reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Mój skarbuś też nie zamierza opuścić ciepłego brzucholka wcześniej tęż obawiam się że będzie go trzeba wypędzać siłą.

A u mnie truskawki za1kg-7zl
a fasolka czyt wszystkiego 1kg-19zl :wściekła/y:

jeśli chodzi o nosidełka to na szkole r. dowiedziałam się że nie za bardzo lepiej kupić chustę bo jest bardziej elastyczna.

Niemów hop ja też myślałam że małemu niespiszno a tu rachu ciachu i po strachu:-D:-D:-D:-D

truskaweczki u mnie po 2.50 takie śliczniutkie i pachnące.....a ja niemode:crazy::crazy::crazy:

macie na myśli takie nisidełka co sie dzidzie nosi na brzuszku , czy taki fotelik-nosidełko?
 
reklama
cześć dziewczynki
Sylwio, w duchu liczę na to, ma jeszcze 4 dni :-D na dobrowolne wyjście hehehehe :-D taka jestem podjarana, ze chciałabym się już rozsypać :tak:
Kabaretko, pierwsze słyszę o ananasie :-p ale pyszności, uwelbiam ananaski :-D
Oj Minutko, nieładnie, ze się wpychasz przed kolejkę :-D życze Ci
powodzenia :-D
Adapterku, oprócz mleczka jeszcze pepsi zostaje w zanadrzu :-D
Irko, super, że ci się udało załatwić łóżeczko, a tamci jak tacy mili, niech sobie je w buty wsadzą :tak::angry:
Andziu, wreszcie będziesz mieć Oskarka w domu, wspaniale :-D:tak::tak:
 
Hej kobietki czy którejś już odszedł czap:tak:bo ja wczoraj byłam zbadana a od rana leci mi śluz z brunatną krwią i coraz więcej nie wiem co robić w poniedziałek mam gina czekać??
mi odszedł 2 dni temu i nic sie wiecej nie dzieje.:wściekła/y:
Andziu, super wiadomos ze mały juz bedzie z toba. Nie masz sie co bac, opieka nad malenstwem przychodzi nam kobieta z łatwoscia taki instynkt.
 
Ostatnia edycja:
witam sie i ja

dopiero sie z lozka zwleklam.cos ja ostatnio sie wyspac nie moge.za oknem ponuro.chyba mi ucho przewialo bo mnie boli jak cholera.ide zjesc i jaka kawe odpic zeby sie rozbudzic.
 
hej girls!!!
A ja dzisiaj w nocy, to normalnie ani razu siku nie musiałam iść, normalnie rewelacja:tak:
Ewunia jak tak te Twoje posty czytam to aż raźniej na duchu mi się robi, tak starasz się to Twoją dzidzię na świat wypędzić, a przecież niecały rok temu rodziłaś swoje pierwsze maleństwo:happy: Czyli ten poród widocznie, aż taki straszny nie jest:tak:
 
Witajcie :-)
Wy tak od rana juz jestescie, a ja jak zwykle otwieram oczy o 10 rano, ale zanim sie zwlekne z lozka to prosze 11. Chociaz fakt faktem, ide spac grubo po polnocy. :-p Ale dzisiaj, musze sie pochwalic, mialam super nocke, bo wstalam na siusiu tylko raz. ;-)

Ewunia ananas podobno w Holandii stosuja, i na stronach jakis brytyjskich przeczytalam ze swiezy dojrzaly ananas moze przyspieszyc, wiec ja postanowilam, ze dzisiaj sobie kupie i zaczynam :-)

Minutka 3mam kciuki za ciebie, bys urodzila. A co do wod, to ja mam caly czas uczucie jakby mi wlasnie po pekly, ostatnio nawet "czulam" je na kolanie :-D:-D
 
Emili78 mi dzisiaj odszedl czop bezbarwny i cisza....
Czytalam w mojej encyklopedii ciazy, ze wydzielina pod koniec ciazy moze byc ciemnokrwista podczas skracania sie szyjki. Alarmujacy jest jasnoczerwony kolor, ktory moze swiadczyc o odklejeniu sie lozyska. Ale na Twoim miejscu jesli to plamienie sie nasili poszlabym to sprawdzic dla swietego spokoju. Lepiej chuchac na zimne:tak:.
 
hej girls!!!
A ja dzisiaj w nocy, to normalnie ani razu siku nie musiałam iść, normalnie rewelacja:tak:
Ewunia jak tak te Twoje posty czytam to aż raźniej na duchu mi się robi, tak starasz się to Twoją dzidzię na świat wypędzić, a przecież niecały rok temu rodziłaś swoje pierwsze maleństwo:happy: Czyli ten poród widocznie, aż taki straszny nie jest:tak:

Gdyby to było straszne, to rodziłybyśmy po jednym dziecku i spokoj, albo wcale :-) to jest Basiu do przeżycia kochana :tak: a nie chcę rodzić w Julki urodziny :-D a mam dobre rokowania od gina więc niech się dzieje co chce :-D

