reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Witam

U nas dzis nie za fajnie na dworku i chyba w domku bedziemy siedzialy.
Corcia spala dzis prawie cala noc z nami i sie normalnie nie wyspalam ;-)
Zaraz trzeba wziasc sie do sprzatania ale cosik mi sie nie chce.

Dostalam dzis list ze szpitala na spotkanie na 3 grudnia.:-)

Co do ruchow to odczuwam ale nie czesto. Czekam i wslu****e sie czy dzidzia caly czas sie rusza ale niekiedy czuje dwa dni z rzedu a potem kolejne dwa spokoj i tak caly czas.

Nanya mamy termin na ten sam dzien :tak::-)

Pixella77 rgratuluje zakupow :tak:
Moze sie pochwalisz :confused:

Anetka_789 ja mam smaki na wszytko co dobre, bez mieszania :tak:
Jednak codziennie jem duzo nabialu. Sery, mleko, bawarka, ostatnio tez herbatka z zurawiny, pomidory, dzem, jajka.

Co do suwaczkow to
Oto kilka stronek:
www.suwaczek.pl www.maluchy.pl www.baby-gaga.com www.babysfirstsite.com

Milej zabawy :-)

Asia_26 witamy serdecznie :tak:
Napisz cos wiecej o sobie :-)


Milego dnia :tak:
 
reklama
martusia_78, na 5 czerwca masz? Jeśli tak, to coś suwaczki nam się nie zgadzają o 1 dzień ;-), ale cieszę się bardzo, że będę miała z kim odliczać dni do...
Ja nie czuję żadnych ruchów. Próbowałam wczoraj zastosować wasze porady: leżałam na płasko, z pełnym pęcherzem i się uciskałam - NIC! W pierwszej ciąży zaczęłam czuć ruchy od 17 tc. W poniedziałek idę do lekarza na kolejną kontrolną wizytę i znowu zobaczę mojego szkraba :-D Mdłości mi już prawie całkiem przeszły - dziś nawet "wdychałam" zapachy z lodówki i nic mi nie było. Muszę się wybrać na zakupy po spodnie ciążowe, bo już się nie dopinam w większość starych spodni. Została mi tylko jedna para, w której jako tako się mieszczę.

Buziaki!
 
Śnieg pada za oknem!

Wczoraj narzekałam na brak objawów, więc dziś dziecię obudziło mnie porządnym pawikiem:)

Nanya - ja też jeszcze nic nie czuję. Nie mogę się doczekać tych pierwszych ruchow.

MałaM - też mam takie odczucie że mi się żołądek zmniejsza, szczególnie w czasie obiadu. Cieszę się że ci te plamienia przeszły, to dobry znak

KluseczkaS - też super, że plamienia się zmniejszają
 
martusia78 ciuszkami sie pochwale jak juz cosik sie pokarze na moim brzuszku...tzn mała górka, na razie slodko zwisaja :-)

ja wczoraj te z mialam ochote na frytki, tak przesoliłam, że m po mnie ni mógł dojeść...ale to dobrze bo wszamałam je w nocy hehehe jak wszyscy spali....
 
Ja dzisiaj byłam zrobić badania, nie dość, że za cytomegalię zapłaciłam 110zł:szok: to jeszcze muszę czekać na wynik aż tydzień:baffled: Dobrze, że chociaż pozostałe będą już dzisiaj po południu:dry:

Zakupy już zrobiłam, jeszcze czeka mnie sprzątanie a tak mi się nie chce tyłka ruszyć, że szok;-) No i jeszcze jakiś obiadek machnąć, zrobię chyba zapiekankę, szybko i wszyscy u nas lubią..no tylko ze mną ostatnio trochę gorzej, bo tak jak i Wy mam wrażenie, że żołądek mi się skurczył i jedzenie rośnie mi w ustach:baffled:

kluseczko, MałaM cieszę się, że jest lepiej:tak:

Meva widzisz jakiego masz kochanego szkraba, pocieszył mamusię z rana pawikiem:-)

martusia_78 no to super, że już masz termin wizyty:tak:

littleblue zobaczysz maleństwo dzisiaj i mam nadzieję wszystkie obawy znikną:tak:

Nanya będziemy miały dzieciaczki w tym samym wieku, moja Majka też jest z grudnia 2006:tak:

pixella ja też wczoraj robiłam frytki:tak:

Za wszystkie trzymam mocno kciuki, oby już złe wieści nie pojawiały się na tym wątku...
 
witam. nie chce nikogo straszyc ale ja też mam bole brzucha- jestem w 10 tygodniu no i nie jest to niestety normalne-okazuje sie ze moj organizm nie chce przyjac do wiadomosci ze jest ciaza a raczej nie organizm a macica i prubóje odrzucic dzidzie no ale ta sie nie daje. biore narazie tabletki i zobaczymy..... lekarz mowil ze moze to byc dlatego ze jest dosc dluga przerwa miedzy ciazami( coreczke urodzilam prawie 8 lat temu) no ale nie wiem czy to ma sens znam dziewczyny gdzie bylo 11 i 10 lat roznicy a druga ciaze przechodzily bardzo dobrze.....:confused:
 
witam. nie chce nikogo straszyc ale ja też mam bole brzucha- jestem w 10 tygodniu no i nie jest to niestety normalne-okazuje sie ze moj organizm nie chce przyjac do wiadomosci ze jest ciaza a raczej nie organizm a macica i prubóje odrzucic dzidzie no ale ta sie nie daje. biore narazie tabletki i zobaczymy..... lekarz mowil ze moze to byc dlatego ze jest dosc dluga przerwa miedzy ciazami( coreczke urodzilam prawie 8 lat temu) no ale nie wiem czy to ma sens znam dziewczyny gdzie bylo 11 i 10 lat roznicy a druga ciaze przechodzily bardzo dobrze.....:confused:

Wszystko zależy od tego gdzie boli i w jaki sposób. Trzymam kciuki żeby było dobrze:tak:.
 
Dziękuję Meva :))) jestesmy dobrej mysli:)) z córeczka też mialam problemy- przeleżalam 7 miesiecy i maialam założony krążek a urodzila sie tydzien po terminie zdrowa i duza- do dzisiaj mi nie choruje:))
 
Hej dziewczyny ja też mam termin na 5 czerwca. I od tygodnia mam takie bóle brzucha byłam u lekarza i też powiedział że to macica mam 3*dzienie nospe forte a dzidziusia widziałam więc myśle że jest oki. Choć panikuje i tak bo od samego początku mam ciąże zagrożoną i biorę teraz luteine przedtem duphaston.Ale jestem dobrej myśli :) pozdrawiam
 
reklama
A mi dzisiaj nic sie nie chce mam lenia. Głowa mnie boli i mam katar:-(. Mam nadzieje ze jutro bede bardziej do zycia bo idziemy na zabawe. A i jeszcze dzisiaj dowiedziałam sie ze syn mojego brata ma szkarlatyne:angry: :szok::wściekła/y:. Teraz sie martwie czy moje dzieciaki nie załapały od niego i czy ja sie nie zaraziłam (bo bylismy u nich w poniedziałek).:no: Czy szkarlatyna(płonic) jest niebezpieczna w czasie ciąży??:-(
 
Do góry