reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

reklama
. Pieguski, zamaczane w zimnym mleczku, znikające w moich ustach... MNIAM!

No to zabrzmiało co najmniej perwersyjnie ;-):-D

...od kilku dni chodzi za mna pizza :szok:.

Mi mąz w zamrażarce zbunkrował kilka gotowych, ale przynajmniej raz na tydzień zamawiamy sobie do domku pizzę w naszej ulubionej pizzeri. W tym tygodniu to juz 2 razy mielismy pizze.

Wczoraj mieliśmy widzenie z naszą Niunią ( dalej dziewczynka). I wszystko ok. Waży już 1200g!Doktorka zrobiła nam kilka ujęć 4D, ale jak zwykle Hania nie chciała ładnie pozować, ale to dlatego, że dotyka nosem łożyska i komputer nie może jej ładnie złapać. Najważniejsze, że wszystko ok i że leży już główką do dołu.

Cieszę sie, że z malą wszystko ok i jaka dorodna juz :-)

Hej kobietki u mnie dziś wiecznie i deszczowo.:wściekła/y:Dziś byłam na glukozie 3razy kuta przed wypiciem:tak: godzinę po i po następnej godzinie.Mała ma 30cm badanie pani doktor polegało na dotykaniu brzucha.:-D i ogólnie to wszystko co się dowiedziałam.Pozdrawiam p.s.A co do Natali Niemen to chciałam sobie ściągnąć tą piosenkę i nie mogę.

Słuzba zdrowia na wyspach naprawdę zadziwia mnie :-D No dosłownie jak by mieli ultrasonograf w dłoniach ;-):-D

A co do piosenki to faktycznie fajowa. Pierwszy raz dzieki Wam ja usłyszalam :-)

No i dziewczyny pozakopujcie te dołu bo sie zabic mozna jak na polu minowym dosłownie ;-):-D Co jedna to wiekszego doła ma. No co Wy, przeciez wiosna idzie więc z usmiechem proszę :-D
 
Ostatnia edycja:
Dzięki mam:happy: piękna piosenka idzie się wzruszyć naprawdę;A co do służby zdrowia to naprawdę ja też jestem pod wrażeniem ich umiejętności.Poznań to Poznań
 
Ostatnia edycja:
Dzięki mam:happy: piękna piosenka idzie się wzruszyć naprawdę;A co do służby zdrowia to naprawdę ja też jestem pod wrażeniem ich umiejętności.Poznań to Poznań

Jestem lokalna patriotką Ty chyba widze też;-):-D

Ta sesja to fajny pomysł, ale jak mojemu powiedzialam o tym to usłyszalam, że "zaden obcy facet nie będzie Cie fotografowal, predzej sam sie naucze robic zdjęcia, aparat jest cierpliwy":-DUsmialam sie, bo predzej urodzę niz mój maz nauczy sie robic fotki. No całe szczęście kolezanka o której Wam kiedys pisalam nadal jest chetna, żeby mi fotki porobić, tylko nie wiem kiedy do mnie dojedzie bo juz tak od miesiaca chyba jedzie ;-):-D
 
Ostatnia edycja:
Wlasnie wysluchalam tej piosenki i...srednio mi sie podoba;-) Ale moze jak kilka razy poslucham to zmienie zdanie:-D
Ja wszamalam wlasnie pol tabliczki czekolady:-D A pizza to juz chyba od miesiaca za mna chodzi...musze w koncu pojsc to znowu na jakis czas bede miala spokoj:-) Ale jestem dzisiaj padnieta...ide zaraz spacku wiec milego wieczorku laseczki:-D
 
malenstwo82 ...to pewnie Ci o to co pisze Nanya chodziło:oo: :-p ...a ja taka gupiutka...myślałam, że pytasz co robię na forum z datą na maj :-D:-D:-D....oj kisielek zastępuje mój mózg...
...Może on odlicza ile pozostało do końca? To by się chyba zgadzało :-)...

annya
gratuluję dobrych wieści!:-):tak:

Byłam w szkole rodzenia i bardzo mi się podoba, jakoś mi się ten cały poród zaczął klarować :tak:
 
reklama
No to ja chyba dzisiaj znowu pierwsza:-D Witam wszystkich spiochow:-D:-D:-D i milego dnia zycze w ten piatkowy poranek....PIATEK...jak to slicznie brzmi:-D
 
Do góry