Kabaretko, pierwsze słyszę od Ciebie :-D ale cóż szkodzi spróbować, lubię ananaski i chetnie sobie go trochę podjem :-D
 
reklama
witajcie

Irka współczuje z tym lozkiem, ale bym sie tez zapienila, dobrze ze znalazlas nowe, nie ma co sie juz denerwowac:tak:
a cos czuje ze nam Minutka dzisiaj urodzi :tak::tak::-)
a mnie maz zostawił dzisiaj bez grosza!! mialam isc p truskawki, hm musze teraz czekac do 15 dzisiaj to nic nie robie, bede sie lenic a co!!!

a dziewczyny jakie jest wasze zdanie na temat nosidelka, bo tak sobie mysle ze jak zostane sama w domu to bede mogla niunia ( o ile polubi) w nosiedelko wlozyc i co zrobic ??? tylko nie wiem czy takie nosidelka sie sprawdzaja


Kochana ja mam nadzieje pokulac sie jeszcze w dwupaku a ta moja dzidzia to mam nadzieje ze sobie jaja robi :tak:



U mnie koleżanki, które je miały bardzo je chwaliły, akurat ich dzieci polubiły, więc jak mała będzie miała z miesiąc też zamierzam sobie kupić takie nosidełko...


Ja dostalam nosidelko od cioci mowila ze jej sie przydalo zobaczymy czy sie sprawdzi :-)

minutko a ty wogóle spakowałaś się???:-p:-p:-p
jak mi wody zaczeły odchodzić to za 2 godziny Oskarek był na świecie , jak bym sie ociągała z dojazdem do szpitala to bym w domu urodziła:-D:-D:-D

A tak wogóle to mój niuniuś jutro wychodzi do domku :-):-):-):-) ciesze sie bardzo i lekko obawiam no bo to 1 raz wezme go na ręce , martwie sie czy sobie poradze a dotego coś mnie gardło drapie , fuj oby od tego mycia okien mnie jakieś paskudztwo niedopadło , więc leżakuje dziś w wyrku i sie wygrzewam - do jutra musze być jak nowa:-p

Czy można karmiącek wcinać cytryny?


Tak tak spakowana jestem juz dawnoa po ostatnim ladowaniu na patologii to juz w ogole zwarta i gotowa na tip top jezeli o przygotowania chodzi bo psychicznie to w ogole nie jestem gotowa jakos za szybko ten czas zlecial :-p

Moje notatki ze szkoły rodzenia :-)
Nie można jeść cytrusów, pestkowców, truskawek i malin (można sprawdzić o ile jest się pewnym że nie pochodzą z hodowli, a z jakiejś działki gdzie nie były pryskane)

Moje pytanie brzmiało - co za owoce w takim bądź razie wolno jeść
- Odpowiedź położnej - "jest wiele odmian jabłek" :-D

A ja tak kocham truskawki a jablka ile moza :-( cos czuje ze jak juz przestane karmic to na jablka przez pare lat nie spojrze :tak::tak::-D:-D

andzia, dasz sobie radę zobaczysz będzie super;-)

irka dobrze, że wszystko się ułożyło z tym łóżeczkiem, ale już się nie denerwuj kobito:wściekła/y::wściekła/y:

minutka, urodzisz ty w końcu ??:laugh2::laugh2::laugh2:

adapterek i mleko i renii wszystkim się ratuję z tą zgagą :sorry::sorry:

Obudziłam się wreszcie :rofl2:


A skad ja mam to wiedziec czy urodze czy nie??? :-D Niech siedzi bo pogoda brzydka i miejsc nie ma na porodowce :-D

cześć dziewczynki
Sylwio, w duchu liczę na to, ma jeszcze 4 dni :-D na dobrowolne wyjście hehehehe :-D taka jestem podjarana, ze chciałabym się już rozsypać :tak:
Kabaretko, pierwsze słyszę o ananasie :-p ale pyszności, uwelbiam ananaski :-D
Oj Minutko, nieładnie, ze się wpychasz przed kolejkę :-D życze Ci
powodzenia :-D
Adapterku, oprócz mleczka jeszcze pepsi zostaje w zanadrzu :-D
Irko, super, że ci się udało załatwić łóżeczko, a tamci jak tacy mili, niech sobie je w buty wsadzą :tak::angry:
Andziu, wreszcie będziesz mieć Oskarka w domu, wspaniale :-D:tak::tak:


Kochana nigdzie sie nie wpycham a bnajmniej nie mam zamairu jak ta moja gadzina zrobi kawal i sie wpchnie to nie do mnie z pretensjami :-D ja juz od 22 maja sie prosze zeby jeszcze siedziala tam :-D:-D:-D:-D

Witajcie :-)
Wy tak od rana juz jestescie, a ja jak zwykle otwieram oczy o 10 rano, ale zanim sie zwlekne z lozka to prosze 11. Chociaz fakt faktem, ide spac grubo po polnocy. :-p Ale dzisiaj, musze sie pochwalic, mialam super nocke, bo wstalam na siusiu tylko raz. ;-)

Ewunia ananas podobno w Holandii stosuja, i na stronach jakis brytyjskich przeczytalam ze swiezy dojrzaly ananas moze przyspieszyc, wiec ja postanowilam, ze dzisiaj sobie kupie i zaczynam :-)

Minutka 3mam kciuki za ciebie, bys urodzila. A co do wod, to ja mam caly czas uczucie jakby mi wlasnie po pekly, ostatnio nawet "czulam" je na kolanie :-D:-D



No kochana tyle ze to moje wrazenie plynie mi po nogach :-D
 
Do góry