reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

dziama skoro miałas taka wysoka betke i test ci wyszedł pozytywnie 5 dni po moim bo ja robiłam 28dc ....to hmmmm chyba nie jest dobrze, ale wiem, ze cuda się zdarzaja, musimy wierzyć!!!!!!
 
reklama
hej dziewczynki ;)

widze ze same kiepskie wiesci ale pamiketajcie ze nadzieja umiera ostatnia ...

u nas nic nowego zasypiam na stojaco jem a potem witam sie z kibelkiem do tego boli mnie podbrzusze mam nadzieje ze to macica a nie inne rewelacje z polozna spotkam sie dopiero w 24 tyg a usg mam 2 lutego znajac siebie i tak nie wytrzymam i zaciagne swojego M na prywatna wizyte :)
No i postanowilam troche zwolnic odpoczac i postarac sie zrelaksowac tylko czy przy 3 dzieci to mozliwe?

P[rzepraszam ze nie odpisuje kazdej z was ale normalnie oczy mam na zapalki ..
 
irka252 z tego co wyczytalam teraz na innych portalach to szkarlatyna nie jest tak grozna w ciazy jak inne choroby zakazne,napewno da sie leczyc,a doroslych atakuje raczej rzadko.Na pewno wszystko bedzie dobrze...:tak:
Dziekuje bo ja nie mogłam nic znalez na temat wpływu szkarlatyny na ciąże.

dziama roznie to bywa, ja tez byłam skierowana do szpitala bo gin stwierdził ze mam duze jajo płodowe a nie widzi zarodka od okresu był to 8 tydzien (6 od zapłonienia). W szpitalu zrobili mi usg na lepszym sprzecie i okazalo sie ze jest mały zarodek:tak: i nawet serduszko pikało. Okazało sie ze ciąza jest o 2 tyg młodsza. Zaszłam tuz przed kolejna miesiaczka. Wiec moze i u ciebie tak jest.
 
Dziewczynym
Strasznie Was przepraszam że tak żadko się udzielam - ale czasu strasznie mało, pracy dużo a jak juz usiądę wieczorem spokojnie to oczka mi się zamykają i śmigam spać.
Byłam wczoraj u lekarza który będzie mnie prowadził. Generalnie babeczka super (poleciła mi ją koleżanka). Nie dość że przyjęła mnie mięzdy pacjentkami, to jeszcze poświęciła mi prawie pół godziny na wizytę - dokładnie zbadała, załozyła książeczkę ciąży, opowiedziała dokładnie co i jak itp. Nawet mi dała do siebie numer komórki, żebym dzwoniła w razie czego. No i jestem mega zadowolona. Jesli któraś z Was będzie chciała kogos z polecenia w Warszawie - chętnie dam namiar.
Mam jdnak kurcze problem z wyliczeniami. Juz nie wiem czym mam sie sugerować...:sorry2:
Czy tym co powiedziala mi lekarka na USG czy tym co mówi doktor prowadząca? Chodzi o to, w ktorym jestem tygodniu. Różnica między ich zdaniami to półtora tygodnia... Byłam pewna ze jestem w 10 tygodniu - tak wynikało z ostatniego USG (mialam je w 6 tyg) a wczoraj pani doktor stwierdziła na podstawie kalendarza że to połowa 12 juz... Ona liczy od ostatniej miesiaczki, a USG liczy wiek płodu. No i teraz mam problem - mam zrobic USG w 12 tygodniu ciazy. Czyli kiedy? Teraz czy za 1,5 tyg?? Strasznie to pogmatwane jakieś...
Ale chyba bede sie kierowac tym co powiedziala mi doktor prowadząca...
:-)
Boli mnie tez brzuszek, ale lekarka stwierdzila ze to macica wystartowała porządnie z powiekszaniem sie i to dlatego. :-) A my przecież jesteśmy w podobnych etapach fasolkowych, myślę więc że u większości z nas te objawy są podobne i znaczą to samo...
 
