reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

reklama
Dziewczyny muszę "odszczekać" tą burą stolicę :-D bo zaczęło świecić piękne słoneczko:-). Aż chce się żyć:tak:.
Kalina nadal " nie zasłużyła na forum" ;-) ale pozdrowienia śle! Trzymajcie jutro za nią kciuki ok. 12.00 bo ma egzamin teoretyczny !
Maggieness super wieści i dzielna Córunia :-D
 
Hej "koszmarne" mamuski ;-):-D ( to od tych koszmarów co nam sie tak snią :-) )
Ja chyba znalazłam metode na te glupie sny. Trzeba je przerzucic na kogos innego. Mi sie udało. Moi rodzice dzisiaj spalu u nas no i ja spalam swietnie za to mój Ojciec miał koszmarny sen - rano stwierdził "sprzedałem mój wóz i kupilem jakiegos g........o cabrio";-):-D

maggieness gratuluje dobrych wieści:tak::-)

kalina powodzenia na egzaminie :-) Zdawaj i szybko wracaj na forum.

A u mnie pogoda "akceptowalna" ;-):-) Rano pojechałam z moją Mama na mały rekonesans do sklepów z akcesoriami dla dzieci. Ogladałam m.in. torby do wózków no i moim faworytem jest ten oto kuferek :-) TORBA DO WÓZKA MARKI KEES Z PRZEWIJAKIEM (567186352) - Aukcje internetowe Allegro
Oczywiście ta torba była najfajniejsza z tych, które widzialam, a na allegro jest pewnie wiele fajniejszych.
Widziałysmy też łózeczka turystyczne Graco, ale bez tych wszystkich "gadżetów" ( przewijak itp.) Napewno odstaja jakosciowo od innych, które akurat tam widziałysmy więc chyba przy tej firmie zostaniemy.
A ile slicznych ciuszków było w tych sklepach, obłed ! Ale byłam twarda i powstrzymałam się przed kupnem :-)

Nie pekajcie laski, wytrzymamy do konca i posypiemy sie jak trza w odpowiednim momencie !
 
Ostatnia edycja:
Dobra jestes!
Mi zostal jeszcze materacyk i wanieka/wiaderko (decyzja jeszcze nie zapadla) :-D. Dzisiaj na allegro zakupilam przescieradelka i rozek i mozna powiedziec ze oprocz dwoch wczesniej wspomnianych rzeczach wyprawke mam gotowa! Ufff.


Jak to przeczytałam, to nie ukrywam, że trochę się przeraziłam. Tau, Ty naprawdę masz już wszystko? Nie powiem, że my nic nie mamy, jest już wózek, fotelik, wanienka, nawet sporo ciuszków ale jeszcze tyle przede mną łóżeczko, pościele, kocyki, kosmetyki :szok: Chyba faktycznie muszę usiąść i na początek zrobić listę co tak naprawdę będzie potrzebne a wkrótce zacząć zakupy. Planowałam to robić w drugiej połowie kwietnia, ale nie ukrywam, że trochę teraz czuję ciśnienie.
ps.a jak jeszcze zaczęłyście wyliczanki która pierwsza to już w ogóle :zawstydzona/y:
 
reklama
Cześć dziewczynki. U nas w Lublinie też paskudnie.
A co do koszmarów sennych to niestety i ja je mam. Śnią mi się takie głupoty, że jak się rano budzę to jestem w szoku.
Ostatnio dopadła mnie jakaś depresja, cały czas tylko płakać mi się chce, no i niemogę się doczekać kiedy już mały będzie z nami. Strasznie mi sie już za nim tęskni :-(
A już myślałam, że tylko ja mam takie dziwne jazdy. Raz buczę, raz się śmieję, mój T pojechał na piłkę bo już wytrzymać ze mną nie może. Ale dzisiaj straszny dzień:crazy: mam nadzieję, że jutro już będzie ok, idę wziąć gorącą kąpiel:nerd:
 
Do góry