uciskać na nerw... jescze trochę boli mnie lewy pośladek, ale już nie powłuczę nogą HUUURRRAAAA, to było okropne nie mogłam chodzić przez kilka dni...
Dzisiaj byłam zawieść mocz do badania i wiecie co sama się przeraziłam jak zobaczyłam próbkę moczu... pelno w niej pływało jakichś farfocli, kurde 1-szy raz coś takiego widziałam, ciekawe co mi wyjdą za wyniki skoro ja gołym okiem widziałam, że z tym moczem jest coś nie tak ;-(
 
Ja się piszę na niedzielę rzecz jasna, ale w tej chwili się modlę aby donosić do niedzieli ... od ok 7:00 co godzinę mam bóle miesiączkowe....:eek:

Witam,
Mi mała wczoraj wieczorem musiała się przekręcić (wariowała w brzuchu jak szalona) i przestała mi tak uciskać na nerw... jescze trochę boli mnie lewy pośladek, ale już nie powłuczę nogą HUUURRRAAAA, to było okropne nie mogłam chodzić przez kilka dni...
Dzisiaj byłam zawieść mocz do badania i wiecie co sama się przeraziłam jak zobaczyłam próbkę moczu... pelno w niej pływało jakichś farfocli, kurde 1-szy raz coś takiego widziałam, ciekawe co mi wyjdą za wyniki skoro ja gołym okiem widziałam, że z tym moczem jest coś nie tak ;-(

Niunia, dobrze będzie :))) albo poprostu poproszą o drugą próbkę :))

A czy wam odszedł już czop ??? Kurde ja tam nie wiem czy na niego czekać czy nie?:confused2:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Hej kochaniutkie ja sie dopisuje do listy nie wyspanych i zlych :/

Wyobrazcie sobie ze poszlam dzis do lekarza na wizyte kontrolna i co zastalam??? Kartke na drzwiach ze Dr. Maziarczyk juz nie przyjmuje :-( nawet cholera mi nie powiedzial ze nie bedzie juz przyjmowal, i mam duzy problem bo musze dzis sie dostac do jakiegos lekarza bo tak mam na wypisie ze szpitala a nie mam za bardzo gdzie bo u mnie w przychodni przyjmuje jeszcze jeden do ktorego za zadne skarby swiata nie pojde bo to stary zboczony nadety dziad !!!! Choleraaa nooo :-(
 
Witam wszystkie czerwcowe mamusie :-D Zajzalam do was na forum bo moj majowy maluszek mnie oszukal i nadal siedzi w brzuszku a dzis juz 2 dzien po terminie wiec posiecha bedzie czerwcowa;-) A najlepsze jest to ze zadnych...ale to nawet najmniejszych objawow porodu brak Nawet brzuszek mnie nie boli :sorry: Pozostaje mi tylko czekac :-D
 
Kurde ja tez maiłam tragiczna noc nie mogłam spac. Za to teraz odespałam od 7-10. U nas narazie pogoda wzgledna nie jest ciepło ale tez nie pada (odpukac).
 
Witam wszystkie czerwcowe mamusie :-D Zajzalam do was na forum bo moj majowy maluszek mnie oszukal i nadal siedzi w brzuszku a dzis juz 2 dzien po terminie wiec posiecha bedzie czerwcowa;-) A najlepsze jest to ze zadnych...ale to nawet najmniejszych objawow porodu brak Nawet brzuszek mnie nie boli :sorry: Pozostaje mi tylko czekac :-D


Witamy wśród czerwcówek :tak::tak::tak:
 
Witam wszystkie czerwcowe mamusie :-D Zajzalam do was na forum bo moj majowy maluszek mnie oszukal i nadal siedzi w brzuszku a dzis juz 2 dzien po terminie wiec posiecha bedzie czerwcowa;-) A najlepsze jest to ze zadnych...ale to nawet najmniejszych objawow porodu brak Nawet brzuszek mnie nie boli :sorry: Pozostaje mi tylko czekac :-D

Witaj emi na czerwcówkach :-)
 
reklama
Do góry