Ja jeszcze dorzuce kilka slow o sobie. Lazani wczoraj nie dostala na lunch wiec nie mialam za bardzo jak sprawdzic czy wszystko ok. Za to w powrocie do domu odwiedzilam McDonalda i wpakowalam w siebie fryty i cheese burgera. Juz wczoraj zaczal mnie bolec zoladek a od rana mi nie dobrze. Plamienia tez tak jakby troche ustapily tylko brzusio jeszcze boli. Moja ginekolog zazwonila do mnie i powiedziala ze mdlosci moga sobie tak po prostu odejsc bo zanikaja w 10 tyg a na brzuszek trzeba nospe. :D:-)

a ja wole KFS i Twisterki :)))) no ale mam ostatnio takie rewolucje żołądkowe że nawet nie eksperymentuje. Wcinam same warzywka, owocki i same zdrowe rzeczy :-)
 
Dziama glowa do gory. Natura lubi nam platac figla moze zaplodnienie nastapilo pozniej i jeszcze fasolka sie nie zdazyla rozwinac. U mnie w 5 tyg tez nie bylo nic widac i lekarz powiedzial ze trzeba poczekac bo mam okresy zbyt nie regularne.

Meva- widze ze i Tobie wrocily mdlosci. Ja tez przed chwila kibelek tulilam i chociaz to nie zbyt mile to przynajmniej wiem ze wszystko ok :D


Agata077/ Margarytka- ja tez mam czestsze bole wiec to chyba jednak malenstwo sie uzadza w mieszkanku.

Wikucha- ciesze sie ze coraz czesciej Cie widze na forum. Widze ze uspokoilas sie bardzo po USG. Ja ide dzisiaj z mezusiem do restauracji chinskiej i chociaz je uwielbiam to troche sie boje.


Hej dziewczynki dziekuje wam bardzo za wsparcie. Zeczywiscie sporo zlych wiadomosci ale do konca 1 trymestru juz nie daleko musimy dac rade bo kto jak nie czerwcoweczki :)
 
dziewczynki któraś pisała ze korzysta z detektora tętna możecie mi napisać jaka firma i czym sie kierować przy zakupie u mnie w Anglii jest od koloru do wyboru ceny tez różne od 10 funtów do 60 w poprzednich ciążach nie potrzebowałam usg bylo przy kazdej wizycie ale tutaj troche sie boje i dla swietego spokoju wolałabym mieć taki sprzet w domku :)
 
Dziękuję Wam dziewczyny ślicznie :-) widzę światełko w tunelu :-) rzeczywiście kolejne usg będę miała robione w szpitalu na lepszym sprzęcie i to też mnie uspokaja.
Irko być może Nasze przypadki są bardzo podobne i dobrze by było gdyby tak zostało :-) Nie pozostaje mi nic innego jak czekać na usg i wtedy się wszystko okaże. Ale jestem spokojniejsza :-)
Wszystkim Wam życzę mniej uciążliwych dolegliwości i radości z tego stanu :-)
 
Margarytka lekarze licza od ostatniego dnia miesiaczki a usg dzieki wymiarom oblicza dokladny wiek ciazy.U mnie od okresu to juz13 tydz.a wedle usg mam obliczone tydzien wczesniej czyli12 tydz
 
reklama
Margarytka lekarze licza od ostatniego dnia miesiaczki a usg dzieki wymiarom oblicza dokladny wiek ciazy.U mnie od okresu to juz13 tydz.a wedle usg mam obliczone tydzien wczesniej czyli12 tydz

Beatko u mnie obliczaja od pierwzego dnia ostatniej miesiaczki.:-)
Czyli do pierwszego dnia ostatniej miesiaczki dodaja 7dni i odejmuja 3 msce :tak:

W pierwszej ciazy pierwszy dzien ostatniej miesiaczki mialam 22 grudnia termin porodu 29 wrzesien. A teraz 28 sierpien termin na 05 czerwca :tak:
 
Do góry