reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2009

reklama
witam sie
u mnie nawet dzis slonce sie pokazalo.wcinam sniadanie.zaraz pedze do sklepu,moze na kawe do mamy wpadne.i tzreba sie za jakies sprzatanie wziazc tylko zeby mi checi jeszcze przybyly.
 
Witam Was dzisiejszego pieknego dnia!
Ja o 5 rano mialam takie bole ze z nadzieja zasypiajac znowu myslalam ze obudza mnie silne skurcze i ze dzis urodze, ale bole przeszly, brzuch sie napina ale to normalne, nie?

Dorotka piekna corcia :-)

Martusia 3mam kciuki.

Adapterek mam nadzieje ze wszystko pojdzie gladko. Wazny dzien dla Was. Ja tez od porodu bede mieszkac na Skarbka (os.Szafirowa Aleja) wiec razem na spacerki mozemy chodzic :-)

Lenka ja mam sie zgloscic 10 dni po terminie, a slyszalam ze w niektorych szpitalach 14 dni po. Chociaz tak naprawde sama nie wiem. :baffled: A co do intensywnych ruchow twojego malucha to ja tez tak mam, czasem mnie to niepokoi bo wierci sie jakby cos mu sie dzialo :eek: ale wychodze z zalozenia ze chyba lepiej ze ruchliwy nizby mial ucichnac ruchowo zupelnie :sorry:
 
Witam się i ja :-)

U mnie dzisiaj słoneczko świeci od rana, więc zabieram się za pranie...
Wczoraj mama z siostrą pomyły mi okna i poprały firanki (kochane są)... Jak tylko skończyły rozszalała się burza z ulewą i ich pracę w sumie szlag trafił, ale i tak jest lepiej niż było...
Na dzisiaj mam zaplanowane jeszcze powycieranie kurzów i podłogi, więc za bardzo nie zamierzam się przemęczać :-)
Mój małżonek dzisiaj odbiera wózek, więc już będę mogła rodzić bo wszystko jest przygotowane, ale jak znam życie to pewnie jeszcze trochę pochodzę w dwupaku :-)
Dzisiaj również idę na USG i do gina - ciekawe co mi powie. Chciałabym urodzić naturalnie, ale niewiem jak to będzie ponieważ mam cukrzycę ciążową i mogą mi zrobić cesarkę. Hmmm może dzisiaj czegoś się dowiem... Z drugiej strony cesarka chyba nie jest też taka zła, przynajmniej termin się zna :-) tylko trochę dłużej do siebie się dochodzi :-) no cóż zobaczymy, narazie się nie nastawiam...
Pozdrawiam i życzę miłego dnia :-)
 
Moja kruszynka to ogolnie wiercipieta ale ma swoje godziny w ktorych szaleje i takie w ktorych jest spokoj :-) Posprzatalam cale mieszkanie a troche jest prawie 100m :-D chyba padne poprostu wszystko wyszorowalam zostaly tylko podlogi dla mamy :-D co by jej sie nie nudzilo (a tak serio to juz nie mam slily) a jeszcze kurze u mnie :-)

Czekam cholercia na truskawki :-D Jutro na KTG do szpitala :-) ciekawe czy wkoncu ktos mnie zbada?????
 
Ja mam KTG 2 razy w tygodniu robione od 22 maja.
Jak wyladowalam na patologii to po wypisaniu kazali mi przyjezdzac raz w tygodniu ale ze mam caly czas skurcze to lekarz zmienil na 2 razy w tygodniu, a poza tym nie mam juz lekarza prowadzacego bo odszedl sobie dzad jeden i jedyna moaj kontrola to KTG bo badana bylam ostatni raz 25 mja ;/ wiec nawet nie wiem czy cos sie dzieje w maju mialam szyjke skrocona o 50% a co teraz to choleraa nie wiem :-(
 
Ja KTG mam robione od 30 tc raz w tyg, a od 35 tyg ciąży 2 x w tyg, dodatkowo raz w tyg mam badanie ginekologiczne, ale u mnie jest problem bo mam cukrzycę ciążową, więc trochę chuchają na mnie...
Natomiast USG miałam ostatnio robione 06 kwietnia i trochę się martwiłam, więc zapisałam się prywatnie... hmmm niepowiem, wpływ na to miało również to, że USG robione jest w 4D i nagrywane na płytkę, więc moja mała niuńka będzie miała pamiątkę...
Mam dla niej przygotowane specjalne pudełko i wszystko co się jej dotyczy wkładam do tego pudełka, będę tam zbierała np 1-smoczek, kocyk, pasek ze szpitala itd... później jej to dam... ja z dzieciństwa nie mam nic, bo moja mama wszystko wyrzucała, natomiast mój mąż ma i to jest bardzo fajna pamiątka... :-)
 
witajcie

a tez nadal 2 w 1.
Dorotka gratulacje piekna corcia
moja siostra cioteczna miala termin porodu taki co ja i urodzila wczoraj corcie :-) ale jej zazdroszcze :-):-)

a jak u MAgni ? Magni jak synek?









 
reklama
Rozumiem, ja bylam badana w czwartek wiec kilka dni temu. Lekarz mowil, ze szyjka zamknieta, lekko skrocona, i ze raczej w tym tyg nie urodze. A na KTG bede po raz pierwszy szla w poniedzialek.

Minutka to juz tyle czasu lekarza nie widzialas? A nie mogli cie do innego przyjac? Hm...
 
Do góry