reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Tacjanko- no ja zaciskam nogi jeszcze chce byc 2w1 :-) a co do naszej kochanej Ewuniu to ciekawe co za przyspieszacze teraz testuje :-) chyba ze jest w szpitalu moze cos sie ruszylo??? hmmm...
Dorotko- u nas ta pogoda tak dziala jak patrze za okno to zyc mi sie nie chce ale sie rozpadalo szok!!!
Andziu- trzymam za was kciuki :-) jestes bardzo dzielna :-) Oskarek moze byc dumy z mamy :-) :-) :-)
 
reklama
andzia bardzo się cieszę, że z Oskarkiem z dnia na dzień lepiej, tylko Ty się oszczędzaj troszkę, żebyś się nie przeforsowała, bo będziesz mu batrdzo potrzebna jak wróci do domku.

Ja dziś już z 5 razy siedziałam w wannie tak mnie szczypie ten brzuch, -nie swędzi- SZCZYPIE a jak dotknę piecze i boli, zaraz oszaleję :angry:
Dziś mam ewidentnie dzień marudzenia i narzekania i dzień smuteczków :hmm:
 
to raczej ja z niego , ale sama minutko zobaczysz jak twój maluszek sie urodzi to tylko on sie będzie liczył a my , my sobie zawsze poradzimy:tak:
 
Ja dziś już z 5 razy siedziałam w wannie tak mnie szczypie ten brzuch, -nie swędzi- SZCZYPIE a jak dotknę piecze i boli, zaraz oszaleję :angry:
Dziś mam ewidentnie dzień marudzenia i narzekania i dzień smuteczków :hmm:

Oli.B u mnie tez taki dzien, jakos smutna jestem, marudze o wszystko, nic mi sie robic nie chce, a musze wyjsc :eek: A co do swedzenia, wrecz pieczenia brzucha to ja mam tak od ponad 2 miesiecy, bylo gorzej, teraz troche lepiej, uwazaj na kapiele bo one w koncowym efekcie wysuszaja, ja potrafilam balsam z oliwek w ciagu kilku dni zuzyc, bo caly czas musialam sie smarowac. :sorry:

Andzia trzymam kciuki za Oskarka! Juz niedlugo bedzie z Toba w domku :-)
 
No hej a ja właśnie przekąsiłam 0,5 kg truskawek :-D
muszę się napchać dopóki mogę, u nas pada (ale wolę teraz żeby było chłodno a nie taka gara)ogólnie to mam mega lenia i nic mi się nie chce:eek:
 
to raczej ja z niego , ale sama minutko zobaczysz jak twój maluszek sie urodzi to tylko on sie będzie liczył a my , my sobie zawsze poradzimy:tak:


Jestem pełna podziwu co do Sił które masz w sobie :-) mam nadzieje ze chociaz czesc takiej sily jaka masz Ty bede miala i ja po porodzie bo narazie to strach przeslania mi wszelkie mile wizje.:zawstydzona/y:
 
kabaretka ja do tej kąpieli leję z pół butelki olejku tłustego i jesscze mam oliwkę taką gęstą i pomaga na chwilę tylko :-(
A na obiad kupiłam dziś zupę mrożoną Hortexu, bo na 5 min dam rade może zwlec się z łóżka do kuchni. :zawstydzona/y:
Sądząc po waszych wpisach dziewczęta to chyba ta pogoda faktycznie nas dziś wykańcza.
 
Minutka to trzymaj sie, moze faktycznie bedziesz następna, tylko jak Ewcia to zniesie?:-D:-D:-D

pewnie juz jaką miksturę gotuje bo sie jeszcze nie odezwała , hahahahha:-D









Jestem jeszcze w całości!!! wiem co pomaga na skurcze kupcie sobie oeparol w aptece efekt murowany :-D idę kupić :-D ciao lolitki do póxniej bo mi mała szaleje
 
reklama
Agatko- przede wszystkim nie przejmuj sie jakimis sprzeczkam na forum- to stanrad dziekolwiek nie gaworzyłam troszke to zawsze cos takiego glupiego sie wydarzalo. Ciezko jest bym zarzadzajacym i tak dzialac by wszytskim bylo dobrze. Zostan z nami i nie wglupiaj sie, jesli nie chcesz byc moderatorka to zrozumiane...ale nigdzie nie znikaj!
andzia111- ciesze sie ze z Oskarkiem lepiej, trzymaj sie mocno lada momen bedziesz tulic swoje serduszko :-)
 
Do góry