reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

witam Was serdecznie.
Wpadlam, zeby sie z Wami pozegnac. Dzisiaj z wielka nadzieja poszlam na perwsze USG, a tutaj pan doktor po kilkunastominutowym badaniu pokazal mi, gdzie powinno bic serduszko. Ale nie bilo....Jutro mam dzwonic do kliniki, na ponowne badanie(na wszelki wypadek) i ewentualne umowienie sie na zabieg. Wam zycze powodzenia. Milo z Wami bylo.
 
reklama
Ansia super ze z dzidzią wszystko ok, może faktycznie będzie chłopiec jak taki duży;-)
Beata a ja nie mogę patrzeć na pomidory a tak je lubiłam przed ciąża za to jabłka i inne owoce pochłaniałabym kilogramami, ale nie wytrzymuje tego mój żołądek

Dziś też zjadłam na obiadek 3 klospy mizerie ziemniaczki a potem wypiłam z pół litra kefiru z mrożonymi truskawkami i pękam:sorry:

Pati kochana bardzo mi przykro, bardzo dobrze wiem co czujesz bo sama przechodziłam przez to 2 razy
Tulę Cię mocno i trzymaj się jakoś:-(
 
Patti strasznie mi przykro...3maj sie...sciskam Cie serdecznie.

Ja juz po wizycie u gina, w koncu mam czas relacje zdac :) A wiec wszystko jest ok, koncze 13 tydzien..slyszalam jak serduszko bilo...kurcze ale wrazenie, az mi sie plakac chcialo :-) USG dopiero kolo 20 tygodnia :-( Moj lekarz nie jest zwolennikiem zbyt czestego robienia USG...ale wazne ze serduszko bije wiec Malenstwo zywe...yuuupi ;-) Poza tym nic nie przytylam, wyniki ok, tylko zelazo musze brac bo troche slabo wyszlo. Do 12 grudnia jestem na zwolnieniu, moze w koncu odpoczne:-) Pozdrawiam i milego wieczoru :-)
 
dziewczynki przepraszam ze nie nadrabiam grypa rozłozyla mnie na amen bola mnie wszystkie miesnie do tego dreszcze i okropny bol gardla

Patii tak bardzo mi przykro światełko dla aniołka [*]
 
Patti tak mi przykro:-( dbaj o siebie i wracaj do nas szybko.

AsiaM - fajnie ze widzialas serducho ja za pierwszym razem sie poplakalam. Mam nadzieje ze moj drugi raz tez nastapi bo do stycznia jeszcze strasznie daleko :no:

Dilajla narobilas mi smaku ta mizeria

Beata1980 ja tez mowie ze dzidzia ma smaczki a potem jak przytulam kibelek ze pewnie nie smakowalo :)

Sunniva- oczywiscie ze nie powinnas myc okien w ciazy.

U mnie mila niespodzianka. Wrocilam do domku i okazalo sie ze mamy prad. Tylko na klatce jeszcze czuc przepalonymi kablami i elektrycznoscia i w nocy mi troche nie swojo. Mam nadzieje ze to szybko minie chociaz t inaczniej nie bedziemy mieszkac tu za pol roku bo trzeba bedzie wiekszego iejsca dla bobasa poszukac.
 
Witam was właśnie w czwartek bylam u swojej pani gin i dowiedzialam sie ze bede miala dzidzie jestem w 11tyg,a termin mam na 19tego czerwca.:-).
 
reklama
Do góry