reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

I po usg. W zasadzie nie wiem co mam myśleć:-( Oczywiście po wyjściu z gabinetu popłakałam się bo stwierdziłam najgorsze. Pani powiedziała ze albo jest puste jajeczko albo za młoda ciąża ... Na usg wyszło że to piaty tydzień? ( 4t, 6d ) To prawie trzy tygodnie różnicy licząc według róznych kalkulatorów i jak liczyli lekarze. Chociaż oni liczą od ostatniej miesiączki prawda? Od tego czasu próbuje sobie to wszystko policzyć czy to realne i czy mam jeszcze szanse na szczęście ...
Ostatni okres dostałam 21 września. Zajść w ciąże mogłam jedynie do 12 października bo mój luby po tym dniu musiał wyjechać, a 18 powinnam mieć okres którego nie dostalam. Po usg poszłam do lekarza gin. który mówi że to troszke duża róznica ale według niego też może się tak zdarzyc i dostałam kolejne skierowanie na usg.
Co o tym sądzicie? czy te wyliczenia maja jakis sens?? Czy rzeczywiście jest zbyt duża różnica?? Pocieszam się myślą że w ciąże nie zachodzi sie jedynie tuz po okresie. Przecież równie dobrze można zapłodnić jajeczko tuz przed następnym.
Pomóżcie proszę. Jak Wy to widzicie??
 
Ostatnia edycja:
reklama
irka252 z tego co wyczytalam teraz na innych portalach to szkarlatyna nie jest tak grozna w ciazy jak inne choroby zakazne,napewno da sie leczyc,a doroslych atakuje raczej rzadko.Na pewno wszystko bedzie dobrze...:tak:
To prawda ze nie kazdy bol w ciazy jest niebespieczny mnie tez czesto boli brzuch ale teraz sie juz troche uspokoilam staram sie raczej wtedy troche odpoczac....
Nanya chyba jestesmy z tego samego miasta ,jak bylam w ciazy z moja wiktoria to pojechalam na 3,m, do polski i mialam w Nowym Targu bardzo fajnego ginekologa....

KluseczkaS bardzo sie ciesze ze juz lepiej sie czujesz:-)
Martusia_78 za mna tez nieprzespana noc przez moja mala wczoraj dala taki koncert ze myslelismy ze pogotowie trzeba wzywac tak jakby kolke miala padla dopiero po3 h. chyba te zeby bo nie ma goraczki ani nie wyglada zeby jej cos powarznego dolegalo...:happy:

Witam nowe mamusie.....
 
Ostatnia edycja:
dziama..ja tez miałam pierwszy dzień cyklu 21 wrzesnia i dzidzia ma już 2,5 cm :-(..nie wiem czy możliwe jest az takie przesynięcie...owu miałam 5.10......nawet jesli ci 14 dni przesuneło to powinien byc koniec 6tc i powinno byc cos widać....ale nie wiem, moze zdarzaja sie takie rzeczy....
 
Cześć dziewczyny. Dawno mnie nie było na forum ale wracam z pracy taka podnięta że szok.
Króliczku- strasznie ci współczuję.
Dziewczynki na usg idę dopiero w środę i strasznie się boję że będzie coś nie tak :-( wiem że marudzę ale jakoś nie mogę myśleć pozytywnie.
Właśnie usłyszałam że dłuższy urlop macieżyński będzie dopiero od 2010 roku :angry: a ja sie już nastawiłam na dłuższy urlop o litości......... To się wściekłam.:baffled:
 
Pixello77 własnie o to się martwię ze ni nic sie nie wydarzy :-( ale gdyby rzeczywiście zapłodnienie miało miejsce tuż przed 12.X. to by sie zgadzało. Byc może moja fasolka potrzebuje czasu na pokazanie sie. Gadam już głupoty :-p Natura złościwa jest nie ma co ... A poszłam na usg z nastawieniem że usłyszę serduszko :-( Pocieszeniem jest to że mam bardzo dobre ułozenie jajeczka i bardzo dobre warunki.

Mevo staram się myśleć pozytywnie w poniedziałek idę na wyznaczenie usg a samo badanie chcę miec w pierwszym tygodniu grudnia i wtedy już napewno powinno być coś widać albo i nie.
Staram się za bardzo nie nastawiać bo inaczej rozczarowanie bedzie zbyt bolesne. Ale nadal wierze ze powoli mi dzidzia rosnie.
 
Ostatnia edycja:
dziama a może zrób bete w odstepie 72 h jesli bedzie przyrastac prawidłowo to znaczy, ze jest duża szansa...u mnie w 7tc stwierdzono puste jajo płodowe...czekałam tydzień i niestety w 8tc nic nie było nadal widać...nie dawano szans bo miałam spory pecherzyk 24 mm...skoro u ciebie taki mały to może jeszzce urosnie i bedzie tam dzidzia....a co do betki to u mnie mnie wynik był zły rosła ale za wolno....
a jak długie masz przeważnie cykle?... mam koleżankę z BB która miała pierwszy dzień cyklu 19.09...ale owu miała 10 dni po mnie i ma pęcherzyk o wymiarach 5t4dni i beta jej ładnie rośnie i jest spora szansa z uwagi na długie cykle, ze bedzie dobrze...ja w to wierzę!!!!...aha i kiedy wyszły ci II na tescie ciazowym? przeważnie wychodza 14-15 dni po owu...jej wyszły chyba dopiero ze 2 tyg po mnie....
 
Ostatnia edycja:
Pixello77 co do bety to pierwszą miałam robioną 29.10 tydzien po wyniku testu i wyniosła 4383, i moze rzeczywiscie udam sie na to badanie jeszcze raz tak jak mówisz. Cykle mam z reguły 29dni.
test ciążowy zrobiłam ( 22.10 ) 5 dni od dnia spodziewanego okresu.
Wszystko zaczyna sie robić strasznie pogmatwane jak dla mnie.
 
reklama
Do góry